Žralokonádo

(TV film)
všechny plakáty

Do Los Angeles se blíží bouře, jakou ještě svět neviděl. Bouře totiž způsobí, že žraloci, kteří do této chvíle požírali lidi jen v oceánu, se nyní objevují i ve vzduchu a na souši. Jak si lidstvo poradí s touto katastrofou? (LIVINGDEAD)

route60 odpad!

Talent natočit tak něco dementního musí tvůrci tohoto veledíla splňovat beze zbytku jen si říkám proč jsem se nato koukal byť jen cirka 40 minut ale bohatě stačilo, to už je zábavnější koukat do bubnu pračky tam se alespoň děje něco smyslu plného. ()

Cundroklepac odpad!

to že to bude fakin kokotina bys ještě věděl, než na to koukneš (Asylum) ale i kokotina se musí umět natáčet a né záběry na jednoho ser-faře kdy z každého úhlu je jiné počasí a podobný kraviny, navíc John Heard by si měl radši hledět Kevina aby ho zase nezapomněl doma a né balit na barech o 50 let mladší zjizvený holky. Ale dá se pochopit že herci z Beverly hill's si chtěli odskočit natočit něco kvalitního ()

Doncek odpad!

jen nechápu jak žraloci mohli vydržet bez vody a ještě k tomu v tornádu. A o absenci jiných ryb ani nemluvím... Herci katastrofa, no a tak by se dalo pokračovat. ()

waltosin odpad!

Ty kráso to je lepší jít do prasečáku a koukat jak si to prasata mezi sebou rozdávaj a řvou u toho že to trhá uši a ani řev, smrad sraček a spermatu by mi nevadil,hlavně abych neviděl takovou píčovinu jako je žrakotornádo! to se prostě nedalo dokoukat, jedině bejt úplně v bezvědomí nebo mrtvej to by možná mohlo bejt puštěný do konce! 0% ()

Galenius

Jak tady již někdo psal - s klesající úrovní krve v alkoholu stoupá úroveň tohoto filmu. V jistém ohledu to byla hrozná sranda. V jiném - odpad. Ale počkáme na příští "domácí popíjení" a dáme dvojku. 8-) ()

VanBradley89

Nemá cenu si nic nalhávat. Užil jsem si to neskutečně, ale to jen protože nás na to koukalo víc a všichni jsme byli posilnění dávkou alkoholu. A přesně tato konstelace z toho dělá takovou pecku. Spousta padlých hvězd, příšerné triky a nelogičnosti. Ideální party film. Nejlepší postava, chápek Bob ( v červené tričku ). Je to ten druh filmu, který je bud za 5* a nebo odpad. Takže za pěkný 3. ()

Martanecek007 odpad!

Já nemám slov prostě. Je pravdou, že tenhle film vyvolává ne jednu emoci. Smích - to když vidíte, jak si žraloci lítají vesele vzduchem a koušou do všeho, co jim přijde pod čumák. Údiv - to když vidíte opět ty lítací žraloky a říkáte si "proboha, proč tohle někdo točí a kde bere ty nápady?". Opět úsměv - to když člověk vidí tu "náááádhernou" grafiku, která je třešničkou na dortu tohodle filmu... Nu, nedokázala jsem to dokoukat, opravdu jsem na to neměla. ()

Kokutek

Nejvíc nejlepší a podle odpadářů nejvíc nepochopená a nejvíc geniální a superlativní satira a parodie na katastrofický filmy a sebe sama. ()

valentaj odpad!

Jednoho pozdního odpoledne, seděl producent u baru, ve své oblíbené hospodě a povídá štamgastům: „Hoši, já už fakt nevím co točit, jsem už vděčný za jakýkoli nápad.“ Jeden z nich mu říká: „Co takhle něco o žralocích,“ natož dalšího pijáka napadá: „A co třeba tornádo.“ Producent odvětí: „Hoši, to už tady všechno bylo.“ Třetí štamgast, který sotva drží hlavu vzpřímeně, blekotá: „Tážé oběé nýchcéš, ani žraločí aaaa tornádo.“ Na to producent vyskočí a vykřikne: „ŽRALOČÍ TORNÁDO. A slavilo se až do rána. ()

sardon odpad!

" Jako Steve, měl si zůstat v Beverly Hills 90210 a ve svým sporťáku balit kočky" ..............." Vím Brandone, ale potřebuju škváru na béňo. Ten sporťák strašně žere, skoro jako ty animovaný žraloci." ()

mathes

Za střízliva bych na tenhle film opravdu koukat nechtěl, ale když se vrátite domu z párty, tak je to ideální film na "afterparty". ()

rbrandt183 odpad!

V tomto filme nefungovala fyzika, štatistika a hlavne ani tá bioekológia žraloka. Sympatickí herci, ale i napriek tomu sa to strašne vláčilo. ()

MorraEddie

Čekal jsem,že to bude úlet,ale až tak velkej ,tak to jsem opravdu netušil. Jasně člověk to všechno musí brát s tím největším nadhledem na světě,protože si to jinak ani neužije a navíc hledát v tomto snímku mouchy a rýpat se v něm nemá už vůbec smysl. Já zavřel oči a touhle prasečinou jsem se nechal unášet,ale bože tam bylo tolik chyb a ty efekty jakoby je někdo dělal doma ve sklepě na tom nejstarším počítači pod sluncem jsem prostě přejít nemohl a to jsem se opravdu snažil. Za ten nápad a odvahu jasný *** ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3