Bez servítky

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní
Slovensko, 2009, 40 min

Účinkují:

Juraj Mokrý, Richard Stanke, Viktor Horján, Paviel Rochnyak, Roman Pomajbo, Maroš Kramár, Ján Kroner ml., Jozef Vajda, Adela Vinczeová (více)

Denná reality show o varení, v ktorej každý týždeň súťaži päť hostiteľov. Každý deň má jeden z nich pre ostatných pripraviť večeru na určitú tému. Po jej skončení ostatní súťažiaci individuálne hodnotia a prideľujú body za jedlo, jeho prezentáciu a zábavu pri večeri. Vyhráva ten, kto od svojich súperov získal najviac bodov. Víťaz získava titul najlepšieho hostiteľa a 1000€. (oficiální text distributora)

zdenotvor

Rád si pozriem relácie o varení a táto je zrovna jedna z tých lepších. Myslím že toľko odpadov si nezaslúži. Najviac ma potešil diel kde varili kulturisti,človek načerpá plno inšpirácie a ešte sa aj pobaví. ()

Kwaichi

Niektoré časti boli vydarené, priam až dokonalé. Naozaj veľmi záleží na výbere aktérov. Škoda len, že tých vydarených dielov bolo tak pramálo. ()

URBAN

Viděl jsem jen jeden díl a ten se mi celkem líbil. Ale není to podle mě na televizní úrovni. Prostřeno si vede o něco lépe. ()

Dado

Dávam 1* za týždeň so športovými moderátormi, ktorý sa naozaj vydaril, inak by to bolo hodnotenie odpad!. (15%) ()

Yesqward

Príjemná relácia, občas si ju rád pozriem, ale naozaj, občas. Je to celkom dobré (podľa mňa až moc podhodnotené), ale určite nebudem každý deň prilepený na obrazovke, aby som to videl. Raz za čas, a dá sa to. U mňa čistý priemer. 50% ()

wer4 odpad!

V porovnaní s nemeckou verziou výrazne nezaujímavé a nudné .. asi to bude i tým, že Nemcom som nie vždy a všetko rozumela .. teda sa mi to nezdalo také trápne ako naša verzia :D ()

TKKMR

Kvalita každého dielu je priamo úmerná kvalite účinkujúcich. Väčšinou sa jedná o skrachovancov, ktorí tam idú kvôli honoráru alebo o teatrálne osoby, zúfalo bažiace po mediálnej pozornosti. Z času na čas sa tu však "urodí" aj vydarená skupinka súťažiacich, tak ako napríklad obmieňajúca sa partia kuchárov okolo Mareka Mezeia a vtedy je to pozerateľné. ()

anusha

Videla aspoň milióóón častí a vôbec sa za to nehanbím, pretože nieje to vôbec také zlé ako to ľudia hodnotia. Samozrejme že úroveň varenia sa nedá nejako ucelene ohviezdičkovať. Lebo je to reality show a zaleží od konkrétnych ľudí čo v danom diely varia. Podľa mňa je dosť plus že ľudia musia nakupovať všetko u nás a tak všetky recepty si môžete vyskúšať. Sem tam sa to fakt vydarí napr. ak sa objaví nejaký dobrý kuchár alebo vtipný človek čo si cely týždeň robí srandu z Bruchalu že je gay:) ()

morena.jea

Výborné boli diely s obyčajnými ľudmi, napr. záhorácky týždeň bol vydarený. Ale celebritné diely (v poslednej dobe snáď ani iné nechodia) sú kombináciou núteného humoru a verejného strápňovania. Údajná celebrita "varí" po boku profesionálneho kuchára v reštauračnej kuchyni. Väčšinou sú to superdiétne/moderné blafy a všetci jej "fantastický" hostia to vychvália do neba, s plným počtom bodov. dávam jednu hviezdičku za nás obyčajných ľudí ()

pugs

"Čo bude robiť, keď bude vlhká? Utre sa!" Celkom pohodový seriálik, kde mi strašne vadia nesympatickí ľudia... damn! Každý sa tam na každého sťažuje, ohovára a podceňuje. Nemôže byť niekedy nejaký poriadny seriál o varení okrem Bičanovského "Varí Vám to?" ? 2/10 ()

Richard_Ba odpad!

Videl som tento formát na rôznych TV staniciach v rôznych krajinách, ale tento je rozhodne najprimitívnejší, nejdebilnejší, nejnevtipnejší a najtrápnejší. Nechápem, ako môže hocijaká stanica zo zdravým rozumom toto odvysielať. Odpad! ()

sellsakul odpad!

Totálna kokotina, pozerať sa na to ako vypasené mašurá varia a potom sa napchávajú ma teda nebaví..."Komu tam varíš?! Na to šporáku! Komu varí, tá kurwa?" :D ()

standsiller

Je škoda, že sa z relácie o varení pomaly stáva reality show, ktorá sa snaží divákov "pobaviť" zmesou ľudí rôzneho presvedčenia ( výrazne zjemnený výraz ) a sleduje viac ich názory a vzťahy. Škoda, malo to potenciál. ()

Aberforth

Čože? 28percnet?pokiaľ ste labužník ako ja, tak táto relácia vás musí baviť neskutočne už len kvôli tomu jedlu. Vždy ma to zaujme, je to iné ako tie ostatné show čo chodia v telke, skrátka to má trochu citu a myšlienky, nieje to len natáčanie ľudí čo nič nerobia. ()

Paity

Obdboba Prostřeno, která se příliš neliší. Nějací lidé jsou u nás, nějací na Slovensku a myslím, že si můžeme v klidu navzájem říci, že na obou stranách jsou telata. ()

nany2121

Výsledné hodnotenie 26% ma vôbec neprekvapuje. Ludia, ktorí nemajú vzťah k vareniu táto reality-TV určite nenadchne. Z mojho pohladu ma najviac zaujala pestrosť kuchýň, ktorými sa snažia niektorí hostitelia zaujať svojích hostí, ale vela krát sa potvrdilo, že Slovákom hlavne chutí slovenská kuchyňa. Veľa krát dochádza aj ku vtipným situáciam, ktoré určite dokážu pobaviť. V relácií vidím aj strašne vela negátívnych vecí, ale proste ma to baví. Normálne by som dal 2 hviezdičky, ale dal som 3, nech trocha zdvihnem hodnotenie. Odporúčam luďom, ktorí sa radi dozvedia nové zujímave recepty a pritom sa trocha pobavia. Dobrú chuť. ()