Žralokonádo

(TV film)
všechny plakáty

Do Los Angeles se blíží bouře, jakou ještě svět neviděl. Bouře totiž způsobí, že žraloci, kteří do této chvíle požírali lidi jen v oceánu, se nyní objevují i ve vzduchu a na souši. Jak si lidstvo poradí s touto katastrofou? (LIVINGDEAD)

stacey99 odpad!

Sharknado si nezaslúži ani jednu mizernú hviezdičku, ale zábava to bola obrovská. Dokonalý film na opileckú žúrku. ()

Renie42 odpad!

OMG WTF? jak by napsala dnešní mládež. Vydržela jsem celý film, já snad začala ty žraloky litovat, jak chudáci lítaly v tornádu, jak je Steve z BH 90210 řezal motorovou pilou, střílel je bouchačkou. Scéna zachraňující děti v autobusu, to opravdu nechápu jak by žraloci mohli plavat kolem dokola, když ta voda byla asi tak po kolena, tak by si museli dřít břicho. Tyhle filmy a další podobný jenom ukazují žraloky ve špatném světle a to se mi nelíbí. ()

DJ Kritik

Už samotný názov napovie, že sa jedná o blbinu, ale keď sa človek nudí aspoň ho to poteší. Inak tých žralokov je tu viac jak mravcov. ()

Daryl.Dixon

Asi bude pršet, žraloci létají podezřele nízko. Dobrá komedie s řadou napínavých scén, jako ta, když žralok šplhá po laně, za což by si v tělocviku určitě zasloužil jedničku. Kolem 55 minutě je tam i strhující honička s policií, při které hlavní hrdinové jedou tak rychle, že během jedné minuty minou stejné místo pětkrát a Fin to dorazí otázkou, zda už ujeli dostatečné daleko. Rovněž není nouze o chytré nápady jako: "Naházíme z vrtulníku zapálené propanbutanové bomby do tornáda a to žraloky zabije", no nebudu dopředu prozrazovat, jak to dopadlo, protože bych tím zklamal řadu skeptiků. Oou, teď koukám, že to měl být horor. Tak to potom nechápu, proč jsem se při sledování tak chlámal? Jako hororu bych tomu dal odpad, ale jako komedii to mohu doporučit :oD. A jedna kontrolní otázka na konec: Co se stane, když proti vám vzduchem letí tunový žralok rychlostí 100 km/h a vy máte holé ruce? Za a) Porazí vás na zem a vy při troše štěstí skončíte s četnými zlomeninami v nemocnici, nebo za b) Bleskurychle popadnete a nastartujete motorovou pilu ležící opodál, kterou následně nastavíte do cesty letícímu žralokovi tak šikovně, že ho podélně rozpůlíte na dva úhledné filety, za něž by se nemusel stydět ani japonský šéfkuchař. Odpověď najdete ve filmu. Jo a ještě jedno upozornění než úplně skončím: Střílet pistolí z půlmetrové vzdálenosti do plynové bomby, kterou svírá žralok v tlamě, to mohou dělat jen zkušení žralokobijci - vy to doma rozhodně nezkoušejte! ()

Paulie26

Víc absurdních situacích, nelogických a fyzicky nemožných situací v jednom filmu nabídne opravdu jen žralokonádo!! Proto sem nevěděl zda dát odpad nebo 5* takže zlatá střední cesta... ()

anyonecek odpad!

85 minut mého života právě vyletělo oknem. Už ze začátku jsem měl chuť to vypnout a hned to bojkotovat, ale dal jsem tomu šanci, když už to budu hodnotit. I opice s kamerou v ruce by natočila lepší film než je toto. Ani nemá cenu vypisovat kolik chyb se tu našlo, bylo jich opravdu nespočet a byly tak hrozně velké, že to tlouklo do očí. Jedna stupidní hláška za druhou a ti herci to dorazili, parta ožralů z hospody by podala lepší herecký výkon. Neberu to ani jako komedii, protože dané téma a to jest zabíjení žraloků pro ploutve a zábavu rozhodně zábavné není. Efekty stály taky za pěkný kulový. Chudáci herci, že si toto musí dát do svého životopisu. FAIL! ()

susan.s

Tento film můžete vzít ze dvou pohledů, pokud ho vezmete vážně tak je škoda že tady neni horší hodnocení než odpad. Pokud ho ale vezmete s nadsázkou třeba s partou už hodně sjetých kamarádů budete se královsky bavit a vůbec vám nepříjde divné, jak může žralok plavat v 20 cm vody a přehlídnete snad i otřesné herce, kdy jsem si občas přála, aby žralok vyhrál. ()

Fenris 13

Totální masakr. Jsem rád, že se Ziering dostal ze stínu "toho z Beverly Hills" a točí skvosty typu Žralokonáda nebo Tyranosaura, zhouby Aztéků. Tahle demence jde až za hranice pochopitelného a člověk se jen baví. ()

Pitryx

Triky na úrovni dítěte pokoušející nějaký laciný trikový soft. Děj je stupidita sama. Nevím, čemu jsem se měl smát, pokud to byla komedie. Mimo závěr s pilou ovšem. To jsem hýkal smíchy ještě hodinu poté. No řekněte sami, tomu přece nejde dát nula procent. A ještě plus Cassii Scerbo a to je asi vše. 201503228525/8716 ()

nula87

U tohoto skvostu se podle mě musí dát buď odpad nebo naopak 5*, nic mezi tím. To je prostě tak megadebilní, až je to ukrutně zábavné. Prvních 20 minut to vypadalo pouze na relativně standardní déčkovou sračku, ale pak se to rozjelo do krutopřísného monstrózního WTF, které se stupňuje až do úplně poslední minuty. ()

JackBurda

Taková volovina. Ale tak příjemně koukatelná, tak neskrývaně debilní a tak šíleně zábavná. Film se moc vážně nebere. což mu sedí. Asylum zjistilo, že jim vážný kousky nejdou, tak nám naservírovali maximální nával guilty pleasure. Ale i přes nevážnost celýho filmu, jsem se dokázal ztotožnit s hlavním hrdinou Finem, prostě takovej správňák. Vlastně, všechny postavy jsou v poho, kromě Finovy dcery, kterou bych do toho žralokonáda radši hodil. Zbytek je tipickej, WTF CGI efekty, záběry žraloků z dokumentů, střídání slunečného a zataženýho počasí atd. Herci hrají poměrně dobře, prostředí je hezký a hudba je výborná. Každopádně, nejlepší trash, jakej jsem zatím viděl a tak mu dávám 4* a to i přesto, že trashům jsem do teď dával max 3. ()

RafaKrakal

Chcete absurdní zábavu na 90 minut? Žralokanádo ji dopřeje vrchovatě a uvidíte navíc jeden z nejneočekávanějších konců filmu v dějinách kinematografie. ()

Andrew94 odpad!

Jako u všech filmů v databázi, i u Žralokonáda se najdou takoví, kteří tomu dají buď 5 hvězdiček, nebo Odpad! Ovšem na rozdíl od všech ostatních filmů je k tomuto hodnocení zázračně spojuje jeden a ten samý důvod – že něco tak neuvěřitelně stupidního ještě v životě neviděli!!! Já patřím k těm, kteří si z morálního hlediska bohužel neodpustí dát tomu něco lepšího než Odpad!, ale přiznávám, že u žádného jiného hororu nebo katastrofického filmu sem se tak od srdce nezasmál, jako u tohoto filmového ‘klenotu‘. A Oscara Zieringovi za jeho skvěle odvedenou práci s motorovkou – kam se hrabe Leatherface z Texaskýho masakru! =D ()

Snagleo

Haaaahaaaaa. Pane, za co mě trestáš!!!!!!! Dobře, vezmeme to od začátku. Sharknado je prý “úspěšná” a hlavně “hororová” série o tornádu se žraloky (překvapivě). Se svým bratránkem jsem se nudil, tak jsme tento “skvost” zhlédli na YouTube. Celou dobu jsme se nemohli přestat smát. Ten film je neuvěřitelně stupidní, až to tak trochu bolí. Herecké výkony jsou otřesné a o dialozích radši ani mluvit nebudu. Abych ale na toto veledílo neházel jen samou špínu, tak něco pochválím. Musím uznat, že je to celé neskutečně originální. Kdo by to byl řekl před dvaceti lety, že někdo natočí film se žraloky v tornádu. Herecké výkony jsou (jak jsem již zmínil) strašné, ale vlastně jsou tak moc špatné, až jsou úžasné. Ian z Beverly Hills a Tara z Lebowskiho spolu tvoří duo, které se jednou zapíše do dějin filmu......nebo už se zapsalo!??!?!?!. Dost kravin!! Tento film je opravdu špatný a 30% dávám za nápad a perverzního Johna Hearda. ()

yntelygent odpad!

...a potom sa mi niekto divi,ze mam na americanov nazor taky,aky mam....ved toto by v Europe a asi ani nikde inde na svete nikto nebol schopny natrocit....to je stupidnost na x tu.... ()

PlysovyMacko

Je to také hlúpe ako to vyzerá. Hrozne triky, tupé dialógy, niektoré scény nenadvazuju (dážď strih slnko, sucho strih voda). Dve hviezdičky za to, že ma to aj bavilo - hlavne prvá polka a hlavný hrdina bol sexy. ()

walkingdead

Asi každý zná ten incident z 12. století, kdy v Burgundsku pršeli sledi. V Californii v 21. století je to podstatně horší, protože díky hurikánu kategorie cca 10 kříženému s tornádem EF12 tam prší žraloci. A tahle legenda stvořila superhrdinu jménem Fin Shepard, proti kterému je i Aquaman jen trubka, a který pak boji s těmito mořskými tvory (ne)dobrovolně zasvětil svůj život. ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3