Reklama

Reklama

Po prvním masakru v roce 1974 se podezření obyvatel městečka obrátilo proti rodině Sawyerových. Rozvášněný dav dům Sawyerových obklíčil, vypálil a celou rodinu do posledního člena vyvraždil. Když se o několik desítek let později dívka jménem Heather dozví, že po své babičce zdědila nemovitost v Texasu, rozhodne se společně s několika kamarády vyrazit na výlet a svůj nově nabytý majetek si prohlédnout. Po příjezdu zjišťuje, že zdědila velkolepé sídlo. Hrůza, která se ukrývá ve sklepení, na své objevení ale teprve čeká. (oficiální text distributora)

(více)

Diskuze

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

AdamesWWE

Se na to co nejdřív podívej, mě se líbili masakry z r.2003 a 2006 - toto je slabší o dost, ale furt lepší než původní masakr, který mě moc nezaujal. ;)

na příspěvěk reagoval AdamesWWE, Wacoslav1

AdamesWWE

AdamesWWE (hodnocení, recenze)

Toto sa akože odohráva v ktorom roku? Je to pokračovanie na úplne prvý masaker, takže iba pár rokov po nom. Ale ten dotykový mobil zabili na tú dobu :D

na příspěvěk reagoval mzss1, beba789

lewiss

lewiss (hodnocení, recenze)

Mohl by mi prosím někdo vysvětlit proč se v tomto filmu Leatherface i celá jeho rodina jmenují jinak než ve filmu z roku 2003? Myslím, že tam se jmenoval Tommy a celá rodina Hewitt.

na příspěvěk reagoval Bloody13

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Dlee

Ale ani ten z roku 2003 nedokázal překonat originál. i když dle mýho názoru se mu dokázal překvapivě hodně vyrovnat :)

Dlee

Dlee (hodnocení, recenze)

Mno,tak troufám si říct že tohle se fakt moc nepovedlo!!Podle mě prostě legendární  Masakr z roku 2003 se už nepodaří natoči nikomu!Tohle nebylo ani z půlky tak dobrý.

na příspěvěk reagoval Žralok

Uživatel esnajdr smazal svůj příspěvek.

Dlee

Dlee (hodnocení, recenze)

Seamus1

Tak i tak to nebude trvat týden.Však Unrated verze je většinou o pár minut delší takže to bude otázka několika hodin.

petero

petero (hodnocení, recenze)

Texas Chainsaw 2013 480p WEB-DL XviD AC3-BiDA a Texas.Chainsaw.2013.720p.WEB-DL.X264-WEBiOS

Seamus1

Seamus1 (hodnocení, recenze)

Dlee

No veď práveže ako prvá vychádza necenzurovaná verzia, čiže titulky bude hneď nutné doplniť...

na příspěvěk reagoval Dlee

Seamus1

Seamus1 (hodnocení, recenze)

Dlee

Digitálna kópia vychádza 30. , DVD a Blu-Ray až o 2 týždne na to, čiže skôr, ako začiatkom ďalšieho týždňa by som to nevidel...

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Jasny nejdebilnejsi jsou verze kdy se smejou a kaslou divaci v kine :-D nebo je videt i kus hlavy :-D

Reklama

Reklama