Krvavý Valentýn

• USA My Bloody Valentine (více)

Vinou Toma Hanningera, nezkušeného horníka, bylo v šachtě zavaleno a následně zemřelo pět lidí. Jediný, kdo tuto událost přežil, je Harry Warden, který se od této katastrofy nachází v komatu. Ale pozor! Je to právě on, kdo volá po odplatě! Přesně rok po tragédii, na den svatého Valentýna, ožije a brutálně zavraždí krumpáčem dvacetdva lidí. Nyní, deset let poté, se Tom Hanninger vrací zpět do rodného města. Stále ho ale pronásleduje černá můra a možná se ozývá i svědomí... Rád by se s tím vším vyrovnal a proto vyhledá svou bývalou přítelkyni Sarah, která je nyní provdána za jeho nejlepšího kamaráda Axela, šerifa města. Právě této noci se ale náhle začne vynořovat cosi z temné minulosti... Volné pokračování hororu z roku 1981. (oficiální text distributora)

mikul

Je něco na tomto hororu, co jsme ještě neviděli? Vlastně ano, je to 3D...a možná o to horší, že je 3D zrovna tento film. Tu jednu hvězdičku dávám za tu scénu v tom obchodě, která mě jediná bavila a ten konec? Říkám si, radši nebudu přemýšlet nad tím, jak to mohl přežít...a nenašel jsem žádný důvod k tomu, proč ten chlap vůbec vraždil? ()

dukeforever

Nejde dát jinak.Dobře vymyšlený příběh,zápletka a co mě potěšilo nejvíc byly prvky hororu z 80tých let.Nepřehnanost a brutalita,temnost a strach.Paráda parád!Mimochodem v 3d je to nepopsatelný zážitek,neváhal bych to zhlédnout znovu ()

Reesha

Kdyby to nebylo 3D, asi bych na to nesel. Po shlednuti filmu tento nazor zastavam stale. Kazdopadne 3D technologie dala tomuto, jinak lehounce nadprumernemu hororu kyzeny smrnc a ja se vlastne moc dobre bavil. Vychytavky jako letici krumpac primo me mezi oci, nebo urvana spodni celist letici kolem me opravdu nadchly. Film samotny je vlastne stale dokola omilanou sablonou typickeho vyvrazdovaciho hororu. Jako plus hodnim i to, ze film je FAKT HODNE brutalni a to ja rad. Musim ale uznat, ze o napeti nebyla nouze a vlastne me i dost zajimalo, jak to nakonec dopadne. ()

oceanic6

Remake hororu z 80.rokov neprináša do tohto žánru žiadne novinky , ani vylepšenia. Kráča už vopred vyšlapanou cestou, na ktorej nájdete veľa "ľakačiek" , neustáleho napätia a veľmi slušnú dávku skutočne krvavých scén. Hlavne tie nesmierne potešia, až sa človek čuduje akými rôznymi spôsobmi sa dá človek zabiť krompáčom :) a pokiaľ si tento film zapnete s cieľom vidieť naozaj výživné vraždy, zrejme budete viac ako spokojní. Všetkým ostatným, ktorí očakávajú aj nejaký príbeh, musím odkázať jediné: Hľadáte na zlej adrese! Náznaky príbehu tu síce sú,ale nejde o nič prevratné. Pýtate sa prečo teda 3*?? Pretože tvorcovia veľmi šikovne maskujú, kto je naozaj vrahom až do samotného konca a je naozaj zábavné sledovať ako sa s nami scenáristi hrajú. Do poslednej sekundy si nie ste na 100% istý, kto je tým mužom s krompáčom,ktorý zanecháva stále viac obetí. Film tým pádom rýchlo odsýpa a vôbec to nie je nuda, proste dostanete všetko, čo od hororu v 21.storočí môžete čakať. A potom to príde....snaha tvorcov šokovať vyústi niekoľko minút pred koncom do záverečného zvratu, ktorý ale nielen že patrí medzi 100krát použité a nie veľmi podarené, ale naviac sa po 3 sekundách rozmýšľania nad ním javí ako úplný nelogický nezmysel najhrubšieho zrna. Výsledné 3* si ale film zaslúži aj kvôli výbornému 3D zážitku :) ()

cobraSK

Totálne nudné, trápne, klišovité béčko. Všetko čo je v tomto filme tu už 100x bolo, jedná sa len o primitívnu vyvražďovačku, ktorá ani fanúšika hororov nemá čím zaujať. Veľké sklamanie! ()

epsyn5

Strašná konina,,, uchvátily mě ale chytře, trefně a elegantně rozmístěné efekty. Hodnotit ale čistě film, je to skoro odpad... ()

Adoshek

4* jelikož to byl můj první kino 3D film. Kdybych se na to díval jen na dvd, či v 2D kině je mé hodnocení o jednu hvězdu nižší. ()

tomma odpad!

Viděl jsem pouze ve 2D na svém super plochém LCD monitoru :-) Nelekaly mě tudíž žádné letící předměty či krumpáč, jen jsem si "užíval" nebetyčně tupý film, kde lidi zmateně pobíhají sem a tam a občas někoho sejme šílený horník. OK, kdybych to viděl v kině ve 3D, tak bych se možná letící krumpáče na mě lekl a hned bych se přitulil k holce vedle mě, ale rozhodně bych z toho neměl žádnou erekci - myslím toho letícího krumpáče :-D ()

Monini

Po 20 minutách jsem z kina utekla....bála jsem se jak malé děcko. Takže horor? Nic pro mě, ale své fandy si to jistě najde ()

Chlo0opek

Další hororová tuctovka-až do konce si "můžete vybrat", kdo je vrah, (ten je samozřejmě nesmrtelný, ať děláte, co děláte), samé zabíjení a kde nic, tu nic.. Slabší 2*. Ale je zas pravda, že jsem to neviděl ve 3D - možná by pak bylo hodnocení jiné.. ()

mansonn odpad!

3D animacia letiaceho krompaca bolo jedine co ma na tomto filme zaujalo.Inak mrtvo.Ak hladate dej,zapletku,strach,prekvapenie ci aspon nieco co sa da pozerat tak to tu nenajdete ()

freezer02

Vcelku rozporuplné názory a recenze, já se ale přidávám na stranu těch, kteří tvrdí, že je to jedna z těch lepších vyvražďovaček, takhle nápadité smrti, to se jentak nevidí, navíc jsem se vůbec nenudil 68% ()

Grifindoor

standardní americká teenagerská vyvražďovačka se šukézníma běhnama, litrama krve a tryskajícími mozky. Koukal sem na to doma na dvd a ta 3D verze nic moc, po chvíli sem tam dal tu 2D verzi, páč to bylo nějak rozmazaný, asi tomu ještě musej vychytat mouchy. ()

croftak

Hodně špatné. Nebavili mě ani ty části, kde "horník" se svojom krumpáčiskem seká ( dokonce si jednou i stylově hodí) a zábijí lidi,natož scény kde se děje "nic,hovno". Hercům jsem to teda fakt nesežral. Pan řežisér je pěknej lidumil, když tohle vypustí do kina. Lituju , někoho kdo zato dal peníze za lístek. ()

morbido

Nič originálne ale aspoň je tam hromada krumpáčovych mordov takže je sa načo pozerať a na prvú akciu netreba čakať až do druhej polovice filmu.Vraždiaci horník je celkom sympatická postava pre mna viem si ho predstavit ako dobré tetovanie:).Finish bol predvídatelný ale na *** to stačí.Lahko stravitelný pohodový horror iba škoda že som ho nevidel originál v 3D. ()

schindler

Vlastně by se to mohlo jmenovat Krvavý Valentýn aneb Jak propíchnout hlavu krumpáčem na 100 způsobů. Víc se od toho fakt čekat nedá. ()

complex

Tak tento film je naozaj film, ktorý sa da označiť iba ako TAS, typická americká somarina, žiaden dej, výkony hercov strašné, príbeh nulový, efekty nič moc. Počet vrážd je tam väčší než počet obyvateľov a vyšetrujú ich dvaja ľudia, FBI nehrozí ani nič tomu podobné, scény otras, na to, že to už bolo voľné pokračovanie, nechcem vidieť čo bude ďalej. Jedine čo si zaslúži tú jednu hviezdičku je to, že tento film na seba zarobil viac ako dosť. ()

Raimi a horory pro celou rodinu

01.09.2009

Horší než náckové...

Horší než náckové...

02.01.2009

...jsou pekelné mocnosti. Přesvědčí se o tom spojenecké komando, které se během 2. světové války vydá na záchrannou misi (možná najít nějakého Ryana), avšak nechtěně otevře bránu do Pekla a místo… (více)