Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

Nataniel73

Tento seriál držia nad vodou predovšetkým Martin Dejdar a Kristýna Leichtová. Ako fanúšik rockovej hudby oceňujem komédiu a humor v nej použitý spojený s týmto hudobným žánrom. Rovnako tak herecký výkon Martina Dejdara a keď potrebujem vypnúť alebo prísť na iné myšlienky tak toto je vcelku dobre stráviteľné a nenáročné. Ale zároveň sa to príliš nevymyká komerčným sitcomom českej či slovenskej produkcie. Je to na lepšie 2 hviezdy a z hľadiska podobne ladených produktov to patrí k lepšiemu priemeru. 50% ()

Cesty timem

Třeba by tam něco bylo docela zábavné. Mám celkem rád Dejdara (v něčem) a další (třeba Babčákovou...). Ale TEN UMĚLÝ SMÍCH MĚ TAK IRITUJE, že ubírám dvě hvězdy. To se fakt nedá!!!! S vypnutým zvukem to sledovat nebudu. To by bylo slušný retro jako když zakódovali u FilmNetu tehdy zvuk Nicamem a zbyl jen obraz (tedy s analogovým dekodérem) a i tak to lidi sledovali... Tak, ale dost té trošky z historie (jsem ujel do pamětí svého hobby) :-) ... To se musíte český producenti opičit podle amíků a (NAMR) dát tam ten trapný smích? Proč? Ten smích mne má jako nutit se smát abych nebyl sám u sebe doma za vola co nerozumí vtipu, nebo co? Ne sorry jako, nemám na to. To si radši pustím Ozzyho. ()

Tvrdolín Veliký

Na to, že to produkovala komerčná televízia je vidieť, že sa šetrilo (zadná projekcia z čias normalizácie, Jakub Žáček je z núdze cnosť). Prípadne veľká časť rozpočtu padla na práva pesničiek. Celý projekt zachraňuje kvalitný scenár plný českých a svetových popkultúrnych odkazov. Výstavba a pointy vtipov, dokonca celých dialógov sú na české pomery jedinečné. Seriál skončil v pravý čas bez únavy materiálu. Rok 2008 bol pre TV Nova najlepší v histórii, škoda že v tom už nepokračovala.Tento seriál nie je dokonalý, ale svojím zameraním na rock a metal a vtipnou kritikou popu si vytvoril kultový status, ktorý stále trvá. ()

nudlis

Ale jo. Ač jsem byl ze začátku hodně skeptickej, nakonec musím uznat, že to není zas až tak hrozný, pár fórům jsem se zasmál a Dejdarův Ozzák je výbornej. Až se člověk diví jak to zmáknul, když ho pak v bedně vidí ve vážný roli v nějakým pseudokriminálním seriálu. ()

OLAFtrueLOVE

Hej, comeback je dobrej... btw přijde mi, že většina lidí, co na něj nadává jsou čtyřicátníci a dál, kteří pak mají pět hvězd u přátel a upřímně nevidím tu moc markantní kvalitativní rozdíl, nebo nenávidí sitcom obecně. Každý jsme vyrůstal na něčem jiném. ()

Oxiduji

Děsná kokotina. Děsný Dejdar s chůzí prozrazující progresivní paralýzu. Děsná debilní paruka. Děsné vtipy, zvětralé jak starý lahváč. Děsný smích ala 'Murika. Žvatlající Matonoha je už jenom trapnej. Vyskytující se omladina tomu dává opravdu glanz...takovej ten, jako když uklouznete na hovně...prostě jedete a není vám pomoci. ()

Thalin

Když nad tím člověk vůbec nepřemýšlí a chce se čistě jen pobavit, tak je to docela fajn sitcom, který zvládl onu základní sitcomovou roli. Když se ale nad tím člověk trošku zamyslí, tak mimo spoustu logických věcí (jak sakra mohl takový krám uživit tolik lidí? Stejně tak pochybná Simonina hospoda. Nebo časté měnění řečených faktů, které se překrucují co pár dílů) je to vlastně seriál o dvou naprosto neschopných a sobeckých idiotech, o které se musí starat šestnáctiletá holka, jinak by zdechli hladem a ve špíně a jediní kamarádi jsou rodinka vyčůraných a hloupých lidí. Když to člověk vidí prvně nebo mu stačí jen pár dílů, tak to asi nevnímá. Ale jak už to vidí poněkolikáté, tak začínají ty charaktery být vlastně dost otravné. ()

coulismoulis

Tak ma to slaba mista, na nektere dily se clovek fakt znova nepodiva, ale celkove na mistni pomery hodne nadprumerny serial. Simona a Horvi rulezzzzzz. ()

Vinczent

Pilot: Další pokus o český s(h)itcom obsahuje hodně fórků trapnějšího kalibru až na pár vyjímek. Herci jako Matonoha a Dejdar určitě dokáží být vtipnější, takže spíš házím vinu na scénář. Vlastně jediná zajímavá věc je Dejdarova vizáž, ale ani ta nemůže utáhnout celý seriál. PROBOHA KDY UŽ V ČECHÁCH VZNIKNE ZASE NĚJAKÝ INTELIGENTNÍ A ZÁBAVNÝ SITCOM?! Při sledování jsem měl pocit, že ve studiu seděla cvičená opice, která mačkala tlačítko /smích publika/ po každé druhé větě, i přesto že nebyla vůbec vtipná. Nevím na jaké publikum je seriál orientován. Řekl bych že u někoho šanci dostane, já ale snesu maximálně 2 další díly abych si udělal objektivní obrázek. Nakonec by mě zajímalo jak se může ani ne v půlce pilotního dílu objevit na csfd první recenze. Tenhle seriál by měl spíš udělat comeback ke scénáristům. Tak a už jsem se dostatečně vyremcal:-) ()

Stingray

" Co chtěl?" ..."Zagorku!!!"......." a proč brečel? " Nic pro "intouše" ,ale tohle sem potřeboval. Já se nestydim chlámat se u Sitcomů..a u tohohle se chlámu. ()

SedRicK

Po prvním díle ani není nic moc co hodnotit, prostě češi dělat sit-comy neumí. Něco nám v tý naší mentalitě chybí. Na Novu případně další tv je to nadprůměr, ale celosvětově to je odpad. Trošku mi to připomíná Dva a půl chlapa, taky bráchové, taky se jeden přistěhoval, místo kluka holka. Ale bohužel to není tak vtipný. No uvidíme jestli se tomuto seriálu podaří vyhrabat a dokáže, že nemám pravdu. Momentálně 2*. 26.9.2008 - dodatek, po 4. dílech sem zvíšil hodnocení na z 1,5* na 2*. Poslední 4.díl byl podle mě zatím nejlepší. Smál sem se docela často a vypadá to, že díly budou mít vzrůstající tendenci. No uvidíme. ()

RockStar

Na televizi nekoukám, tak sem málem o tohle "dílko" příšel. Šel jsem si do kuchyně pro něco na zub a tam byla puštěná televize, kde seděli oba moji rodiče zcela opařeni, beze známky mozkové aktivity. A to moji rodiče jsou, velká třída když koukají na takové extra kusy jako ordinace, ulice atd. Takže když jsem je takhle viděl, musel jsem si to pusiti i u sebe. Dejdar není špatný, Matonoha je divný, prostě ten jeho herecký výkon mi nesedí, jakoby to hrál jenom kvůli prachům, jakoby se tím hraním vůbec nebavil. Ta holka je zcela mimo její smích mi přijde umělý jako smích "umělých" diváku. Občas se směje, jakoby fakt šla kolem kulis na záchod a cestou viděla herce jak hází jednu "vtipnou" hlášku za druhou. No a teď se dostáváme k tomu klukovi, tenhle ten "týpek" mě odradil nejen svým vzhledem, ale svojim neskutečným uměním přehrávat, něco tak strašnýho nebylo viděno od dob Eda Wooda. Tenhle ten zjev je největším mínusem (a že jich není málo) tohle seriálu. Podtrženo sečteno česká paradie na sitcomy. (P.S. čeští autoři nejsou připraveni dělat sitcomy na úrovni britských sitcomů, naše česká mentalita tomu není nakloněna, náš smysl pro humor je zcela jiný, my češi musíme mít jiný formát než je situační komedie) ()

Moskal

Velké zklamání! Vyčpělý humor, mladí herci příšerní a vtíravý smích na pozadí za každou větou. Tvůrci chtějí udělat za každou cenu dobrý sitcom, ale výsledkem je snůška křečovitých a nevtipných scének. Jednu šanci jim ještě dám, ale moc od toho už nečekám. Škoda. ()

lip2

Jsem metloš je to super vtipy super no ne dejdar našel druhou mízu at mu to vydrží přeji hodně uspěchů do budoucnosti prvnímu pořadnému českému sitcomu. ()

morrissey

druhý díl byl super , první děs, dám tomu ještě šanci, zatím *** 23.9- přítelkyně čte vlastu a má ráda seriály z lékařského prostředí mi nadává že se na to dívám .) , zatím trvám na +++ 18. 11. po zhlédnutí dílů o gigantech 4 * .)) ()

Hach

Po čtvrtém díle se mi zdá, že se líhne první počin Novy na který se dá koukat. Na české poměry je to rozhodně slušná dávka dobrého sitcomu. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý