Noc žraloka 3D

• USA Shark Night 3D (více)

Partička vysokoškoláků původně vyrazila na malebný ostrůvek uprostřed obrovského jezera se slanou vodou, aby si plnými doušky užila slunečný víkend. Znáte to – trocha vodních sportů a nezávadného flirtování, po nocích spousta alkoholu a sexu. Idylický plán se začne hroutit hned v zárodku, když po nevinné jízdě na wakeboardingovém prkně a následné nehodě vyklopýtá z jezera jeden z chlapců o ruku chudší. Ani on sám není schopen říct, co se přesně stalo, všeobecně přijímanou teorií je pak ta, že mu ji nešťastně ufiklo právě prkno, na kterém jel. Zábava samozřejmě okamžitě končí, parta nakládá zraněného spolužáka do člunu a vyrážejí vstříc pevnině a nemocnici. Pod hladinou jezera se však skrývá nepředstavitelná hrůza, monstrózní masožraví žraloci, kteří ucítili krev a dostali hlad na mladé masíčko. Začíná nerovný souboj na život a na smrt, během něhož se ti, kteří zatím přežili, snaží ze všech sil dostat na pevninu. Bohužel pro ně ti žraloci nepředstavují jediné nebezpečí, které na ně číhá… (oficiální text distributora)

Freakyy

„Používáme ty stejné kamery, jaké se používaly při natáčení „Putování tučňáků“ - asi jediná scéna a hláška co stála za to, jinak nic, na co by se dalo koukat podruhé, vlastně možná ne ani poprvé. Zlozvyk a celkem už i klišé lidí přirovnávat žraloky k mořským – v tomto případě aji jezerním – zabijákům se tady zase ukázal. Žraloci mají lidi tak rádi, že jakmile jen někdo stoupne na chvilku do vody, už je tam žralok, co se ho snaží za každou cenu sežrat. Obsazení u takovýho filmu asi nepřekvapí, mladí herci, jakoby je unesli z nějaké modelingové agentury, vždy vypadající skvěle a jednající naprosto iracionálně. Pro ty co by snad čekali a těšili se na pořádnej masakr je přichystaný další zklamání - červená voda a... vlastně to je vše. Poslední věcí, která může přispět k titulu nejhorší „horor“ roku je nad hladinu skákající žralok. ()

limalama

Nevím proč je tento film hodnocen tak negativně. Já sem předem věděl do čeho jdu a co mám od takového filmu čekat. Efekty sice nic moc, ale žádné zbytečné obkecávání a jde se rovnou na věc. Rychlý spád, jednoduchý děj a nic míň nic víc já sem se pobavil. Je to průměr, ale dám 4 ať se to trochu vyjímá mezi těmi odpady!! ()

OlinO odpad!

Tak jsem čekal, že to bude něco podobnyho jako Piraňa 3D,ale spletl jsem se. V Pirani 3D byl dost kladenej důraz na 3D detaily (a to dost pěkny detaily) ale v Noci žraloka ne že jen nebyl kladen důraz na detaily,ale film byl natočenej jako většina filmů v dnešní době a to že je jen povinnost natočit film ve 3D,což u toho typu filmu by to mělo byt vidět.Bohužel nebylo. No a ty hrozny animace atd.... ()

Jeffo8 odpad!

Že byl tento film vysílán v kinech? wtf?… Určitě nejhorší film roku 2011 vysílán v kině. Když se přenesu přes stupidní rádoby herce, špatnou kameru a úplně předvídatelný příběh, tak nám pořád zbude film, kde žralok dohodí plnou rychlostí jedoucí skútr, vyskočí si z vody a spolkne "jednohubku" v podobě dvoumetrového černocha… 10% ()

panter666 odpad!

No co říct. Ve 3D sem to neviděl a ve 2D to byla hrozná kravina. Převážně část, kdy si statečný, pokousaný černoch, vezme něco, jako oštěp (možná harpunu) a vydá se pomstít svoji přítelkyni. No bohužel to nebyla jediná absurdita. Žraloci tu prakticky nejsou vidět a to jich je plný jezero. Proč? Jak dlouho budu ještě čekat na pořádnej žraločí horor? ()

KubaST

Tak tohle byl snad první "horor", kde klíčové scény zoufale nudily, žádné lekačky, brutální scény, herci a režie na houby. Na druhou stranu alespoň velmi pobavilo mnoho naprosto nesmyslných scén, například útočící jednoruký černoch neměl vůbec chybu. Vedle toho si divák uvědomí, jak jsou relativně nedávno uvedené Piraně od Ajy o podstatnou úroveň výš. ()

majky.20

Ale ano, být mně o pár několik let méně, tak se i bavím, jenže i u takhle nafouklé bubliny, která uchází od žraloka, když zařadí turbo pod vodou a nakonec si ve vzduchu dá trojitý salto s pěti vruty je i na takovýho diváka, který se by se chtěl něčemu alespoň trochu zasmát, trochu moc. Ono naházet porno hvězdy a porno herce do filmu o domácích mazlíčcích co poslouchají na slovo dva nejtupější a jednoho ještě tupějšího herce, není zrovna košér. Příště by to možná chtělo víc použít rozkrok a né hlavu. ()

Va33ek

Tak pokud Vám stačí ve filmu krásné stvoření asi budete spokojeni. Za předpokladu, že něco takového máte doma, tak Vás to asi moc neosloví a stačit Vám to k radosti nebude a budete si všímat absolutně idiotského chování některých charakterů. Takže jo, je to sračka. ()