Nastala chyba při přehrávání videa.
 • majo25
  ***

  Tak jasne vidieť, že to už netočil Spielberg, už tam nie je veľa toho napätia, a ani nie je tak majstrovsky spracované. Škoda, že tam dali veľa priestoru dementným tínedžerom, ktorí sa chcú iba zabávať. Toto má vie iritovat u starších i nových trilerov. Nikto predsa nie je zvedavý na vrieskajúcich tínedžerov. Schneider nemože potiahnuť celý film sám. Napriek tom ustále slušné.(3.7.2017)

 • Aluska88
  ****

  Poprvé jsem Čelisti 2 viděla jako malá holka a když jsem je pak po letech viděla znovu, většinu scén i dialogů jsem si přesně pamatovala. Ať si každý hodnotí dle svého, ale mně toto pokračování přijde lepší, než úvodní díl, kterým si Spielberg zarezervoval místo v první lize a rozpoutal novou vlnu "vodního teroru", který má pěkně ostré zuby. Od té doby koupání v moři už nikdy nebylo tak klidné jako doposud:) Jaws 2 mi přijdou svižnější, akčnější a celkově pro mě mají lepší atmosféru. Jasné, první díl je kult, kde prvně zazněla ona slavná "Tuuu du" melodie:) Možná je to tím, že sám "Big Shark" tady dostává prostor téměř už od začátku, stále se něco děje, zatímco v jedničce není skoro pořádně vidět. Hudba Johna Williamse zůstala zachována a navíc je posílena o pár dalších zvučných tónů. Tento díl je pro mě jeden z těch, který se mi líbí více, než úvodní dílo. Celý snímek svým výkonem vyzvedává Roy Scheider coby výbušný Martin Brody. Hysterická děvčata byla sice docela na ránu, ale zato scéna s vrtulníkem je lahůdka, stejně jako závěr. Velký Bílý Borec si poradí s plachetnicemi, zvládne i vrtulník, ale nakonec ho "odvaří" Brody a jejich setkání u trafostanice. A jak by možná pravil Budd z Kill Billa: "Každýmu bouchačovi sklapne po dvojitý dávce soli mezi kozy." 😁(9.5.2014)

 • anli
  ***

  Pokracovani Spielbergova hitu bez Spielberga.Scenarista se snazi,sec muze,Roy Scheider tez,ale proste original je jen jeden a atmosfera je pryc.Bez mistra stvoritele uz to proste neni ono.Sam o sobe je film celkem prumerny,s nekolika slusnymi napady a scenami.Ale kdyby se jmenoval treba"Zuby pod hladinou".Jako pokracovani"Celisti"proste neobstoji a mohu mu dat at se snazim jakkoliv,maximalne 50% a to pred zralokem malinko zamhourim oci z ucty k originalu.Videt se ale da a lekat je se taky ceho.(6.9.2010)

 • Spinosaurus
  ****

  Velice slušné a navazující pokračování. Herci stejně dobří,ti teenageři mi přirostli k srdci až na tu ženskou,která se bojí ještě víc než malý Brody. Napětí je zde velké. Hudba temná. Bohužel napětí končí kdy se v plné kráse oběví žralok-je moc gumový. Za žraloka strhávám jednu hvězdičku. Film je ale jinak dobrý a necchápu proč se neprodává na DVD.(14.5.2006)

 • Němi
  ***

  Pořád ještě koukatelné pokračování perfektního filmu, doplácející nejvíce na svůj název... ten ho ovšem na druhou stranu pořád šíří dál. Atmosféra zůstala zachována, herci až na Dreyfusse se vrátili... i ten žralok je pořád stejnej kus plastu. Nápad se tu samozřejmě maximálně recykluje, ale nové postavy to vyjímečně zachraňují. Skupina teenagerů, ač dneska už působící legračně, je v porovnání s filmy z té doby překvapivě životná a netrpí žádnou očividnou demencí. Místy je to navíc opravdu napínave. Szwarc se snažil, Schneider taky dře jak to jde... Dohromady povedenější skorobéčko, vonící stejně jako jednička krvavou mořskou vodou a všemožnejma kusama těl.(14.8.2008)

 • - Na Brodyho přední lavce je kytka namalovaná na žluto. Jedná se o odkaz na film Jaws. (PußyMagnet)

 • - Poslední film Marka Grunera. (PußyMagnet)

 • - Vzhledem k problémům s počasím a životním prostředím byla většina filmu natočena v okolí Fort Walton Beach na Floridě. (PußyMagnet)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace