Taková nenormální rodinka

• USA No Ordinary Family (více)
všechny plakáty
TV spot
USA, (2010–2011), 14 h 20 min (Minutáž: 43 min)

Hudba:

Blake Neely

Michael Chiklis, Julie Benz, Kay Panabaker, Jimmy Bennett, Autumn Reeser, Romany Malco, Stephen Collins, Ingrid Sanai Buron, Christina Chang, Tate Donovan (více)

Epizody(20)

Na první pohled vypadají Powellovi jako klasická americká rodinka. Ale to do doby než přežijí leteckou nehodu a získají každý nějakou superschopnost. Otec Jim získá fyzickou sílu, máma Stephanie superrychlost, 16ti letá dcera Daphne schopnost telepatie a 14ti letý syn JJ-a, který měl doposud problémy s učením se stal supergéniem. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Zodiak

Po patem dile : lepsi prumer, oproti ocekavanim lehka sed....sed.....sed....sed..... Dokoukam prvni serii, ale pokud se kvalita nezvedne, vyradim tento serial ze sveho focus metru. ()

elanista1

Pre tych co Heroes nepoznaju toto musi byt Sci-Fi bomba, pre nas ostatnych je to len zbytocny serial s, az na jednu vynimku, nezaujimavymi hercami. Ze ich bavi tocit taketo serialy. ()

Unterschleif

Klasický rodinný seriál v ktorom sa riešia vzťahy, dospievanie hlavných hrdinov a správnosť nášho konania. Každý diel končí happy-endom a morálnym ponaučením. To čo dodáva seriálu slabú príchuť výnimočnosti je fakt, že postavy dostali super schopnosti. Čosi ako Fantastická 4 a Krok za krokom dohromady. ()

Elijah93

Na seriál jsem narazil náhodou na slovenské stanici a příjemně mě překvapil. Mám rád seriály s fantasy tématikou a té je tu opravdu hodně. Po dějové stránce je seriál napínavý a pro mě i v celku nepředvídatelný. Jen škoda že nevznikla II. řada seriál by si to dle mého zasloužil. ()

zodiak217

Naozaj skvelý seriál po všetkých stránkach, nielen plný napätia, charizmatického hereckého osadenstvá, no človek sa tak rýchlo dostane do deja, že potrebuje vidieť ďalší a ďalší diel a strašne si prajem, aby tento projekt točili i ďalej podľa mňa je vážne výborný. Nielen originálnosť o rodinke so superschopnosťami, ktorá sa mi mimochodom páčila aj v animovanom spracovaní, no herecké stvárnenie je ešte o úroveň lepšie. Každý má inú superschopnosť a iné problémy zvládnuť svoju moc, tam vonku čakajú nástrahy a len spolu ich dokážu prekonať. Presne týmto projektom mi tvorcovia udreli na moju strunu a okrem spracovania oceňujem aj námet a scenár, prakticky nemám tomuto seriálu čo vytknúť, až na hudbu, ktorá by to viac podtrhla, každá epizóda by si zaslúžila nejaké skvelé songy a hosťujúce herecké hviezdy, ktoré by vyzdvihli kvalitu tejto snímky. Určite si vždy rád aj niekoľkokrát pozriem tento seriál. Doporučujem! ()

xxxdvorixxx

Heroes/Incredibles aplikovaní na popkornovou rodinku. Nechybí morální a životní pravdy, otázky identity, loajality, používání schopností a podobný žvásty ze všech superhrdinských seriálů/filmů. Díly po první půlce série byli však dost zábavné (rychlý sled událostí) a i díky nim jsem celou sérii dokoukal. Konečný díl byl bohužel rozjezdem na další sérii, která se pravděpodobně nerozjede (a obávám se z nastíněných situací, že by dopadla špatně). ()

Tess92

Zkoukla jsem teď první (poslední) sérii a docela se mi líbila. Není to extra originální, zápletky člověk taky hned uhádne, ale je to taková příjemná oddechovka. Herci mi taky přijdou všichni sympatičtí, akorát jejich dialogy a scénář celkově jsou až moc americké (musí mít tolik schopností a prostředků, aby nikdy neumřeli, když zkombinují svoje schopnosti, tak se ze všeho dostanou). Možná, že mohli někoho na pár dílů odstranit, nebo aspoň přidat trochu napětí. Mám takový dojem, že všechno napětí bylo stěsnané do posledních deseti minut posledního dílu. A nesnáším, když filmy/seriály zůstávají otevřené! ()

tuctovychlap

vcelku zábavný seriál..a nevadili mi ani orientácia skôr na násťročných, ani logické chyby, ani bouffissure spodnej časti tváre mladého EInsteina, či afektovplné prehrávanie taťku Propera..:) klincom do truhly, jedom v Maryšinej káve, napalmom nad Tran Bangom, kosou v rukách Zubatej sa stala posledná minúta záveru 1. sezóny..dotkli sa ma údes, znechutenie, ba i hyperventilačná tetánia..! neklamem, verte mi.. "prišli sme vás poprosiť..vláda potrebuje vašu pomoc.." jáj, to bol ten bojler, či ako mu to..tak nič, vyškrtnite zo zápisu, porota daný text nebude brať do úvahy..:) ()

TONYNKO

Zabavny serial pre celú rodinu, ktorý ma svoje muchy, ale keď to budete brať iba ako oddychovku tak super. Ale trochu ma zarmutil nedokončený záver 7/10 ()