Krvavý Valentýn

• USA My Bloody Valentine (více)

Vinou Toma Hanningera, nezkušeného horníka, bylo v šachtě zavaleno a následně zemřelo pět lidí. Jediný, kdo tuto událost přežil, je Harry Warden, který se od této katastrofy nachází v komatu. Ale pozor! Je to právě on, kdo volá po odplatě! Přesně rok po tragédii, na den svatého Valentýna, ožije a brutálně zavraždí krumpáčem dvacetdva lidí. Nyní, deset let poté, se Tom Hanninger vrací zpět do rodného města. Stále ho ale pronásleduje černá můra a možná se ozývá i svědomí... Rád by se s tím vším vyrovnal a proto vyhledá svou bývalou přítelkyni Sarah, která je nyní provdána za jeho nejlepšího kamaráda Axela, šerifa města. Právě této noci se ale náhle začne vynořovat cosi z temné minulosti... Volné pokračování hororu z roku 1981. (oficiální text distributora)

pavlikv

Čekal sem po parádních ukázkách víc než průměr. 55%. Rozpočet $15miliónů II Tržby USA $51,545,952 II TRžby celosvětově $100,734,718 ()

kamisu

Spoustu nechutností na všechny způsoby - v 3D možná zážitek, na mé televizi s úhlopříčkou 35cm prostě jen horor, kde akorát každého rozporcovali na všechny strany. Jensen Ackles zlatý jako vždycky, kostymérku si asi přivedl ze Supernaturalu a kdyby býval přivedl i scénáristu, třeba by film dopadl o něco líp. ()

Free_player

V tejhletej kečupovej peatchovině mě vrtala hlavou celej film jen jedna věc. Je ten psychopatickej horník v plynovej masce navrátilec Tom a nebo ten fízl Alex ??? Do posledního okamžiku jsem byl přesvědčen, že to je fízl ! A dokonce jsem se i vsadilm a to asi 15 min před koncem. Ouha prohrál jsem ! Když už nic tak byl aspoň tenhle chabej snímek zapeklitě NEPŘEDVÍDATELNÝ . ()

Corpsegrinder

Sice to finální rozuzlení tradičně nedává moc smysl a je lehce debilní ale pořád jde o nadprůměrnej slasher z posledních pár let, nemluvě o legendární scéně s čelistí. ()

AdamesWWE

|5/10] Celkom dobrý námet, ale celkové prevedenie filmu ma bohužiaľ nezaujalo. Zaujímavý vrah, jeden nástroj s ktorým zabíja, zo začiatku to vyzerá dobre ale potom to upadne do nudného stereotypu, celý film sa nesie v pomalom tempe, odhaluje sa príbeh a podobne. A neneštastie ani hlavný "hrdina" ma nezaujal. Dá sa to vydržať, až tak som sa nenudil, ale nezaujalo ma to. Pre mna len priemerný horor na jedno pozretie a nič viac. ()

t.mon

Tak nakonec za 3, když Paťa zde prostě ty režisérský schopnosti neměl a chtěl si na relativně jednoduchým slasheru užít první tvorbu s málo peňezma se prostě cení. Řemeslně a graficky film ujde, gore skvělé. Zato příběh jde od začátku do kytek a sice zde je jeden pořádnej zvrat, jinak ovšem můžete sami se sebou hrát "Kdo dřív umře" :) Paťa zjevně zkoušel udělat otevřenej konec, což se ale nepovedlo a film to ještě víc pohřbilo...Škoda, mohl to bejt začátek další osmdesátkový série ala Pátky, bohužel bez výsledku...třeba někdy příště Paťo. ()

Harapes

Noo,asi se v kině vylekáte...ale určitě si druhý den nebudete o tomto filmu vyprávět,protože Vám nic nedá..... ()

kollis

Každý jen zběžně znalý filmu, odhadne pointu nejpozději do poloviny, takže moc nechápu natahování onoho odhalení a prezentování ho jako wow efektu z kterého si mám asi sednout na prdel. A ten dovysvětlující závěr je už jen pro naprosté idioty. Navíc tv look a tv herci umocňují pocit bolesti při sledování tradičních hororových klišé (nic proti nim, ale i s něma se musí umět pracovat), takže vzniká dojem, že film má přes tři hodiny. ()

shimpy(CZ)

Typický příklad tuctového hororu. Scény byly naprosto předvídatelné, zápletka taková jalová, ale i přes to se na to dalo koukat a divák byl buď v očekávání jakým způsobem umře další postava, nebo na to, co zas kdo řekne za pitomou hlášku. Ta třetí hvězdička je za 3D ()

lucijelucije

Co na to říct. Ne nejhorší pojetí. Docela dobré scény, ve velmi solidním provedení 3D. Děj předvidatelný. Lekavé scény s nástražným a otevřeným koncem. Tradiční krvák s lehkým zážitkem. Proč ne? ()

TERRORDROME

Slashery neznášam! Valentín išiel práve v telke a tak som mu dal šancu. Nezačalo to zle, samé vraždy, brutalita, krv a jedna úplne nahá blondína ktorá tam pobehuje dosť dlho a je jej pri tom vidieť všetko. Potom to začalo drhnúť, scénou miesto nahých žien pobehovali len samí chujovia čo trepú chujoviny a ja som chvíľami prestával vnímať. Záverečnú pointu som vytušil hneď pri prvom náznaku ešte v prvej polovici a aj keď sa ma tvorcovia pokúšali zmiasť, mal som pravdu. Keď potom k odhaleniu naozaj prišlo, bolo to urobené snáď tým najotrasnejším a najimbecilnejším spôsobom. To už som len prevracal oči. Pôvodný film som taktiež kedysi videl v telke a taktiež to bola nudná blbosť, tento remake je aspoň efektnejší. Stále je tovšak len debilný slasher a ja slashery neznášam! ()

ondrula

Chrostající týpek v masce, který své oběti mastí krumpáčem, to tu ještě nebylo. Film jako celek ale nic moc. A příběh doufám ani nečekáte. ()

Haymar

Klišoidní, tupá a těžce průhledná vybíjená bez atmosféry a nápadu, kterou nezachrání ani nálepka 3D a nepříliš vydařené digitální triky. Nezachrání to ani úvodní drsný masakr, ani (zbytečné) hektolirty umělé krve, ani těch pár zajímavých jmen v tiráži v čele s Jensenem "Deanem" Acklesem, který byl nevýrazný a nepřesvědčivý stejně jako "zápletka", scénář, režie i (ne)předvídatelné finále... Waste of time! ()

nylo

Dobré to bolo, i děj to mělo, i "překvapivé" odhalení ( i když já radši už nic neříkám, protože ty moje "intuice" většinou vyjdou u čehokoli filmového)...hornická uniforma měla koule 75% ()

Dyas

Dean Winchester alias Jensen Ackles je ta nejlepší věc na tomto filmu. Já si myslím, že to není tak strašné. Takový průměrný horor a pokud se někomu líbil Pátek třináctého z roku 2009, neměl by být s Krvavým Valentýnem problém. Jestli navíc máte rádi Supernatural a Deana Winchestera, bude to ještě lepší. Mě to bavilo a skvěle jsem se tím zabavil u jednoho večera, kdy jsem neměl co dělat. ()

4everMan

Nevím, jak se k tomuto snímku postavit, Ze začátku dobré, ke konci buď moc jednoduché nebo až příliš komplikované...mám z tohoto počinu nijaký pocit-40%. Takové Laid to Rest se mi líbilo mnohem více. ()

El_Rabbit

Dlouho jsem se na to těšil a nakonec přišlo docela zklamání. Scénáristi svou práci docela odflákli, bylo to zbytečně dlouhý na tenhle druh filmu a celkově to nebylo příliš zábavný. Možná kdybych to viděl ve 3D, tak mám lepší zážitek, ale stejně si to nezaslouží vyšší hodnoceni. ()

Raimi a horory pro celou rodinu

01.09.2009

Horší než náckové...

Horší než náckové...

02.01.2009

...jsou pekelné mocnosti. Přesvědčí se o tom spojenecké komando, které se během 2. světové války vydá na záchrannou misi (možná najít nějakého Ryana), avšak nechtěně otevře bránu do Pekla a místo… (více)