Producent BRYAN SINGER (režisér X-Menů a Superman se vrací) a scenárista a režisér MICHAEL DOUGHERTY (spoluautor X2 a Superman se vrací) přicházejí se strašidelnou, temně komickou oslavou nejděsivější noci roku. Halloweenská noc dovádí princip Creepshow a Povídek z krypty do zcela nových, temných hlubin a servíruje nám čtyři vzájemně propletené příběhy, které se odehrávají o halloweenské noci: ředitel střední školy (DYLAN BARKER) melouchaří jako nemilosrdný sériový vrah; touha panenské dívky po tom pravém muži se strašlivě zvrtne; skupina teenagerů provede drsný kanadský žert s katastrofálními následky a mrzoutský starý muž (BRIAN COX) se utká se zlomyslným halloweenským démonem. (oficiální text distributora)

Miseet

Na mě tento celek působil docela až chaoticky. Ani jeden příběh mou pozornost neupoutal tak moc, jak bylo asi původně myšleno., takže z toho mám trošku zmatené pocity. Nicméně nejhorší to také nebylo. Když se podíváme na to množství žánrů, do kterých to bylo zařazeno, tak to ani jinak dopadnout nemohlo. Atmosféru tvůrci dokázali navodit, masky se také povedly, ale za mě je to trochu podprůměrné. Myslím si, že Halloween je dost dobrý námět na horor, takže se z toho dalo vytřískat více. ()

Chen

Zajímavě koncipovaná hororová úsměvná záležitost, která má hutnou atmosféru a párkrát slušně vyleká. ()

M.i.k.e

snaha o nejkomplexnější horor tvůrcům až tak úplně nevyšla.Kdo má nakoukáno,toho v Trick or Treat nemůže nic překvapit,natožpak vyděsit (myšleno hlavně na lekačky).Pokud se ovšem k T´r T přistoupí jako k hodně černé komedii může to překvapivě fungovat.Koneckonců i samotné pojetí je vcelku originální a z hlediska zábavnosti to funguje mnohem lépe než klasické "horory",které jedou podle šablony.A to se v poslední době cení a dost možná by si T´r T zasloužilo kino víc než třeba Krvavý Valentýn,který nespasilo ani 3D provedení...nakonec tedy spokojenost a pěkné 3 a ½...70% ()

Hees

Absencia silnejšieho príbehu.Poskladané len tak tak horúcou ihlou.Kde polovica postáv tam nemusela ani byť. ()

HappySmile

Spíše než film to byl takový slepenec klipů, které spolu (až na ten halloween) vůbec nesouvisely. Většina ani nebyla nějak pořádně uzavřena - prostě nějaká vražda, konec kapitoly, příběhu, jedeme dál... Při strašidelných scénách by se snad bálo jenom dítě, já jsem se musela celou dobu spíš smát. Asi to bylo tou naivitou nebo čím, ale celkově to spíš působilo jako špatná komedie. ()

rakovnik

Zklamaně (ale jen díky očekávání spíše humoru, než napětí) musím konstatovat, že komedie se příliš nekonala, více mě při tomto filmu mrazilo. Scénář je plný jak nových, tak ohraných nápadů a velmi hezky napsaný. Několik příběhů celkem hezky utíká a sem tam se protnou, i když bez hlubšího ovlivnění se. Nejlepší jsou holky pařmenky a jejich variace na červenou Karkulku, nejmrazivější a nejvíce vypointovaná pověst o autobusu, vtipný je pan ředitel a asi nejvíce horrorový je příběh o starém mrzoutovi a panáčkovi s pytloidní hlavičkou. A zase jsem koukal sám, před půlnocí! ()

Wiikii

Super Halloweenská jednohubka, kterou si rádi vychutnáte. .. Je to taková hororová povídka v trochu volnějším stylu, kde se to duchařinou, vraždou a všelijakou havětí jenom hemží. .... HODNOCENÍ: 80% (4*) ()

Vyhy

Vcelku "příjemné" strašidelné historky, které se prolínají a jsou protkané pár vtípky. Až na linii s partou holek to ušlo. ()

bourec

Není to špatný.Sice je to takový neškodný,ale nápad skvělej a příběhy do sebe přímo ukázkově zapadaj.60% ()

Mefistofelle

Nebyl by to správný Halloween, aby se nedělo něco divného, nadpřirozeného či rovnou násilného:). A v tomto malém městečku se toho děje opravdu hodně... Film, který byl rozdělen na 4 navzájem se proplétající příběhy, z atmosféry oslav halloweenu těží opravdu maximálně - vydlabané dýně, děcka v kostýmech a papíroví kostlivci jsou všudypřítomní a dobře se na to kouká. Jednotlivé příběhy, každý trochu jiný, mají hlavu a patu a ani jeden se nedá označit za vyloženě slabý. Zkrátka řečeno, Trick 'r Treat je dobrá, i když ne zase kdovíjak strašidelná, oddychovka na pozdní večery o samotě doma. ()

cariada

Propletenec dějem jedné noci s které jsou američany celý pryč. Místy je to vtipné. Zvláště ten tatík je k popukání, naopak děti jsou spíš na zabití. Do toho mrtví z autobusu , šílený živí táta, a holky co se změní ve vlčice. Prostě šílenost, ale nechá se. ()

Crawler-D

Už dlouho mě horor tak málo nevyděsil, a to je určitě problém, protože na druhou stranu to není ani tak špatné, abych se u toho mohl zasmát. Svým způsobem tu jsou chaoticky propletené příběhy - některé založeny na paranormálním problému, jiné se ale drží v mezích reality (tj. postavy jsou jen úchyláci) a jednoduše to vedle sebe nepasuje. ()

dubinak

Tohle je film plný (trapných) překvapení, které mě fakt nebavily. Za vrahouna jsem si představovala někoho jiného a rozhodně realistického. Tu komedii bych producentům možná ještě věřila, ale vážně si myslím, že tentokrát měli hororový žánr v tomto případě vynechat a určitě bych dala vyšší hodnocení. Michael Dougherty by si měl všímat svých superhrdinů a natačení těchto filmů omezit. ()

Fallen_One

Jedním slovem maras! Připravte se na neočekávaný děj, originální pojetí Halloweenu a především skvělou atmosféru s perfektními mulisy mulisy...tedy kulisy...tedy kulisami :o) ()

čidlo

Je v tomhle filmu vidět um? ....Je! Je to slátanina ale valmi slušně natočená z dobrou hudbou i atmosférou. Ve filmu jsou i zábavné sceny u kterých jsem se dobře bavil. Čisté 4* a krásných 80%! ()

fars

K takove te podzimni melancholii vcelku prijemne pokoukani. Nic narocneho, vcelku to vypada jako par lepsich pribehu z Verte neverte, jako bonus jsou vsechny nejak provazane (ale nijak zasadne). Pohodovka na jedno podivani. ()

"Jedenáctka" se utká s Godzillou

"Jedenáctka" se utká s Godzillou