poster

Expozitura (TV seriál)

 • slovenský

  Expozitúra

 • anglický

  Organized Crime Unit

Akční / Krimi / Drama

Česko, 2009, 20 h 25 min (Minutáž: 16x75 min)

Hrají:

Hana Vagnerová, Robert Jašków, Jan Dolanský, Pavel Zedníček, Jan Novotný, Zuzana Bydžovská, Martin Sitta, Michal Slaný, Miluše Bittnerová, Sabina Králová, Michal Dlouhý, David Prachař, Václav Marhoul, Marko Igonda, Jan Kanyza, Čestmír Řanda ml., Jiří Štěpnička, Zuzana Kocúriková, Vladimír Dlouhý, Jakub Gottwald, Daniel Svoboda, Michal Pavlata, Maroš Kramár, Vladimír Kratina, Jiří Korn, Lucie Bártová-Zedníčková, Alice Šnirychová-Dvořáková, Jiří Kodeš, Miroslav Hrabě, Radek K. Vysoudil, Roman Blumaier, Marek Němec, Jiří Kout, Barbora Obozněnková, Zdeněk Maryška, Martin Pechlát, Renata Visnerová-Prokopová, Zbyněk Fric, Radek Žák, Roman Zach, Pavel Nečas, Zuzana Onufráková, Zdeněk Barták, Daniel Rous, Alexej Pyško, Jitka Ježková, Jiří Panzner, Hynek Čermák, Marek Vašut, Karel Zima, Michal Bumbálek, Nataša Gáčová, Martin Stránský, Marek Ronec, Václav Vašák, Hana Seidlová, Ladislav Hampl, Roman Štabrňák, Luboš Veselý, Luboš Vrňata, Jindřich Hinke, Věra Janků, Zuzana Skalníková, Martin Učík, Martin Myšička, Eva Vrbková, Marcel Vašinka, Petr Klimeš, Ladislav Kolář, Karel Polišenský, Vladimír Škultéty, Zdeněk Žák, Jan Vondráček, Igor Chmela, Věra Kubánková, Lucie Žáčková, Jan Vlasák, Dana Homolová, Marek Pospíchal, Romana Sittová, Josef Klíma, Stanislav Lehký, Jiří Wohanka, Pavel Skřípal, Martin Mejzlík, Michal Dalecký, Kryštof Rímský, Eugen Libezniuk, Věra Tichánková, Jindřich Kout, Jan Pavel Filipenský, Josef Kuhn, Robert Kroupar, Petr Florián, Sandra Černodrinská, Jan Kraus, Anna Šišková, Marek Taclík, Jiří Dvořák, Andrea Opavská, Petra Navrátilová, Tereza Richtrová, Barbora Milotová, Aleš Bílík, Jiří Bartoň, Martin Pošta, Jaroslav Pížl, Filip Gavlas, Tomáš Bělohlávek, Daniel Tůma, Karel Beseda, Milan Horvát, Ivo Novák, Irena Kristeková
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Faustka
  ****

  Mnoho povyku pro nic…a nebo, že by přece pro něco. Ale Vagnerové její odhodlanou policajtku zatím moc nežeru. Dvojka Bydžovská, Zedníček šlapou totálně naprázdno, spíš bych je tipovala na angažovanost u pomocné stráže VB. Jen Jašków a Dolanský se snaží tvářit jako skuteční ranaři… a trochu jim to i věřím. Tak vyčkám a snad se té drsné krimi ještě dočkám. ...(12.11.)Tak jsem se dočkala, jen Vagnerové to pořád nežeru. Ale ten Jašków!!(13.9.2011)

 • Sawyer815
  ***

  TV Nova překvapila.(7.9.2011)

 • Andersis
  ****

  Po prvním dílu za 4.(7.9.2011)

 • Dellamorte
  ****

  Absolútny súhlas s Faustkou. Oplakávať tunajšiu snahu a porovnávať ju s mimóznymi okolitými pokusmi o dielo , ktoré nedovidí ani na slnko je síce ľahké, ale hrabať sa v tunajšom odpade - na to má kuráž kadekto . Beriem snímok , ako seriálový priemer a som rada, že sa aspoň u susedov deje nejaký progres. Vyskúšaj " PANELÁK " a snáď sa ti rozsvieti. Vadí Mi tam kopec vecí , ale neokecám, len aby som okecala. Ostávajú ešte 2 časti ale na Mojom hodnotení to už nič nezmení. Spokojná a rada pridám bodík. Faustka mala pravdu - ten Jašków ! Slovenský Kraus sa pokúša o nový seriál - potešenie z jeho strany. Držím palce, aby sa vám darilo aj v takejto TV forme.(26.7.2012)

 • verbal
  **

  Pokud Kroupa s Klímou neměli Na vlastních, bulvárních očích frajerské tmavé brýle a Berdychův gang opravdu pronásledovala šestnáctiletá kravka, padesátikilový "zabiják", šeredná žena v domácnosti, éstébák v důchodu a Čmaňa, divím se, že chlapci neusrkávají vedle Vikiho banánové daiquiri s nohama v příboji na nějakém klimaticky přívětivém karibském ostrůvku a dali přednost chládku Mírovského resortu. Asi chtěli, aby o nich vznikl i první český celovečerní komiksový Avengers, ve kterém budou hrdinně bojovat za práva romských spoluvězňů spolu s Jirkou Kájínkem, kterého bude hrát Roman Skamene. Nicméně ruku na koule! Na české, Růžové ordinační poměry je tento jednooký král docela dívatelnou tragikomedií. Haničce by sice o přirozeném herectví mohl konečně někdo Vyprávět, avšak ostatní kašpárci cinkají rolničkama dle svých uspokojivých standardů.(22.9.2011)

 • - Elitní jednotka Expozitura dříve spadala pod bývaleho ministra vnitra Stanislava Grosse. (morgos)

 • - Herec Robert Jašków řekl, že někteří herci absolvovali přibližně dvouměsíční přednatáčecí průpravu, aby se naučili střílet, bojovat a zatýkat. (navabaca)

 • - V seriálu hraje celkem 338 herců, výrobní štáb čítal více než 180 osob a natáčení probíhalo celkem na více než 300 lokacích. (navabaca)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace