poster

Tajemství loňského léta 2: Rok poté

 • USA

  I Still Know What You Did Last Summer

 • Slovensko

  Viem, čo ste robili minulé leto 2

 • Slovensko

  Tajomstvo minulého leta 2: Rok po tom

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 1998, 97 min

 • Thomassi
  ***

  Pokračování hororu o zabijákovi s hákem. Tentokrát Julie a její kamarádi vyhrají víkend na Bahamách, který se ale změní v boj o přežití. Ben Willis stále žije. Jednička byla rozhodně lepší a měla v sobě mnohem víc originality. Druhý díl pak jenom ždíme s úspěchu prvního. Nicméně pro mě stále koukatelné. Rozhodně je spousta horších pokračování. Z herců zůstali jen Love Hewitt a Prinze Jr. (kdo jiný taky že, když ostatní jsou mrtví), ostatní nejsou tak výrazní. Kdo ale stojí za zmínku, je Jack Black v roli zhulence s drdama. Je tady spousta blbostí a nesmyslných záběrů, já se ale bavil a protože mám rád horory, dám 3*.(5.7.2010)

 • Bloody13
  ***

  Pokračování průměrného slasheru je, co se kvality týče, na tom podobně jako jednička, ale přece jen se mi zdá trochu zábavnější. A to hlavně díky krvavějším mordům a vyššímu bodycountu. Jinak film samozřejmě trpí nešvary, tolik typickými pro každý sequel. Má průhlednou pointu a spoustu otravných postav, chybí tu moment překvapení, hlavní hrdinka vystřelí osmkrát ze šestiraňáku, za to nejsme ochuzeni o tradičně debilní závěr. Ještě že tu je kočička Jennifer Love Hewitt se svojí promočenou, dobře vyplněnou košilí.(31.5.2011)

 • Gemini
  ***

  Vřískot byl vždycky lepší :) Ale teď se tu kromě Jennifer Love Hewittové (jejíž životní heslo je All You Need Is Love :)) zjeví ještě Jennifer Esposito... A za správně vypsychovanou hlavní hrdinku, které už ale nikdo nevěří (do jisté chvíle... :)), a za svým způsobem zábavně podané nahrávky vrahovi - viz i jinde zmiňované "Měli bychom se rozdělit...." :))))) A nevím, proč to tady nikdo nezdůraznil, ale Jenn má nádherné oči :)(26.3.2003)

 • eraserhead666
  *

  Takhle přesně to dopadá, když se někdo rozhodne vstoupit dvakrát do stejné řeky a ve snaze udělat film ještě lepší, zajímavější, dramatičtější, akčnější, okázalejší, efektivnější, natočí akorát tak tragickou, nudnou, předvídatelnou, po mnoha stránkách nesmyslnou totální kravinu. Zaujal tak akorát Jeffrey "West. Herbert West" Combs a Mekhi Phifer (víte někdo, jak se to jeho jméno vyslovuje?), kterého mám moc rád, ale tady se moc nepředvedl. A ano, musím uznat, že Jennifer to tady sluší mnohem více, než v jedničce. Ale tohle v žádném případě nestačí. V půlce odhalíte největší tajemství filmu, takže jeho odhalení vás nijak nezasáhne. Která postava zařve víte dvě vteřiny poté, co se objeví na scéně. Prostě a jasně tragédie, tragédie, tragédie. Zcela jistě si to už nikdy nepustím. 0.5*(18.5.2010)

 • kaylin
  *

  „Tajemství loňského léta 2: Rok poté“ je pokračováním, které nijak nepřispělo k budování čehokoli, akorát diváci budou mít pocit, že si zašli na jeden film dvakrát. A je to i tím, že ty postavy jsou stejné. Tím si navíc tvůrci v podstatě anulovali možnost, aby byl divák napjatý z toho, kdo je vlastně vrah, protože ona je ta pointa celkem očekávaná. Nikdo jiný do toho ani zapletený být nemůže.(6.11.2015)

 • - Natáčeno od 27.dubna do 3.července 1998. (Stocki)

 • - Spoiler: Původně měl být osud Nancy (Jennifer Esposito) a Karly (Brandy Norwood) opačný. Karla měla zemřít a naopak Nancy měla přežít. (Stocki)

 • - Když herec Red West (Paulsen) bouchá do televize, běží v ní anglický horor Night of the Demon (1957). (Stocki)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace