Severní Atlantik, pobřeží Grónska. Právě tady, v hlubokých vodách ledového oceánu, leží obrovské zásoby černého zlata a nad nimi se tyčí největší ropná plošina světa. Při vrtání dojde k otevření pukliny, pod níž je ukryt druhý „zrcadlový“ oceán, existující pod tím naším už miliony let. Když začne mořskou vodu otravovat dusivá ropa, vyděšení tvorové se ženou k hladině. S prvními barely vzácné tekutiny se otevřel svět prehistorických zabijáků. A ten největší začal právě útočit! (Magic Box)

Rudinsky

Nahnevaný filmár z BBC sa nasral a natočil film, ktorý má poučiť, vystrašiť a dodať poriadnu dávku napätia. Už len fakt, a to nechcem byť hrubý, že v ňom hrá človek menom Gary J. Tunnicliffe mi napovedal, že mám čakať sračku. A ku podivu, skvelo som sa zabával, i keď pri väčšine scén sa môj úsmev podobal viac menej na tetanový kŕč. Anyway, tento film je jednoducho recyklácia všetkého zlého, čo existuje, ale aj tak stojí za pozretie. Potom sa preto nečudujte, že niektorí ľudia niektoré filmy hodnotia tak trošku o hviezdičku viac. Sú to tí, čo majú o nejaký ten filmový prehľad viac, pretože si pozrú aj takéto srandy. No a ten žralok - v Spielbových Čeľustiach sú efekty asi 50 krát lepšie, tak posúďte sami. ()

Foxhound#1 odpad!

Aneb druhý pokus o oživení největšího žraločího predátora všech dob a jeho využití do "akčně-horrorového" žánru. Stejně jako Shark Attack 3 je i tohle sračka, bohužel bez náznaku vtipu (byť i nechtěného). ()

willis

jednu hvězdičku dávám za vyčůranost trikařů, kteří příšernou animaci šikovně ukryli do sněhové bouře, takže jejich primitivní animace není skoro vidět.... skoro:). ()

Delaney odpad!

Takovou prdel už jsem dlouho nezažil:) hodnotit to jako film - jasnej odpad, hodnotit to jako vec co mi kmita pred myma ozralyma ocima ve 2 rano - je to delikatesa... Uz dlouho jsem se tak nebavil:) ()

Imrwere

Tak tohle byla chyba ... už prosím nikdy víc. Ale přeci jen jednu hvězdičku dám za ženskou část osazenstva :) ()

sona123

Na film jsem natrefila v neděli večer na Nově. Ani černá čísla mě neodradila od toho to zkusit - a sama jsem byla překvapená, že to až tak zlé nebylo. Podobných pitominek v televizi běží hodně a tahle určitě nebyla nejhorší a ani ten žralok nebyl příliš trapný. ()

Ctitel odpad!

Strašná kamera, strašné "herecké" výkony, děsivé animace a jako lahůdka nakonec nesmyslné úmrtí. SPOILER! Ale vážně, ty animace... např. ten výbuch megalodona, lepší výbuchy jsem zvládal v grafických projektech na střední škole. Docela by mě zajímal rozpočet filmu, bohužel jsem ho nikde nenašel. ()

Bozvav odpad!

Že žralok vypadal jak na klíček, by mi tolik nevadilo, ale nehercké výkony a debilní scénář se přejít nedaly. Ten žralok měl za jejich sežrání dostat metál a kdyby k tomu ještě přibral režiséra a kameramana, dostal by možná i titul sir. ()

zdeny99

Strašná slátanina odehrávající se na těžařské plošině v severních Atlantiku, kde pracovníci sjíždějí ve futuristickém výtahu hluboko na mořské dno, koukají po rybách, obřích medúzách a chobotnicích z upravených sonarů a do toho všeho jim na dveře pořád buší ekologové. A až po nějakých 50 minutách se objeví to hlavní, kvůli čemu jsme chtěli tohle nízkorozpočtové béčko vidět, a to megalodon! Na štěstí se pak objevuje poměrně často, a tak se na film dá dodívat nejen z pocitu, jak to s ním asi skončí. [1805. hodnocení, 108. komentář, 15%, 61. nejhorší film] ()

Ombak▼Penari

V každém záběru je to neuvěřitelně béčkově zpracovaný blivajz, ale kupodivu to není úplně nezábavné. Což ovšem platí nejvíc do chvíle, než se objeví samotný nechutně digitální megalodon. Ale fakt nechci, aby to vypadalo, že film chválím... ()

Torgal odpad!

Nezačínalo to najhoršie, aj triky boli lepšie ako som čakal (stále ale veľmi primitívne). Avšak s pribúdajúci minútami, keď sa dej vôbec nikam neposúval moja pozornosť čoraz viac upadala. Keď sa napokon objavil ten žralok, nastal zlom. Bohužiaľ k horšiemu. Ďalší vývoj deja bol neskutočne trápny, triky sa drasticky zhoršili a skončilo to dosť dementne. 2-/10 ()

AxelWers

Vzhľadom na nespočetné množstvo podobných filmov z posledných rokov, so strašnými obludami, o ktorých sa vám bude ešte týždeň snívať, tak tento 11 rokov starý film obstál ešte relatívne dobre. ()

Trenz

Když nad tím tak přemýšlím, mně se ten film líbil docela dost. Jo, ten žralok byl opravdu předigitalizovanej, ale jinak tomu filmu nemám v podstatě co vyčíst. Možná to bude i tím, že se na tyhle filmy nedívám a udělala jsem vyjimku kvůli Robinovi Sachsovi. Dabing mě nezklamal. To je vždycky to, čeho se děsím nejvíc. Tentokrát vybírali dobře a i charaktery byly hezky vykreslený... ()

chaturga

Samozřejmě, že toto nemůže nikdo brát vážně. Je to slátanina jako každá jiná podobného žraločího dna i jiného dna. Ale jelikož jsem sběratel a hráč videoher sega a nintendo od všech nejstarších konzolí po nejnovější, tak dám alespoň jednu hvězdičku za to, že ta počítačová grafika je docela pěkná:) Ve srovnání s herními konzolemi:) ()