Bez servítky

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní
Slovensko, 2009, 40 min

Účinkují:

Juraj Mokrý, Richard Stanke, Viktor Horján, Paviel Rochnyak, Roman Pomajbo, Maroš Kramár, Ján Kroner ml., Jozef Vajda, Adela Vinczeová (více)

Denná reality show o varení, v ktorej každý týždeň súťaži päť hostiteľov. Každý deň má jeden z nich pre ostatných pripraviť večeru na určitú tému. Po jej skončení ostatní súťažiaci individuálne hodnotia a prideľujú body za jedlo, jeho prezentáciu a zábavu pri večeri. Vyhráva ten, kto od svojich súperov získal najviac bodov. Víťaz získava titul najlepšieho hostiteľa a 1000€. (oficiální text distributora)

J0man odpad!

najsmutnejší na tom celom je fakt, že toto zďaleka nie je to najhoršie v našich televíziách...15% ()

MaxForValue

Toto má byť akože relácia, v ktorej má ísť o varenie? Markíza sa teda nijako nevyznamenala, keby sa inšpirovala českým "Prostřeno", mohlo byl byť výsledok úplne iný, takto je to skôr tupá zábava pre ľudí, ktorí doma skutočne nemajú čo iné robiť. ()

helrohir

Ďalšia trápna súťažná relácia o varení, ale aspoň tú jednu hviedzu si zaslúži, keďže ponúka tipy na nové recepty. ()

RigorMortis odpad!

Zasa jedna tuctová kuchárska show, no miestami zaujímavé recepty. Ale za smotánkovský špeciál, celkový koncept, vymleté komentáre niektorých účastníkov (napr. slečna playmate - rozumej šľapka - a jej orechy zo severojužnej Austrálie rozbíjané tĺčikom v keramickej miske) a afektovanosť tomu nemôžem dať normálne hodnotenie. ()

megajalec

Ono samozrejme záleží od ľudí, ktorí sú tam. Keďže sa pravidelne každý týždeň menia, je ťažké to objektívne hodnotiť. Sú dobré diely, ale samozrejme aj horšie. ()

ArMinO

Nevidel som to veľakrát, ale čo som videl, neboli tam najhoršie recepty. No bohužiaľ to, čo som videl mi pripadalo aj ako dosť trápna vec. 10% ()

tatka

Pod vplyvom posledných dielov znižujem na 1. Miesto varenia sa seriál venuje osvete v oblasti psychiatrických diagnóz, sexuálnych deviácií, venerických ochorení a základov trestného práva a poriadku. Viem, že aj takáto osveta je pre Slovákov potrebná, ale prečo práve v tomto formáte?Ja som v tomto obore dostatočne vzdelaná a osvietená. Tak si teda pozriem dačo príjemnejšie, napríklad tú reportáž z pitevne....kde to len beží?????? Tá jedna hviezda je za to, že tu nevarí Kamila Magálová v kuchyni o výmere 2 akrov a nepoužíva pri varení 1000 a jednu mištičku. ()

Gumeny

Niekedy je to aj zaujímavé - napr. časť s Mokrým ma aj celkom pobavila. Ale inak tam sú väčšinou takí blbci, ktorí nielenže nevedia variť (to by bolo to najmenej), ale sú zbytočné otravní a nedá sa na nich vôbec pozerať. A to bodovanie je riadna blbosť, veď všetci si dávajú len 8,9 alebo 10 bodov, nechcú byť sprostí, tak dajú lepšie hodnotenie, ale tym pádom nie sú ani úprimní. Kebyže to nechodilo pred Správami, tak to ani nepozerám. ()

belinko odpad!

Zo slov známej, ktorá tam bola je program komplet celý naskriptovaný, súťažiaci majú scenár, aby vynikli persóny, ktoré im súťaž vytvorila. Odpad odpadov. Naskriptovaná sračka, ktorá sa hrá na Reality Show. ()

knoxville

Ty vole to su luzri... EDIT: S odstupom casu, kedze to tlacia pred spravami a je tazke sa tomu uplne vyhnut...pridavam este jednu hviezdicku! Pokial tam nevyberaju samych poloretardovanych ludi tak sa na to aj celkom da pozerat... EDIT2: a po case este jednu hviezdu, podlahol som a natlacili mi to do hlavy asi :) ()

tahir

Dufam ze XY neurobi bravcove masko, to ja nepapam a dufam ze nebude polievocka s maskom, ja masko v polievocke nerada. Och kuracie masko? To je nepapam, ale toto som ochutnala a musim povedat ze bolo fakt dobre, milujem kuracie masko. ()