Žralokonádo

(TV film)
všechny plakáty

Do Los Angeles se blíží bouře, jakou ještě svět neviděl. Bouře totiž způsobí, že žraloci, kteří do této chvíle požírali lidi jen v oceánu, se nyní objevují i ve vzduchu a na souši. Jak si lidstvo poradí s touto katastrofou? (LIVINGDEAD)

Lilien odpad!

Tak toto sa ak ťažko hodnotí, keď sračka tak poriadna. Tento film absolútne popiera nielen zákony fyziky ale aj zdravého rozumu. Napriek tomu sa človek nenudi je to plné strašné vyzerajúcich žralokov,a jedna debilna akčná scéna syrieda druhú. ()

Pulper odpad!

"Nemůžeme tu jen čekat, až začnou pršet žraloci." Jak od Monty Pythonů, ale to by se to nesmělo brát vážně. Snesu všechno možné. Tornádo putující krajinou a plivající stále žijící, rozzuřené a všeho schopné žraloky je příliš. Polknutí roštěnky po několika minutách zachráněné Stevem Sandersem také polknutého stejným žralokem se zapíše do filmových análů. Jako režisér bych zabil pro to, abych získal producenta, který na tuhle velevolovinu a její DVĚ POKRAČOVÁNÍ sehnal prachy. Vážení přátelé, za tohle by měl být někdo zavřen. To myslím naprosto vážně. Kdyby se dotyčné studio místo podobných sraček zabývalo podporou akcí jako tato, udělalo by mnohem líp - http://www.savingsharks.com/ ()

KateW odpad!

Jako komedie to bylo skvělé! Jenže bohužel tvůrci to mysleli vážně a to neprojde. Dokážu být i nenáročná vzhledem ke kvalitě efektů a zřejmě nízkému rozpočtu, ale tohle vůbec nebylo o efektech. Zajímalo by mě, zda lidi, co na tomto filmu pracovali, si uvědomovali, že natáčí úplnou kravinu či zda snad doopravdy věřili, že film sklidí úspěch. To mě ve vyvolává další otázku- Pokud si to uvědomovali, proč do toho proboha někdo investoval?! ()

Mamlas odpad!

Tento film mě přimněl k tomu, abych se zaregistroval na ČSFD, a dostal tak možnost se podělit o svůj názor. Protože, pokud se o něj nepodělím, tak se budu mnoho nocí probouzet zpocený a s výkřiky zmaru. Tento film byl neuvěřitelně hrozný, strašný a hloupý. Film Vám uchvátí svou idiotičností všechny smysly a Vám se bude v hlavě celou dobu převalovat jediná otázka: "Je tohle vůbec možné? Je možné, aby toto mohl někdo svéprávný vymyslet a navíc ještě takhle blbě natocit?". Tedy vlastně jsou to 2 otázky ... Musím se přiznat, že z počátku jsem jen nevěřícně zíral a v poslední třetině filmu, ačkoli tam tekla krev a pořád někdo brutálně umíral, jsem se neubránil smíchu, až mi tekly slzy. Prostě tak hrozné, hrozné a hrozné to bylo. Tento film musíte vidět. Je to exkrement nejvyšší třídy. ()

stacey99 odpad!

Sharknado si nezaslúži ani jednu mizernú hviezdičku, ale zábava to bola obrovská. Dokonalý film na opileckú žúrku. ()

Renie42 odpad!

OMG WTF? jak by napsala dnešní mládež. Vydržela jsem celý film, já snad začala ty žraloky litovat, jak chudáci lítaly v tornádu, jak je Steve z BH 90210 řezal motorovou pilou, střílel je bouchačkou. Scéna zachraňující děti v autobusu, to opravdu nechápu jak by žraloci mohli plavat kolem dokola, když ta voda byla asi tak po kolena, tak by si museli dřít břicho. Tyhle filmy a další podobný jenom ukazují žraloky ve špatném světle a to se mi nelíbí. ()

anyonecek odpad!

85 minut mého života právě vyletělo oknem. Už ze začátku jsem měl chuť to vypnout a hned to bojkotovat, ale dal jsem tomu šanci, když už to budu hodnotit. I opice s kamerou v ruce by natočila lepší film než je toto. Ani nemá cenu vypisovat kolik chyb se tu našlo, bylo jich opravdu nespočet a byly tak hrozně velké, že to tlouklo do očí. Jedna stupidní hláška za druhou a ti herci to dorazili, parta ožralů z hospody by podala lepší herecký výkon. Neberu to ani jako komedii, protože dané téma a to jest zabíjení žraloků pro ploutve a zábavu rozhodně zábavné není. Efekty stály taky za pěkný kulový. Chudáci herci, že si toto musí dát do svého životopisu. FAIL! ()

Andrew94 odpad!

Jako u všech filmů v databázi, i u Žralokonáda se najdou takoví, kteří tomu dají buď 5 hvězdiček, nebo Odpad! Ovšem na rozdíl od všech ostatních filmů je k tomuto hodnocení zázračně spojuje jeden a ten samý důvod – že něco tak neuvěřitelně stupidního ještě v životě neviděli!!! Já patřím k těm, kteří si z morálního hlediska bohužel neodpustí dát tomu něco lepšího než Odpad!, ale přiznávám, že u žádného jiného hororu nebo katastrofického filmu sem se tak od srdce nezasmál, jako u tohoto filmového ‘klenotu‘. A Oscara Zieringovi za jeho skvěle odvedenou práci s motorovkou – kam se hrabe Leatherface z Texaskýho masakru! =D ()

yntelygent odpad!

...a potom sa mi niekto divi,ze mam na americanov nazor taky,aky mam....ved toto by v Europe a asi ani nikde inde na svete nikto nebol schopny natrocit....to je stupidnost na x tu.... ()

Víteček odpad!

Ne prosím ne, já jsem v tom nevinně, tak prosím tohle ne. Ach jo, já jsem opravdu tohle chtěl mít rád a na film jsem se vážně těšil. Líbí se mi obdobné hrozné filmy a někdy, pkud opravdu pobaví, tak jsem schopen dát plný počet. To zde bohužel beudělám z prostého důvodu. Film mě zklamal a nenaplnil mé očekávání. Čekal jsem něco jiného a hlavně jsem čekal víc žraloků v tornádu. Opravdu, je tam hromada žraloků na mělčině, v oknech budov, v barech, v uzoučkých kanálech, na vlhkých silnicích, v centimetrových kalužích, v bazénech, v rozpadajících se domech na suchém kopci, na lanech, okolo zdravých lidí a na dalších nepravědepodobných a rybám nevyhovujících místech, ale sami žraloci v tornádu hrají ve filmu překvapivě malou roli. Tenhle film má i přes své nesporné nekvality jedno nej. Chlápek hrající Stevova syna zaslouží cenu za nejhorší herecký výkon co jsem viděl. Mimochodem, celý film jsem čekal a sledoval, ale nedočkal jsem se. Ve filmu není jediný rozumný a všem smyslům neodporující okamžik. Největší plus celého filmu. :-) Jiné filmy podobného ražení často selžou a do filmu jim občas proklouzne scéna nad kterou člověk nekroutí nevěřícně hlavou. Ta pak působí až nepatřičně a film kazí. Tvůrci Sharknada byli naštěstí bdělí a jakékoli takové scény se vyvarovali, takže jejich dílko se dá vychutnávat nerušeně. 0% za skutečnou kvalitu filmu, 80% za šílenost podobné tvorby. ()

ESNYR odpad!

Prapodivná podivnost, kterou jsem přepnul asi po 30 minutách. Za to že jsem vydržel tak dlouho, bych zasloužil nějakou cenu. Pak jsem to už nevydržel a TV jsem vynul úplně, protože nikde jinde to nebylo o moc lepší. ()

route60 odpad!

Talent natočit tak něco dementního musí tvůrci tohoto veledíla splňovat beze zbytku jen si říkám proč jsem se nato koukal byť jen cirka 40 minut ale bohatě stačilo, to už je zábavnější koukat do bubnu pračky tam se alespoň děje něco smyslu plného. ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3