poster

Zůstaň se mnou

 • USA

  If I Stay

 • Slovensko

  Zostaň so mnou

 • Velká Británie

  If I Stay

Drama / Fantasy / Romantický

USA, 2014, 102 min

Externí recenze k filmu (6)

 • ČervenýKoberec.cz (Jiří Kábrt) ****

  "Označit Zůstaň se mnou za romantický škvár by bylo možná až moc přísným odsouzením. Bohužel se mu po úžasném rozjezdu občas blíží, tudíž se mu nedostane nejvyšších příček hodnocení. Při všech svých potížích se závěrem zůstává alespoň jedním z nejpovedenějších exemplářů kýče." (více)

 • FandimeFilmu.cz (Petr Slavík) ***

  "Zůstaň se mnou je prefabrikovaná romantická pohádka, která tak moc sází na ověřené postupy a žánrová klišé, že je to sice místy dost otravné, ale povětšinou se dá romancí roztomilých adolescentů nechat strhnout." (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ***

  "A to nekonečné stupňování snaživě slzopudných scén v nemocnici je opravdu otravné a s každou přibývající minutou si říkáte, kdy už proboha bude konec. Režie je standardní, většina herců velmi příjemná a některé charaktery, situace a pasáže (zejména ty romantičtější) přitom docela stojí za to a…" (více)

 • Generace21.cz (Eliška Vrbová) ***

  "Celý film bych zhodnotila jako příjemnou oddechovku vhodnou zřejmě spíš pro dívky, ale rockový nádech celého příběhu by mohl přitáhnout i nějaké citlivější pány. Rozhodně bych ale neřekla, že nadchne jen náctileté obecenstvo, protože v příběhu je zapleteno i mnoho mezigeneračních situací. A pokud…" (více)

 • MovieZone.cz (Martin Svoboda II) *

  "Chloe nedokáže utáhnou celý film. Vždy bude skvělá do rolí sympaťaček doplňujících děj, ale v tuhle chvíli rozhodně nemá na víc. Pokud Zůstaň se mnou má nějaký smysl, tak dokázat, že tahle sedmnáctiletá holka ještě potřebuje herecky uzrát. Na tom není nic špatného, jen to chce se s tím smířit." (více)

 • TotalFilm.cz (Martin Staněk) ***

  "Je to pokus o dojemný, citlivý, místy i vtipný příběh dospívající studentky a její první lásky. Většinou to funguje. Zmíněné momenty z nemocnice ale dojem trhají na kusy a to v průběhu celého filmu. A to je problém. Na projekci byl slyšet smích na místech, kde s ním tvůrci zřejmě vůbec nepočítali." (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace