Rick a Morty

• USA Rick and Morty
USA, (2013–2024), 28 h 57 min (Minutáž: 20–23 min)

Chris Parnell, Sarah Chalke, Jess Harnell, Phil Hendrie, Maurice LaMarche, Echo Kellum, Gary Anthony Williams, Rob Paulsen, David Cross, B. Harrison Smith (více)

Série(8) / Epizody(79)

Byl pohřešovaný skoro 20 let, ale teď se Rick Sanchez najednou objeví u své dcery Beth a chce se k ní a její rodině nastěhovat. Po dojemném shledání se Rick usídlí v garáži, kterou předělá na laboratoř, a začne v ní zkoumat různá nebezpečná udělátka a strojky. Samo o sobě by to nikomu nevadilo, jenže Rick do svých dobrodružných pokusů stále častěji zatahuje také svá vnoučata Mortyho a Summer. (TV Prima)

Recenze uživatele muti k tomuto seriálu (77)

NezvRickný Smithsud (2022) (S06E05)

Príbeh s Fortune cookie ktorý nevedie i ničomu dobrému. Na môj vkus tu idú témou príliš nízko ()

JuRICKý Mort (2022) (S06E06)

Na zem sa vracajú dinosaury a okamžite vyriešia každý problém ľudstva. Nikto nemusí už nič robiť, všetko je hotové. Utopia môže začať. Ale ľudia sú greedy a chcú mať moc nad inými, takže je načase skompromitovať dinosaurov a vrátiť všetko do starých dobrých koľají. ()

Omortěná VesMeta (2022) (S06E07)

Rick and Morty priemer, dejovo nikam neposunie, ale zabára sa ďalej a ďalej do seba 🤔🤷 celý súboj Rick Vs Narrator sa akoby nestal, prípadne sa nikdy neuzavrel ()

Přechčij si to (2022) (S06E08)

Z jerryho sa stáva superhrdina na ktorého čakalo ľudstvo odjakživa. Za Summer si totiž nebude dovoľovať žiaden emzák. Ako ale vyzerá trpký príbeh emzáka, ktorý bol iba v nesprávnom čase na nesprávnom mieste? ()

Rick na dvoře krále Mortuše (2022) (S06E09)

Morty zisťuje, že slnečnej sústave šéfuje Rád Slnka a celé rytierstvo okolo neho. Slnečné žezlo dáva energiu všetkému v slnečnej sústave, avšak nedopatrením vystavuje celý život na Zemi strašnemu osudu zničenia všetkého. Rick samozrejme varoval vopred Mortyho nech neprijíma ich meč, lebo budú trable. Dokedy bude vzťah oboch takýto toxický? ()

Ricknoční Mortiny (2022) (S06E10)

Je čas na Mortyho prvý lightsaber. What could possibly go wrong. Avšak s novým mečom prichádza aj nové impérium ()

Série 7 (2023) (S07)

V sedmičke sa dostávame do finálnych zápasov nejednej postavy - Evil Morty, Dark Rick, the Rickiest Rick a iné. Za mňa škoda, že len dve 5 hviezdičkové epizódy, ale stále aj veľa 4/5, čiže ešte máme čo sledovať. ()

Jak si Prťka zas pořádně naprděl (2023) (S07E01)

Žiaľ príliš priemerné - všetci Rickovi kamoši a random Hugh Jackman a Predator. Takéto niečo by som čakal keď dôjde dych a nie ako začiatok sezóny sedem. ()

Past na Jerrickče (2023) (S07E02)

Rick a Jerry sa meldnú dokopy a vytvoria neporaziteľný dokonalý Twin tandem. Unless... ()

Air Force Wong (2023) (S07E03)

Podivuhodná epizóda o návrate Unity. Ozaj, čo s tým koncom predošlej sezóny? The Mortiest Morty across the multiverse ()

Že by Amort? (2023) (S07E04)

Morty odhalí, že spaghetti night sú vlastne z mŕtvol inej planéty, kde sa niektorí rozkladajú do chutných jedál. Rozhodne sa s tým niečo urobiť, pretože s tým má vnútorný problém. Ako to už poznáme, všetko sa úplne pokazí, keď prezidentka rozbehne intergalaktickú priemyselnú mašinériu špagiet. ()

Nezmortriklý (2023) (S07E05)

Konečne sa posúvame ďalej v dejovej linke the Mortiest Morty. Rick sa s ním spája aby sa pomstil the One Rickovi za smrť jeho ženy, udalosť ktorá dala vzniknúť portal gun. Začína epic final battle kde sa ide Beyond and above all in. ()

Chraň si svůj žimort (2023) (S07E06)

Skečovitosť a epizodičnosť sekvencií s akože nejakým uceleným dejom pod dohľadom the Observer ()

Summer k nepřericktí (2023) (S07E07)

Where are my children? Merged... Kuato je real deal, je to čosi viac než len cool spolok, je to životný štýl. Summer nachádza nový zmysel života a pocit spolupatričnosti, ale čoskoro sa ocitá vo filmovej sérii Taken. Open your eyes! You haven't even bonded with him yet? Wet Hot American Summer nepoznám, neviem prečo šli tvorcovia robiť referencie na takú okrajovú záležitosť ()

Vzpoura numerikonů: ve filmu (2023) (S07E08)

Nebolo to až také zlé na tunajšie hodnotenie. Vojna čísiel a písmen dosahuje nepredstaviteľné rozmery. Všade samé hlášky, veľa zaujímavých výmyslov a vtipov. A to všetko v štýle Star Wars. Ice T je pre mňa nedostatočná značka, myslím, že by si mali vybrať inú celebritu. ()

Mort: Ragnarick (2023) (S07E09)

Rick zisťuje že Valhalla môže technicky existovať a vypočíta ako na to. Problemom sa však stáva Spôsob ako zomrieť - cez nemesis ukrytého v pokeballe. Súboj o infinite energy začína a Rick sa dostáva nielen do konfliktu s evil pápežom, ale aj na samotné hranice náboženského ľadu. Ako dlho dokáže Rick klamať vikingom o jeho skutočnom základe a o svojej božskej podstate? ()

Fear No Mort (2023) (S07E10)

No jo, tak toto je plnokrvná epizóda za 5/5. Rick a Morty sa ničoho neboja, už všetko zažili. Môže ich ešte niečo vystrašiť? Dajú sa prehovoriť a vstupujú do podozriveho diners, kde sa dial nejeden Inception in Inception. Dajú Challenge a skočia do temnej diery, ktorá ich konfrontuje s ich najväčšími existenciálnymi otázkami? ()

WandaVision je nejstahovanějším seriálem roku

WandaVision je nejstahovanějším seriálem roku

29.12.2021

Letošní žebříček nejstahovanějších seriálů roku ovládlo studio Marvel spolu se studiem Disney. Pirátství samozřejmě není nic chvályhodného a prvenství v tomhle směru vlastně není až zase taková výhra… (více)

Scenárista Lokiho napíše nové Star Wars

06.01.2021

Ceny Emmy 2020 ovládla HBO

Ceny Emmy 2020 ovládla HBO

21.09.2020

V poněkud komornějším duchu byly letos rozdávány prestižní televizní ceny Emmy. Kvůli opatřením nedošlo tentokrát na živé publikum a moderátor Jimmy Kimmel se tak s většinou nominovaných bavil pouze… (více)