Zahrané bravurně, ale jinak to nebylo ono. Pokud se mám dívat na film z koncentračního tábora, tak očekávám odpovídající atmosféru, zoufalství a všechno ostatní, co k těmto továrnám na smrt patřilo. To jsem tady postrádal. Jistě že lidé se tu tvářili zoufale, Němci byli krutí a kára s mrtvolami se také sem tam objevila, ale já se u toho neotřásl ani náznakem. Navíc všichni vězni vypadali až příliš dobře živení. Příběh samotný byl fajn už jen tím, že se stal, ačkoliv Willem Dafoe mým představám řecko-židovského boxera příliš nevyhovuje. Nebylo to špatné, ale podob zase nic, co by mě vystřelilo z tenisek a zanechalo delší stopu. 60%(31.1.2014)

Příběh o pevné vůli přežít nesnesitelné utrpení v podobě neustálé psychické i fyzické tyranie. Je znát snaha zachytit každodenní život v táboře. Postoj nacistů k židovské kultuře i rozepře mezi samotnými Židy. Během sledování jsem měl však dojem, že z každé nějakým způsobem zajímavé scény šlo vymáčknout daleko víc, ať už z hlediska emocí či historické rekonstrukce. V rámci žánru přesto doporučení hodný počin. Wilda Defoe strhující. 70%(11.10.2015)

Protože se film věnuje problematice židovských věznů a odehrává se v koncentračním táboře, samozřejmě má svůj potenciál. Vidíme v něm tak hrůzy, které museli židé v táborech podstupovat a skrze hlavní postavy se pokoušíme pochopit i jejich vnímání. Do prostředí zasazený příběh boxera mi ale příliš rozvitý nepřijde. Podobně židovské utrpení je natočeno typicky pro hollywoodskou tvorbu spíše dramatické než sugestivní, a tak přesto, že se tak jedná o poměrně kvalitní snímek, příliš nového nebo silného nepřináší. Dobrým filmem z koncentračního tábora je i Člověk bez osudu. Alternativa: Sorstalanság.(13.1.2011)

Je to celé podvod. Pořád jsem čekal, kdy se objeví nějaký duch všechny k smrti vyděsí a zvítězí. A ono nic. Žádný duch se neobjevil, pouze houstla atmosféra v koncentráku. A teď vážně... Je to docela hustý, a na amíky překvapující. Je neuvěřitelný co člověk dokáže člověku udělat, přesto, že ho ani nezná. Přišlo mi to hodně věrohodný a velmi dobře zahraný.(19.5.2012)

Na tento film jsem narazil náhodou při připínaní kanálů při noci, kdy nemůžete usnout. No zajimavý film o tom, jak neztratim jistou hrdost a srdce bojovníka. Edward James Olmos- Admiral Adama jako velicí cikánský kappo pobaví nejen nacistické publikum, ale i vás. Hanna z Předčítače, jestli tam seděla, tak se taky bavila. Řecký boxer židovského původu Salamo Arouch-Willem Dafoe, kdyby mu do ringu jeho věznitele dali Rockyho Balbou v nejlepší kondici, tak by milý Rocky klesnul k zemi jako akcie Třetí říše na konci tohoto filmu. Díky Bohu, za to pro většinu z nás.(9.5.2009)

• - Film sa z veľkej časti natáčal v skutočných priestoroch koncentračných táborov Osvienčim a Brezinka. (gogo76)

• - Costas Mandylor v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)