poster

Krvavý Valentýn

 • USA

  My Bloody Valentine

 • Slovensko

  Krvavý Valentín

 • Velká Británie

  My Bloody Valentine

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 2009, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • obitus
  ****

  Svižný a zábavný remake, který v mých očích nedosahuje kvalit originálu, ale rozhodně jsem se od něj zhnuseně neodvracel a nekroutil hlavou nad debilitou tvůrců jako v případě Pátku 13. Vraždící horník má koule, stejně tak tvůrci, kteří něšetří na krvi ani nahotě (dlouhá scéna se zcela nahou blondýnou je super). Herci jsou o sympatičtí, trochu úsměvně snad vypadá jejich snaha v úvodu filmu, kdy hrají teenagery. Ale jinak to šlape dobře, nenudil jsem se.(23.7.2009)

 • imf
  **

  K uzoufání nudný slasher s nesympatickým vrahounem, který spoléhá na 3D efekty a divnou pointu, jež se divákům skoro až vysmívá. Je to smutné resumé, dlážděné velkým množstvím neinvenčně popravených komparsistů (100+1 rána krumpáčem). V kině radno vyhnout se, ve videopůjčovně odhodit co nejdál od sebe a pak sáhnout do regálu znovu a naslepo. Šance, že vytáhnete něco lepšího se blíží absolutnu.(24.3.2009)

 • Slarque
  ***

  Tentokrát na to šli filmaři z jiné strany. Jako předlohu si vzali film natolik nepovedený, že jim jen těžko může někdo vyčítat, že ho zkazili. A přestože postavy i děj jsou opět očekávaně pitomé, nějak mi to tady nevadilo a docela jsem se bavil (možná to bude i tím, že jsem neviděl módně zbytečné 3D). A vůbec neřeším, jestli to bylo tím, jak je to blbé. Moc jsem nečekal, ale nuda nenastala.(15.2.2012)

 • Frajer42
  ***

  Krvavý Valentýn pro mě bylo velmi milé překvapení. Hned na úvod se musíme domluvit, že se o filmu nebudeme bavit jako o hororu, a to z prostého důvodu - horor to zkrátka není. Nicméně se jedná o velmi vtipnou záležitost, u které nemám mnoho věcí k vytýkání. Ta největší výtka patří Kerr Smithovi, který ztvárnil roli nejméně sympatického šerifa všech dob. Tak nesympatickou a čurákoidní postavu jsem potkal naposledy ve Stmívání. Naštěstí to částečně kompenzují herečky, které běhají jen stroze oděné a v jednom případu dokonce i tak, jak byly stvořeny. Režisér Patrick Lussier s námi rozjel takovou minihru - uhodněte, kdo se skrývá za maskou. Doporučuji trvat na prvním tipu. 2 x jsem ho v průběhu změnil a byla to chyba. Člověk by nevěřil, jak neskutečně multifunkční zařízení může takový krumpáč být. Zabíjení je skutečně velmi pěkné na pohled a vyskytuje se často. Troufám si film nazvat moderním nehororovým slasherem s nesmrtelným ústředním zabijákem. Některé videoefekty působí laciněji než z méně kvalitních her, ale člověk to v tom vražedném tempu rád přehlédne. Nebýt toho debilního šerifa, tak bych se nebál dát klidně 4*. Film je zde vysoce podhodnocený. Je mnohem zábavnější, než se zde píše. Lepší 3*. P.S. Toho 3D bych snesl klidně více. Jedná se o klasický 2D film pouze s několika efekty.(1.10.2012)

 • igi B.
  *

  Zase jednou vývar z odvaru, tentokráte kypřený a čeřený všelijakým kutacím nářadím. Chybí už jen přidat kroupy a máme řídkou krevní polívku s nějakýma těma vnitřnostma a... A jinak blablablabladý a za neustálého míchání vylévejte do... %-[.. . . . Jedna hvězdička tedy jen se sebezapřením, za tu gasmasku a jinak všechnu machu v rámci žánru, protože blbějších a hůř vyrobených hororů jsou opravdu spousty. Kdoví, proč zrovna tenhle žánr dostává pořád tolik na gatě. A nemusí to být zrovna někde ve Vidlákově krumpáčem či lopatou, že... - - - - - (Poprvé viděno /želbohu se sice idiotsky uhýkaným ale jinak typicky zvukově jalovým a blbě namíchaným českým dabingem/ 12.2.2012 na >blablentýnské jebničce< , hodnocení 3615., komentář zde jako třistapadesátýdruhý - 12.2.2012)(12.2.2012)

 • - Scenárista, Todd Farmer, si vo filme zahral aj rolu kamionistu Franka. (Smok)

 • - Jde o remake staršího snímku z roku 1981. (Dines)

 • - Když se Sarah (Jaime King) schovává v chatě před Tomem (Jensen Ackles), do chaty přes okno svítí sluneční světlo, přitom do chaty Sarah doběhla v noci. (t.mon)