Den Svatého Valentýna: Pamatuješ si toho chlapce, kterého všichni na den svatého Valentýna ignorovali? Nevadí. On si pamatuje tebe. Byl neoblíbeným šprtem, na kterém si každý frajer ve třídě vybíjel své rozpínavé erupce ega. Teď je z něj úspěšný muž, uvnitř se však nezměnil nenávidí svoje bývalé spolužáky k smrti. Natolik k smrti, že je začne jednoho po druhém likvidovat na svátek svatého Valentýna. Láska a nenávist si ještě nikdy nebyly tak blízko (oficiální text distributora)

chrispe

Pokud máte rádi horory typu Vřískot nebo Tajemství loňského léta, tak se vám určitě bude líbit i Valentine. Mě nechává kapku chladnou, snad je to díky hereckému obsazení, které - až na fešáka Boreanaze - mi moc nesedlo. I ta maska Kupida je nic moc... teda spíše nic... zkrátka nic, na co by se vzpomínalo. ()

haWranka

Po dlouhý době jsem se chtěla podívat na horor, trochu se zabát... A hele, v televizi jeden dávali! Ale malej problém - v tomhle případě nejde ani tak o horor, nevím jak bych to popsala, spíš jako teenage, hm, drama, no budiž. A taky naprosto průhledný. Hned jsem si říkala, jo, to je on. Pak jsem čekala na konec, kterej vyvrátí mojí teorii, ale on nic. Moje doporučení? Nedívejde se na to, je to zabitá hoďka a půl (s reklamama dvě hodiny). ()

Gardenboy

Takýchto bolo a bude. Len ďalší z nekonečnej rady (nudných a skrz na skrz predvídateľných) vyvražďovačiek. Naozaj sa to neoplatí ! ()

josieaddms

Strašně často se mi stává, že mám přesně opačný postoj k filmu a jeho postavám, než jaké autoři zamýšleli. Nechci být zlá, ani škodolibá, ale co asi očekávají od normální inteligentní osoby která si tenhle film pustí? Já jsem to těm slepicím docela přála. Co asi? Parta nesympatických sprostých holek, s IQ banánu které se v dětství posmívaly klukovi protože měl brýle, a to, že on je za to v dospělosti začne systematicky vyvražďovat, mi přijde jako něco mezi morální satisfakcí, a vhodnou čistkou. Samozřejmě že nikomu nepřeji nic zlého, ale když už o tom někde točí filmy, tak mi hlavě mě jedou nápady o skutečné myšlence autorů. Asi ty "dámy" měly být sexy, ale já mám na tyhle věci rozhodně jiná měřítka. Takže mi od prvních dvou minut lezli na nervy jejich obličeje, názory, hlasy a všechno ostatní. Nehledě na to, že ve filmu nefungovalo nic, tak jak by mělo. Ani napětí, ani hororovitost, natož herecké výkony, či charaktery postav. Co jediné tak stojí za zmínku je asi David Boreanaz, za kterého (A za jeho očistné názory a skutky) uděluji téhle frašce jednu hvězdičku. ()

Mik_e

Docela solidní, průměrný dobový teenage slasher s několika slušnými scénami a pointou. Je ale pravda, že to co mi přišlo fajn před deseti či dvanácti lety bych už asi dneska neocenil. Opravdu netřeba vidět podruhé. ()

AlexDLarge

Nehorazná blbost. Snímek, který se snaží vypadat neotřele, originálně a inteligentně, je pohá deziluze zakrývající naprostou blbost. P.S.: Pokud neodhalíte vraha po prvních patnácti minutách(což by se vám na 99% mělo povést), tak se vám to asi bude líbit. ()

Knor

Na Marley Shelton a Denise Richards se sice kouká hezky, ale nestačí to. Přiznávám, že jeden dva mordy celkem ušly, ale jinak je to nuda, která dost kopíruje Halloween a vyděsit by to mohlo tak děvčátka 9.tříd základní školy. ()

megan017

Jsem hororově až moc otrlá a znalá, abych nevěděla hned, kdo je vrah, kdo přežije, na koho to tvůrci chtějí zprvu shodit. Nebo je to spíše tím, že tam narvali jedno hororové klišé za druhým, ale zase to není taková tragédie, až na nudné pasáže mezi bandou těch slepic, které dělají, že mají logické uvažování. Není to nějaký extra horor, ale nekoukatelné to není. ()

nnikynka3

Naprosto typická vyražďovačka, která ač ničím nepřekvapí, je stále koukatelná. Navíc musím přiznat, že oproti jiným vyvražďovačkám jsem poměrně dlouho odhalovala vraha, což se mi nestává často. Valentine je na zahnání nudy naprosto parádní. Tři hvězdy. ()

Petr59

Možná jsem to čekal o trochu lepší, ale stejně mě to přišlo jako výborný horor. Způsob vražd byl poměrně originální, místami skutečně napínavé a i já jsem zadržoval dech. Herecké výkony byly také úžasné. Mělo to svůj obrovský psychologický příběh. Film tedy tak trochu popisuje šikanu, méněcenost a následky dlouholeté méněcenosti, která poškodí psychiku šikanovaného. Určité nedostatky film měl, ale na čtyry hvězdičky má. ()

waltosin

Valentýn moc nemusím a říkal jsem si že zabíjení právě v ten den by mohlo bejt príma. Spletl jsem se chlap s maskou,která by nevyděsila ani dítě a ještě k tomu chlastá takže by se dal v pohodě složit a že bych byl šokován na konci jak to udělal ten ze sběratelů kostí, řeknu vám že jsem nehl ani brvou a šel jsem radši spát. 25% ()

honzic

Originalita žádná, napětí jen chvílemi, jinak klišovitý a nelogický horor, který potěší jen pár solidními holkami a záběry, což je však vše. Jen škoda, že vrah mi byl jasný už po půlce filmu. Hodnocení: 50 % ()

mikessc

film je z roku 2001, ale tie vrazdy co boli natocene mi pripadalo jako keby ich nakrucali v roku 1901. velmi nezazivny film při ktorom som si smskoval, na internete surfoval vsetko mozne len na film som sa nejak intenzivne nesustredoval . také věci by som při kvalitním filme urcite nerobil aby som zabil nudu. vreskot je oproti tomuto megahoror ()

TesterX

Klasika. Zabiják postupně vyvražďuje krásné mladé a tupé dívky. Plusem budiž, že jsem celý film sympatizoval s vrahem. ()