Žralokonádo

(TV film)
všechny plakáty

Do Los Angeles se blíží bouře, jakou ještě svět neviděl. Bouře totiž způsobí, že žraloci, kteří do této chvíle požírali lidi jen v oceánu, se nyní objevují i ve vzduchu a na souši. Jak si lidstvo poradí s touto katastrofou? (LIVINGDEAD)

MorraEddie

Čekal jsem,že to bude úlet,ale až tak velkej ,tak to jsem opravdu netušil. Jasně člověk to všechno musí brát s tím největším nadhledem na světě,protože si to jinak ani neužije a navíc hledát v tomto snímku mouchy a rýpat se v něm nemá už vůbec smysl. Já zavřel oči a touhle prasečinou jsem se nechal unášet,ale bože tam bylo tolik chyb a ty efekty jakoby je někdo dělal doma ve sklepě na tom nejstarším počítači pod sluncem jsem prostě přejít nemohl a to jsem se opravdu snažil. Za ten nápad a odvahu jasný *** ()

Hellhajzl

Upřímně řečeno, výkon herců by si zasloužil odpad z odpadu a podle mě by narychlo najatá parta vidláků z vesnice o 50 obyvatelích zahrála celý film lépe. Důvod dvou hvězd je jen díky originálnímu nápadu, kterých v Hollywoodu ubývá...navíc je to tak praštěný, že se nad tím musí člověk alespoň chvíli smát. ()

Merenre

Nemám vůči tomuto filmů žádné negativní emoce, vlastně jsem si jej docela užil, ale co si budeme povídat... i ta jedna hvězda je z milosti. V dnešní době už se ve filmech dějí takové věci, že mě překvapuje, jak může někoho ještě udivit, když vidí film o vodním víru ze žraloků, ale k nějaké smysluplnosti, logice nebo technickém provedení snímku se samozřejmě nemá význam vyjadřovat, ale dívat se na to kupodivu dá. ()

Mikolkator

Takéto nízkorozpočtové televízne filmy buď milujete alebo nenávidíte. Ja osobne si ich rád pozriem keď potrebujem vypnúť a nestarať sa o dej či príbeh filmu. Sharknado patrí k tým lepším z tejto kategórie filmov, skvele efekty aj scény nie je o čom, super film . Jednoznačne musíte vidieť! ()

Hamar

Neuvěřitelná záležitost, slovy jen těžko vyjádřitelná a body nehodnotitelná! Divil jsem se, proč bylo jednu dobu v Kauflandu mražené žraločí maso, tak dlouho, v akci. Už chápu! ()

bulawaio

1/10. Hm, asi už mě to tolik nebere. Zlatej a drsnej Lorenzo Lamas v megažralokovi. Tohle nebylo moc vtipné nebo jsem nedosáhl té správné hodnoty promile určující zábavu. ()

tetraedr odpad!

To jako vážně žraloci lítají vzduchem a přitom ještě stihnou liknidovat lidi? Kde se dá sehnat ten matroš co do sebe sypou v Hollywoodu?? ()

Achilesous odpad!

Nechápu proč to tu hodnotíte víc jak jednou hvězdou... to leda že by to byla komedie, ale jako horor si to zaslouží leda "odpad" . Rozhodně jeden z nejhorších výtvorů co jsem zatím viděl ! ()

LencaN odpad!

Špatný vtip. Čistý odpad. Brutálně příšerný film. Všichni, kteří se jen prstíčkem přičinili na vzniku této blbosti snad v životě neviděli učebnici fyziky nebo biologie. V žádném dokumentu ani nikde jsem neslyšela, že by se žraloci pohybovali v takových obrovských hejnech, aby je tornádo nacuclo a udělali na souši takovou paseku. Zákony přírody si tady filmaři vzali pěkne na paškál. Ti žraloci by snad byli v jiném prostředí spíš vystrašení, i když jsou to predátoři, ne? Vždyť na ně nikdo neútočil, neměli se proč bránit. Taky jaksi nikoho nenapadlo, že když žraloci, ač jsou velká silná zvířata, by po nárazu na zem takovou rychlostí, jakou létali a z takové výšky, asi moc daleko už nedoplavali. A nepřijdou mi natolik mrštní, aby se dokázali tak pohybovat v půl metru vody, jako to předváděli tady. No šikulové asi. Další blbost - s tím vrtulníkem a bombami? :D to se hodně nepovedlo... to by mělo patřit spíš do nějakého filmu o superhrdinech a ne o takové bandě. Malý SPOILER: A co mě naprosto dorazilo, jak Steve (Ian Ziering z Beverly ;) ) se vykuchal z břicha žraloka pilou. Chuťovka. Ian Zierin byl celkově spíš jako superman, který žraloky masakroval, ani se nezapotil. Dialogy byly tak stupidní, že jsem to hooodně dlouho neviděla a o obrazu se mi skoro ani nechce mluvit. Hanebná grafika, kdy by to i studenti na střední zvládli líp. Hrozné. Celé mi to přišlo jako jedna velká opičí dráha - jednu překážku zdolali a hned jim k nohám spadla další. Ehm, nebo si pro změnu nějaký malérek sami přivodili, jak jednoduché. ()

alexwill

Na Sharknado jsem se docela těšil. Z ukázek jsem očekával obrovskou řežbu plnou žraločího masa všude kolem, ale nakonec jsem se dočkal jen několika scén při konci filmu. Nebylo by to tak velké zklamání, kdyby film nebyl takové béčko se snahou o zajímavý příběh (Který je ale debilní). Určitě jsem se nenudil, už kvůli tomu že jsem se hodně nasmál na efektech a některých hereckých výkonech. Námět přitom není tak úplně hrozný, pokud neberete samotný žraločí žánr jako otřesný. Navíc, samotné žraločí tornádo se dostaví až v druhé polovině filmu, takže název může být trochu zavádějící. Rozhodně mě to nepřemluvilo k sledování dalších dílů. ()

Richi007 odpad!

Jedna z největších zhovadilostí plná nedokonalých triků, dementních hereckých výkonů a strašného příběhu. Regulérně jsem v půlce usnul a raději už ani nedokoukal. Abych se u takového fimu bavil, tak to bych potřeboval pár banánů z Lidlu! ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3