Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

joora1

Na české poměry je to docela sranda. Taková oddychovka s jasným motivem a s postavami, které jsou nějak identifikovatelné, což je někdy u českých seriálů problém. Nehledejme tu něco hlubšího, přeci jen některé díly jsou takové ulítlé, ale mně to docela sedí a u dosti dílů jsem se slušně bavil. ()

Zagros

Tenhle žánr zkrátka není pro mě. Další pokus, tentokrát s Comebackem, to jen znovu potvrdil. Viděl jsem sice pouze dva díly, ale další zkrátka dát nedokáži. Zasmál jsem se jenom párkrát, většinu času to byla jen přehlídka trapnosti. Ale jak říkám, tenhle typ žánru není pro mě a já jej dále vyhledávat již nebudu. Jedna hvězda za snahu, fanoušci sitcomů si další případné hvězdy přidají sami. ()

pavlikv

Na české poměry výborný seriál! Po nových dílech nic nového až mi to někdy přišlo místami trochu trapné takže strhávám hvězdu a dobrovolně končím sledování tohoto seriálu. ()

Romario

Po pilotním dílu jsem velmi mile překvapen,tolik dobrých hlášek v českém sitcomu jsem opravdu nečekal.Myslím,že hodnocení by mohlo ještě jít nahoru,uvidíme po dalších dílech. ()

Pussycat18 odpad!

Nova nezklamala, opět vyprodukovala komerční nesmysl, plný stupidních fórků a tragických postav. Nezachrání to ani Matonoha, kterej mě poslední dobou začínal alespoň lehce přesvědčovat o svých výrazových schopnostech. Po druhém díle, kdy spojili odchod bezkonkurenčně špatnýho "štěkače" a zpěváka, který přežívá jen díky vysoké populaci obyvatel nad věkovou hranicí 90 let Karla Gotta s perfektní melodií legendárního Kmotra (což jestli mělo bejt vtipný, bylo spíš na poblití trapný!) jsem s tímto ubohým počinem skončila! To si radši skočim z okna! ()

matthew.d

Nejdříve vítězila zvědavost, ale po čtvrtém díle je pro mě Comeback už skoro nekoukatelný. Matonoha je děsnej - buď je ta role blbě napsaná, nebo blbě zahraná, každopádně to nestojí za moc. Song, kterým se ústřední postava seriálu Tomi Paci proslavila v 80.letech je daleko za rámcem parodie. Je v tom všem špatném asi prvek nejhorší. Ale možná by se taková věc dala odpustit, protože scénář občas drží a některé gagy a vtipy i pobaví. Bohužel, na kolena vše sráží ubohá výprava. Takhle "vybydlenou" mizanscénu jsem ještě opravdu neviděl. Když se podíváme na zahraniční sitcom, dejme tomu na FRIENDS, vidíme do mrtě propracovanou každou scénu, v kavárně to žije, je tam spousta lidí, důraz na každý detail, je to dynamické. V seriálu Comeback sedí v hospodě dva lidi (ti co si spolu povídají) a v obchodě s deskama jsou pouze obložené zdi (uprostřed něco trochu chybí). Co se týče scénáře - víc by mě jako diváka asi bavil důraz na generační střet Ivy a Tomáše a Ozzák by měl zůstat glosátorem v pozadí (scény Batulková a Dejdar - to už je na mě moc primitivní). Karikatura "hevíka" (bigbíťáka, metloše či jak to nazvat) mě velice potěšila a baví mě, jen bych mu změnil účes na "deku" (mullet, "jágra", fotbalistu). Reflexe 80tek je rozhodně téma nosné, takže jen tak dál a třeba to v další sérii bude lepší. ()

B4TM4N

Použitelné pouze při rýsování do pozemního stavitelství, nepřipadá vám to potom jako nejhorší možná činnost (to rýsování). Prosím, přestaňte dávat do televize rádoby "hopery". ()

eagle-eye

Párkrát se mi podařilo nějaký ten díl vidět a musím konstatovat, že katastrofa to rozhodně nejni a sem tam se vylíhne i nějaký ten vtípek, jemuž se potažmo zasměji... Jen mě mrzí jedna věc. Vzorem Ozzákovi byl údajně jeden můj známý a Dejdar vypadá spíš jako jeho karikatura, než jako zapřísáhlý tvrdý rocker (i kdyby to byl záměr, taxe nepovedl)... ()

dopita

Z českých seriálů mě většinou chytaj záchvaty zmaru, ale Comeback se kupodivu celkem povedl. Navíc s přibývajícímy díly kvalita rozhodně neklesala, spíš naopak. ()

wosho

Po pravdě jsem viděl jenom jeden díl a to z druhé řady co nova dala dne 11,03,2009 a musím uznat, že tento seriál je nejlepší co jsme my v tomto žánru stvořili (kam se na to hrabou Nováci a jim podobné výplody). Vtipný, se spostou gagů a hlášek. Dejdar i Matonoha jsou dobře zvolení a do svých postav se dokonale vžili. Nemohu jinak a pokud budu mýt zrovna čas na telku a Comeback bude v ní, pro mě jasná volba!! A sice né pravidelně, ale když jsem ve středu doma a večer nemám co na práci, tak Comeback nudu mě vždy zahání:-) ()

DocBrown

Vrcholove dilo Novy vyhnalo me hodnoceni az na vysoke dve hvezdy, pro Novu obrovsky uspech ! Da se na to koukat kdyz bych nemel vubec co delat, ale ja vetsinou mam ... Nastesti jsem netrefil zadny dil, kde by hrala zombie Vondrackova ap. ()

xmozek

Pokud člověk vezme v úvahu, co za poslední roky vyprodukovala TV nova, musí uznat,že tenhle český sitcom není úplný propadák. ()

VIPerson

Dobře...o kvalitě se bavit nebudu...musím však zmínit,že největší problém s comebackem mám ve svém okolí..vždyť já bych si tak rád postěžoval jaká sračka to je..ale spousta mých přátel by mě zatratilo.A to je podle mě sakra problém,že spousta lidí (i ti nejbližší) to žere a o opravdu kvalitní věci pomálu ani nezakopnou a smíří se s tímto...to je do nebe volající.......tu hvězdičku dávám jen proto,že je tam pár popkulturních odkazů...toť vše ()

Reckon odpad!

Možná je ten odpad ode mě až příliš, nějakou hvězdičku si zaslouží, ale prostě když už jsem to pustil a ani jednou se nezasmál, tak to fakt nejde. Některé vtipy mají dobrý potenciál, ale co je mi to platné, když je naše milovaná Nova ukáže v ukázkách a ty další jsou špatně zahrané. A pokud jde o Lexu, tak pro mě jeho debilita není dost dobře debilní a ani dobře zahraná. To Dougal z Father Teda, to je jiný kafe. ()

Bohemák

Hrozně jsem se bál, ale za touhle nikoho snad příliš neurážející volovinkou je znát veliká příprava. Není to rozhodně z kategorie "Novákovi", "Hospoda" a další "vtipné" novácké počiny. ()

divak84

novácký seriál ? s mátonohou ? rofl. dal bych odpad, ale seriál nesleduju, viděl jsem jen pár utržků rádoby vtipných, takže nebudu hodnotit celkově... ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý