Sufferer

Dnes to vidím na dve možnosti, ako sa môže film s obstarožnými pánmi na hereckej listine vyvrbiť. Buď vás prinúti neveriacky krútiť hlavou, kde to, preboha živého, zase vliezli, a želať im dôstojné zavesenie hereckých rukavíc na klinec, alebo vás upevní v domnení, že hodiť uterák do filmového ringu by bola naozaj škoda. A veruže by bola, pretože Grudge Match je možno stále o tom istom, možno si naňho spomeniete iba vtedy, keď zbadáte Chaela Sonnena v octagone (resp. na komentátorskej stoličke s mikrofónom v ruke), a možno je to iba jednorazová “na viac než tri hviezdy to nemá“ prdel, stále však prdel, ktorá sa na nič iné ani nehrá a ktorú si perepuťa na čele s prešedivelými borcami vychutnáva plnými dúškami. ()

Paldiny

Veľmi príjemné ohliadnutie sa za dvoma boxerskými legendami strieborného plátna. Film má síce svoj vlastný príbeh, nové postavy, pôvodný zámer však tvorcovia nezaprú. Hlavní zúčastnení si svoje role užívajú, kým scenár najmä v prvej polovici srší energiou s poriadnou kadenciou hlášok. Od tej druhej tempo mierne upadne a príbeh skĺzne možno až príliš do sentimentu, kde samotný záver je už len predvídateľnou aj keď remeselne zvládnutou rozlúčkou oboch velikánov. Treba ale dodať, že látka bola uchopená za správny koniec, aj preto sa divák nemusí obávať, že by sa počas neho cítil nepríjemne. ()

agass

Na můj vkus až příliš sentimentální, hlavně na konci. Už jsem myslel, že se oba boxeři rozbrečí. Na druhou stranu, že bych se u toho nezasmál, to nemůžu říct. Stačilo vidět sedmdesátiletýho De Nira mlátit Rockyho. ()

Schuldiner

Komedie to je každopádně! Ale bohužel nepříliš vtipná... Ale dá se na to koukat. Je to taková malá těžká pohoda. Pohodička film. Asi tak bych to shrnul. A ještě dodám, že v popisu filmu chybí škatulka ´´rodinný´´. A ten konec s Tysonem mě pobavil asi nejvíc. Což taky o lecčems vypovídá. Souboj Zuřícího býka a Italského hřebce je ale každopádně trochu nostalgický... ()

ondrula

Na to, jaká je to sebevykrádající a sebeparodující oddechovka pro fanoušky žánru, se na to dalo i celkem bezbolestně dívat. Únavný jsou dramatizující výstupy přestárlý Kim Basinger, ale zase chápu, že tam tvůrci museli násilím nainstalovat roli báby, aby to mělo holyvůdskej drajv. Přestože je film komedie, upevňuju se v názoru, že americký humor prostě není nic moc pro mě, nesmál jsem se při těch laciných fórech ani jednou. Oba dědkové se náležitě snaží, aby nebylo moc vidět, že už jsou fakt na konci svých sil, takže divákovi je jich celkem líto. Stallonovo zoufalé neherectví je v krutém kontrastu s brilantním De Nirem. Můj problém asi bude, že mě boxerský film moc neberou, Rockyho jsem kdysi dávno viděl jednou a Zuřící býk mě dokonce neskutečně nudil; do tohohle filmu je navíc instalovaný americký happy end, závěrečné procitnutí, katarze, smíření... co z toho ti Amíci maj? ()

Prochy38

Popravdě jsem si nebyl jist, co od tohoto filmu čekat. Snažím se teď dodržovat zvyk nekoukat na trailery, které podobné filmy kazí. A vyplatilo se. Čekal jsem spíše drama z dvou odlišných prostředí boxu, místo toho jsem dostal dvojí lehce komediální příběh boxerů, kdy se s odchodem do sportovního důchodu jednotliví hrdinové poprali po svém. De Niro exceluje skvělými hláškami a Stallone svým charakterem prostě nezapře. Silný příběh, jehož komediální stránka se stará o to, aby se divák nenudil ani chviličku. A do poslední chvíle nevíte, jestli se ten zápas teda uskuteční nebo ne, každopádně až k tomu dojde…. Klobouk dolů před oběma herci, vyznamenali se… Já spokojen, a to fakt hodně… ()

lucijelucije

Nemohla jsem si pomoct, ale Grudge Match ze mě vytáhl tu největší absolutní pohodu, jako dlouho nic předtím. Úžasné hlášky dvou mistrů. Stallone jako tvrďák, a De Niro, jako komediální děda =) Mělo to šťávu, důvtip, emoce a i ten boj se jim nedal upřít. Prostě zábava, upřímná a opravdová. ()

IvoB

Souboj dvou velikánů, ke kterému se ale musíme prokousat asi hodinou průměrného dramatu. Ve výsledku film, který ani nenadchne, ani neurazí. Fajn připomínka Rockyho a Zuřícího býka. – 6/10 ()

Milodar

Tolik senilního humoru v jednom filmu si za posledních 80 let nevybavuju. Tolik nadhledu a kvalitního humoru jsem nečekal. V boxerských filmech většinou člověk fandí jednomu, ale tady jsem vítězství přál Býkovi i Rockymu. No nic, jdu se natáhnout na iPad a mrknout na nějakou boxerskou klasiku. ()

kobe6

Tomu nešlo dát jinak než plnej. Krásnej film, oba borci skvělí, odlehčené parodování jejich kultovních snímků. Pozitivně naladěný. Gimme one more shot :) ()

sona123

Miluji Roberta a sportovní filmy mě většinou baví. Líbíli se mi The Expendables a čekala jsem něco v podobném duchu, bohužel se mi dostal do ruky film ušitý horkou jehlou. Balancuje nad hranicí trapností a nevím jak, ale nepropadne se do ní. Postavy jsou ploché a černobílé (zejména Kim Basinger podává nejhorší výkon své herecké kariéry a už se nedivím, že jsem o ní dlouho neslyšela, byť kočka je to úžasná), dialogy tupé, příběh mizerný. Celé to táhnou ty dvě hvězdy, a to je velmi, velmi málo. ()

aLPaC

Vidět v ringu Stalloneho s De Nirem, to si prostě pamětníci nemohou nechat ujít. A udělat z toho komedii byl vynikající nápad, protože v tolika letech by jim už vážná nota asi neprošla. Oba jsou jiní, oba jsou sympaťáci a narážky na Rockyho mě bavili. ()

Santino7

Snímok, ktorý naplnil túžby mnohých divákov. Rocky a Zúriaci býk spoločne v jednom filme. A čo viac, spoločne v jednom ringu, tvárou v tvár. Napriek tomu, že De Niro ani Stallone už nie sú najmladší, šli do toho. A to je jedine dobré. Vďaka tomu sme dostali túto sympatickú komédiu zo sveta športu, plnú nostalgie za našimi detskými hrdinami. Akokoľvek som sa filmu pred uvedením do kín obával (bál som sa, že to bude fraška), mýlil som sa na plnej čiare. Samotný dej sa odohráva viac mimo ringu, ako v ňom samotnom, vďaka čomu vidíme pekný príbeh o nenávisti dvoch dlhoročných rivalov, ktorí sa líšia v podstate vo všetkom. Jediné čo ich spája, je žena - Kim Basinger, ktorá tu tiež celkom oprášila herecké umenie. V neposlednom rade treba vyzdvihnúť výkon Alana Arkina, ten chlapík je proste nenahraditeľný! O početné gagy sa staral aj Kevin Hart, i keď niektoré sa príliš nevydarili, občas tlačil na pílu až príliš. No a samotné boxérske scény nakoniec nie sú až tak zlé, hoci je vidno kontrast medzi Slyovou kondíciou a De Nirovým bruškom. To však nie je podstatné, hlavné je, že sme sa dočkali príjemnej športovej komédie s hereckými legendami. 4/5 ()

Mr.Mike

Vynikající oddechový a nostalgický snímek, který Vám vytvoří úsměv na tváři. Film lehce odkazuje na legendární díla obou hlavních hereckých představitelů (konkrétně Rocky a Zuřící býk). Snímek nabízí citlivé momenty ze sportovního prostředí, doplněn i o romantiku a hlavně o humorný sarkasmu. ()

laepus

Jedna hvězda za De Nira, druhá hvězda za vtipné hlášky a třetí hvězda za nostalgii, se kterou se naváží do svých vlastních starších filmů (nejen boxerských). Ale všechno ostatní je prostě laciný kalkul, který ten film sráží zbytečně dolů - dokud se scény týkají boxu, je to paráda - jakmile se začnou řešit rodinné a osobní věci, vstávají člověku trapností vlasy na hlavě... ()

Ollie235

Rocky vs. Zuřící býk po více než třiceti letech ve filmu, který mohl dopadnout všelijak. Nakonec se z něj ale vyklubala příjemná oddychovka, která se nebere příliš vážně a snaží se diváka především pobavit. A za to jsem rád. Dost jsem se obával, že pohled na tyhle dvě boxující legendy bude už poněkud smutný, ale díky nadsázce, množství odkazů na oba filmy a docela solidnímu scénáři jsem si to velice užil. Pohodové 4*. ()

Nethar

Film tak trochu vydělává na slávě svých dvou hlavních protagonistů, stejně jako je tomu v jeho ději samotném. Naštěstí to není pojaté jako nějaké vážné drama, nýbrž jako komedie, což je velmi dobře, jinak se k tomuhle tématu snad ani postavit nedá. Některé vtipy byly super, ale že bych se smál od začátku do konce to skutečně ne. Průměrný zážitek, díky Stallonemu a De Nirovi na úrovni. ()

HonzaSim

Sylvester Stallone a Robert De Niro je spojení, které je bezesporu tahákem. Často nemívám takový pocit, ale musím říct, že když si odmyslím tuto slavnou dvojici, vychází mi z toho průměrná až podprůměrná záležitost. Dobře, styl humoru asi nebude můj šálek kávy, ale i jinak mi to přišlo místy zbytečně natahované a nudné. Osobně Stallona nemusím, ale De Nira můžu, takže se to celkem vyvažovalo. Teď po týdnu už je to pro mě skoro zapomenutý snímek, ze kterého si ostře vybavím jen začátek a konec. Ano závěrečná část stála za to a zaslouží si o jednu hvězdu navíc. Čekal jsem trochu něco jiného a tohle mi úplně nesedlo, takže to zakončím hodnocením o třech lepších hvězdách. 60% ()

filipvrbik

Vtipný film, dost těžící z Rockyho (vejce, běh, maso), herci vybraní dle mého dobře - i když závěečný souboj připomíná spíš vraždu v domově důchodců- docela jsem se nasmál zejména z Alana Arkina "je mi osmset let, můžu si říkat co chci", bohužel film postrádá nějaký hlavní příběh...80% ()

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

06.11.2012