Žralokonádo

(TV film)
všechny plakáty

Do Los Angeles se blíží bouře, jakou ještě svět neviděl. Bouře totiž způsobí, že žraloci, kteří do této chvíle požírali lidi jen v oceánu, se nyní objevují i ve vzduchu a na souši. Jak si lidstvo poradí s touto katastrofou? (LIVINGDEAD)

ekzorcist

Zvládol som len úvodnú pol hodinku, ale plánujem si to pustiť znova pri nejakej párty s patričnou dávkou alkoholu. Uwe Boll a Ed Wood majú v tomto režisérovi vážnu konkurenciu. Najmätúcejšia na tom celom je nemožnosť určenia ako vážne to tvorcovia myslia. Technický scenár bol zrejme neznámy pojem a strihač bol buď blázon alebo sabotér. Inak sa totiž rýchle zábery v ktorých sa všetko mení (či už intenzita svetla, poloha slnka, počasie alebo spôsob akým sa herci držia) nedajú vysvetliť. Musím to podrobiť druhému kompletnému zhliadnutiu, aby som si bol istý vo co gou! ()

Hvězdář odpad!

Je to hnůj, ale čas od času se stojí za to podívat na absurditu všech absurdit, protože divák se zasměje víc, než u většiny komedií. Jen nechápu, že někdo je ochoten plýtvat časem a prostředky nad tvorbou něčeho takového. Na druhou stranu, ty animace dělané nejspíš tak v poznámkovém bloku, asi moc nestály. ()

BarGoldstein

Asylum nezklamalo, opět to byl neskonalý výgeb záplavám moduritových paryb svištících vzduchem. Prostě zkurveně dobrej matroš! ()

rigby

Fakt strašný! Ale poslední třetina to plně vynahradila. Předtím jsem jen vzpomínal na doby, kdy jsem nemusel umět anglicky, a přesto jsem mohl sledovat béčkové tituly na kopírovaných videokazetách. A tento film mi to připomněl, jen s tím rozdílem, že byl natočen opravdu nedávno. V podstatě nuda, jen občas výbuchy smíchu, v závěru už jsem byl ale v křeči s bránicí úplně vysmátou. Geniální. To byl ale den! ()

pold

Skvost. Naštěstí to nezabili takovou tou trapnou sebeparodií, která by sem fakt nesedla. Je tam vše co tam má v dobrém filmu být, hlavně motorovka dostala konečně prostor který si zaslouží. Sharknado je skvost i přes určité nedostatky dané malým rozpočtem, s pořádným rozpočtem by to byla filmová událost roku. Navíc konečně Ian Ziering dostal prostor který si zasloužil. Teď si zkuste představit Iana ve všech trhácích namísto DiCapria - bomba, co? ()

Hopeman

Perla !!!...... Víte proč se tato filmová série líbí nejinteligentnějším lidem na planetě?.......Ne?.....tak to je dobře! ()

17blade

Ten film je tak hloupý, až je vlastně dobrý. Pokud to berete jako komedii, dá se na to v pohodě dívat a skvěle se pobavíte. Kde jinde uvidíte uprostřed silnice letícího žraloka, kterého týpek za letu rozřízne motorovou pilou. :-) ()

Barbuchaa

Někteří lidé tento film považují za odpad, ale v tom se pletou... Je to totiž film, ve kterém se splní všechny vaše zhulenecké představy...chcete jezdit na žralokovi jako na skateboardu? Chcete se prořezávat z břicha žraloka motorovkou? Chcete s prominutím přechcat pravděpodobnost a nechat se sežrat (v celku) žralokem, ale tím stejným, který před hodinou polkl vaši známou? Nevadí že kolem je tisíc dalších žraloků, přání se vám určitě vyplní :-). Dokážu si představit, jak dotyčný psal scénář....... "a teď by mohla vybuchnout Eiffelovka...sakra nejsem v Paříži .....nevadí tak se aspoň splaší ruské kolo".... Tento film překonává i fyzikální zákony a takové ty představy o kontinuitě záběrů. Záběr na žraloka, která se dokáže celý potopit v 10 cm vody a následuje záběr v průzračném moři. Jdu na ten film vymyslet chlastací hru a budu doufat, že příště budou mít světelné meče. ()

pepan9135

Jako menšímu mi tento filmu nepřišel zase tak špatný.Nedávno sem se na něj mrknul znova.SRAČKA.Nechápu jak film z roku 2013 může mít efekty z roku pod 1990.Dokonce i zápletka filmu je naprosto debilní.To se spíše podívejte na film Crawl který nevyšel zase tak dávno a je podle mě o hodně ale fakt o hodně lepší než tady ta kravina. Rozhodně nedoporučuji:5% a to jsem fakt hodný ()

Kosi..

Jak sám název filmu napoví, tohle je prostě unikát. Námět (i scénář) nemohl zplodit nikdo starší patnácti let (a myslet to vážně). Scéna, kde se "Steve Sanders" prořeže motorovkou ze žraločích útrob je však vskutku kultovní :D ()

hardridick odpad!

Kto toto vymyslel? Pozrel som si to bez toho aby som vedel hodnotenie či názory tých, čo tento humus videli. Na toto sa nedalo dívať. Dopozeral som to len z dôvodu, že.. Ani sám neviem. Ten film ma otravoval od začiatku do konca nezmyselnými strihmi a 10x za minútu tými istými scénami, strašnými efektami a biednymi výkonmi "hercov"... Odporúčam vyhnúť sa ďalekým oblúkom... ()

Phoeniyx odpad!

Vydržel jsem prvních asi 30 min.. A ptám se kdo mi vrátí ten čas?? Pan režisér asi sežral moc LSD když tohle točil! Ne je to prostě jedna z věcí kterému se nedá říkat film. ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3