Noc žraloka 3D

• USA Shark Night 3D (více)

Partička vysokoškoláků původně vyrazila na malebný ostrůvek uprostřed obrovského jezera se slanou vodou, aby si plnými doušky užila slunečný víkend. Znáte to – trocha vodních sportů a nezávadného flirtování, po nocích spousta alkoholu a sexu. Idylický plán se začne hroutit hned v zárodku, když po nevinné jízdě na wakeboardingovém prkně a následné nehodě vyklopýtá z jezera jeden z chlapců o ruku chudší. Ani on sám není schopen říct, co se přesně stalo, všeobecně přijímanou teorií je pak ta, že mu ji nešťastně ufiklo právě prkno, na kterém jel. Zábava samozřejmě okamžitě končí, parta nakládá zraněného spolužáka do člunu a vyrážejí vstříc pevnině a nemocnici. Pod hladinou jezera se však skrývá nepředstavitelná hrůza, monstrózní masožraví žraloci, kteří ucítili krev a dostali hlad na mladé masíčko. Začíná nerovný souboj na život a na smrt, během něhož se ti, kteří zatím přežili, snaží ze všech sil dostat na pevninu. Bohužel pro ně ti žraloci nepředstavují jediné nebezpečí, které na ně číhá… (oficiální text distributora)

Terfle

Ou, tak to byl vážně špatný film. Klasická dějová linka, akorát v tomto případě ještě o trochu víc nablblá než obvykle. Akční scény nestály za nic a nepomohlo tomu ani 3D. Výkony "herců" byly docela úsměvné, mnohdy přímo směšné a dialogy vypadaly, jako když je vymýšlel někdo hodně negramotný. Jednu jedinou hvězdičku ale dávám, a to protože existují i mnohem horší filmy, ale jinak jsem byla vážně zklamaná. ()

Luciaaas2

No, žádné Čelisti ani horor se nekonal. Ale zas tak špatné béčko na hranici céčka to nebylo. Bylo to celkem koukatelný, pořád se něco dělo, ale strach, hrůzu a napětí nečekejte. Spíš se budete pousmívat jako já. Černoch, který je bez ruky, půlku filmu umírá. Po oznámení, že mu zemřela přítelkyně se schopí, vytáhne kopí a jde čekat do půl tělové hloubky na žraloka,aby se pomstil. Ke všemu se Bubovi poštěstí, že si ho žralok najde a nakonec domorodec z kmene Zulů dostane žraloučáka jednou rukou. Parádní scéna. Další vydařená scéna, když žralok vyskočí a ve vzduchu stáhne týpka na skútru. Tahle scéna měla i šťávu. Jinak NOC ŽRALOKA působí spíše jako parodie.......... ()

PetrGadi

Wow, jedeme na mejdan k Sáře na ostrově v jezeře spojeným s mořem. - Paráda. - Rozjedeme to. - Chcete hodit pivko, šerife? - Saro, nemám ruku. - Nechoďte do vody. - Nemám ruku, ale chci uprostřed noci zabít žraloka. - Kámoše napadl žralok. Nemám zbraň, ale chci být v záběru, tak tam běžím. - Někdo na mě míří zbraní. Jak ho přemůžu? Rychle mu ji seberu. - Na našem člunu se zasekl plyn a kormidlo - musíme vyskočit. No problem, protože po pětiminutové jízdě náhodou projíždíme kolem místa, odkud jsme vypluli. - Hej, rejžo. Co ten třetí záběr skákajícího digižraloka? - Dáme ho na konec a vrazíme tam titulky. ()

chaosteory

Taková kravina, že jí dlouho nebude rovno a já blbec myslel, že Piraně 3D byly hrůza. Tohle byla hrůza. Chápu, že za velkou louží je jednodušší publikum a tenhle typ srajd má přilákat hlavně hňupy typu "Jim u McDonalda a nevím co je Evropa", ale není to už trochu moc? Léta používání sterilního scénáře, kdy parta studijních degenů jede na samotu a tam za brutálních okolností umírají, se tady naprosto míjí účinkem. Za prvé nejsou to degeni, ale lobotomici v čele s Miss Cretino, za druhé je tu míň krve než z vyždímané použité vložky, za třetí se mi naprosto hnusil vzhled žraloků a za čtvrté je děj nudný a nezáživný. Dřív bylo označení 3D zárukou alespoň koukatelného filmu, jak je vidět časy se mění. ()

schindler

Někdy žasnu jak je vůbec možný aby se takovéhle televizní béčko (a to mu dost lichotím) dostalo do kin. Na filmu není vůbec nic, čím by mě zaujal nebo překvapil. Postrádá to vtip, efekty ubohé, děj typicky podle šablony, během 5 minut se ví kdo zařve a kdo ne. Co se týče logiky, jedna scéna za všechny, je to ta v samotném závěru s klecí, asi ve výšce hlavy je vodorovný otvor přes celou šířku klece, jde o to: SKUTEČNĚ BY SE TA VYHUBLÁ DÍVČINA NEMOHLA PROTÁHNOUT VEN???!!! Napadá mě srovnání s asi 12 let starým Útokem z hlubin, sice to byla taky hovadina, ale aspoň zábavná. ()

Snakefinger

Po Piranha 3D se musím přiznat, že jsem se těšil i na tohle a zjistil jsem že jsem naprostý debil. Tady se postupovalo podle tisíckrát zavedeného scénáře a šlo se přesně bod po bodu, klišé za klišé, tupost za tupostí a debilita za debilitou. Partička mladých krásných lidí (a nechyběl ani namakaný černoch) se vydává na výlet, sheriff je kámoš hlavní hrdinky ze ktrého se pak vyklube hlavní padouch, při vodním lyžování něco ukousne černochovi ruku, jednou s ním do nemocnice, cestou se jim porouchá loď, a tak dále a tak dále. Snad tady nechyběl jeden jediný bod který by nebyl v povinném seznamu hollywoodských scénáristů. U Piranha jsem se bavil tady jsem zíval a pusu jsem měl snad větší než měly ty potvory ve vodě. Jedno je ale jisté. Takových scénářů se dají napsat dva tucty za odpoledne. Potřebujete jenom halucinogenní prášky a Johnyho Walkera, obojí v dostatečné míře. ()

montel

Partička vysokoškoláků si odjíždí užívat volného času do domu u jezera, který patří rodičům krásné dívky Sáry (Sara Paxton), po které marně touží její spolužák Nick (Dustin Milligan). Při cestě k jezeru potkají místní burany, kteří se s partou hned na počátku jejich výletu nepohodnou. Víkend ale přesto probíhá podle plánu, bohužel až do doby, kdy se ze slaného jezera vynoří velký žralok, který útočí na vše živé co se v jezeře objeví...Jako jednoduchá zábava se tento rádoby horor ve stylu Piraní 3D dá skousnout. Člověk to hold nesmí brát příliš vážně. Vidět například chlapa, kterému před chvíli žralok ukousnul ruku, jak se jej svižně snaží ulovit oštěpem..no neřeš to. 45% ()

endymion

Tak si nám zubaté potvůrky zase smlsly na partičce mladých amerických kreténů. Favorizovat ploutve jsem začal už po pár šílenejch sexistickejch a rádobyvtipnejch hláškách. Nápad s tím, kde se na slaném jezeře berou žraloci byl dobrej, bohužel napětí žádný a masakry celkem nuda. Sara Paxton taky není žádná extra krasavice. No a ten konec - to vážně nejsou scénáristi schopni vymyslet něco originálnějšího? ()

uprchlice

Režisér David R. Ellis má na svém kontě například Nezvratný osud 2 a Nezvratný osud 4. V roce 2011 natočil, ale stupidní nudnou slátaninu, která je jen další nevtipnou kopií slavných Čelistí. Chápu, že režisér chtěl být "originální" a tak do film nacpal nadržený vysokoškoláky a nadupaný animovaný žraloky, ale filmu netleskám. Herci nepředvedli nic extra. Sám ani scénárista nepřidal do horrůrku moc krve, což byla asi ta největší chyba, protože každý fanda hororu to očekává. Jedinou ukousnutou končetinou byla ruka a to se oběť ještě dobelhala do vody a v zuřivosti žraloka ubodala. Myslím si, že režisér si mohl vybrat jiný blby, než nadržený svalovce a barbínky s velkýma kozama, i když je pravda, že je to letní horor a mohl tam dát žhavější a vyzívavější scény, když už si musel vybrat pravou mládež na dovádění, ale bohužel se tak nestalo a do toho všeho dva "teroristi", kteří tomuto filmu dodali akorát bolest břicha a hlavy. Nic zvláštního. Nic zajímavého a bohužel ani nic originálního na tomto veledílu. Spíše ztráta těch nebohých 90 minut, které bych raději strávila jinak. Hlavně, abych už nemusela koukat na tuto stupiditu. To mě radši umučte k smrti, ale toto byl pro mě skutečný horor. Na DVD obale by mělo být upozorneni: " POZOR! NADMĚRNÉ MNOŽSTVÍ NUDY! JEN PRO TY, KTEŘÍ SE NUDÍ RÁDI!" Třeba by to tímto upozorněním získalo zákaz naplnit tuto kravinu DVD stojany v supermarketech. Byl by to asi jediný úspěch tohoto filmu. ()

Murad

nemá cenu opakovat to, co zde bylo již několikrát řečeno, hvězda za to že jsem se docela pobavil, i když to neměli tvůrci v plánu. ()

Isfio

To si snáď z nás robia srandu. Pri takýchto filmoch človek musí prepáčiť ne/logické skratky, ale aby jednoruký černoch si to rozdával so žralokom v metrovej vode 1 vs 1 a ešte to ustál, alebo aby sa oheň sám uhasil a na zemi ešte ako bonus leží kanister plný benzínu, to je už priveľa. Je to nudný film, bez štipky invencie. ()

Pattrick

Lituju ty, kteří na to šli do kina a zacálovali lístek.. Nápad jak se dostali žraloci do jezera, není až tak hloupý, kdyby tam byl jeden žralok, ale miliarda žraloků je prostě stupidní, nehledě na dementní chování postav a samotné hlavní hrdinky. Jo a většina filmu za tmy či skoky žraloka na oběť, ehm, to se už v hororech, co si chtějí hrát na slušné horory dávno nedělá. Tohle přenechte jiné filmové společnosti = ) ()

Cryo13 odpad!

Taaak toto je poriadna hovadina! Príbeh partie mladých ludi kt. likvidujú žraloky v sladkovodnom jazere tak to je sila!!! Fakt som sa nasmial keď do vody vliezol zulu-fighter z ukusnutou rukou a oštepom a ako správni hrdina zabil žraloka no proste jeb.vina jak mraki.Po zhliadnutí tohto hnusu som použil kombináciu SHIFT+DEL a hneď som sa cítil lepšie!!! ()