poster

Berlínská mise (TV seriál)

 • USA

  Berlin Station

 • Německo

  Berlin Station

 • Velká Británie

  Berlin Station

Thriller

USA / Německo, 2016 - 2017, 17 h 3 min (Minutáž: 52–61 min)

Kamera:

Hagen Bogdanski

Hudba:

Reinhold Heil

Hrají:

Richard Armitage, Richard Dillane, Michelle Forbes, Rhys Ifans, Richard Jenkins, Leland Orser, Bernhard Schütz, Tamlyn Tomita, Alexander Yassin, Mina Tander, Caroline Goodall, Prince William E. Morris, Michael Paul Chan, Alexander Beyer, Ulas Kilic, Lenn Kudrjawizki, Alexander Cudreasov, Claudia Michelsen, Merab Ninidze, Steve Toussaint, Sabin Tambrea, Antje Traue, Daniela Ziegler, Sebastian Stielke, Rebecca Kiser, April Grace, François Chau, Sylvia Hoeks, Victoria Mayer, Roger Ringrose, Stephan Kampwirth, Nina Young, Paul Matic, Razane Jammal, Hussi Kutlucan, Joshua Grothe, Johannes Allmayer, Enno Trebs, Kida Khodr Ramadan, Cornelis Koopmans, Kerry Norton, Zahra Ahmadi, Stuart Milligan, Philip Wright, William Sadler, Keke Palmer, John Doman, Ashley Judd, Thomas Kretschmann, Emilia Schüle, Heino Ferch, Natalia Wörner, Jannis Niewöhner, Martin Laue, Pit Bukowski, Jens Schäfer, Emanuel Schiller, John Matton, Scott William Winters, Brandon Spink, Odine Johne, Steffen Wink, Damola Adelaja, Michaela Rosen, Maximilian Jaenisch, Sonja Kerskes, Joachim Paul Assböck
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • flyboyeda
  ****

  Solidni gradace, pomerne sympaticke, ikdyz misty lehce diskutabilne uveritelna serie.(1.5.2017)

 • Aky
  ***

  Promyšleně napsaný scénář, do značné míry až příliš promyšleně. Trvalo mi několik prvních dílů, než jsem se v té spleti postav, vztahů a situací chytil, a když už jsem si myslel, že rozumím, v příštích dílem jsem se znovu ztratil. Nicméně velmi zajímavé je prostředí Berlína a vztahů mezi tajnými službami několika států, které se na tomto hřišti potkávají, střetávají, spolupracují a soupeří.(28.1.2017)

 • warrenur
  ****

  Druha seria mi prisla dynamickejsia, ale i v nej mi jednoznacne herecky ulahodil hlavne Ifans. Volebne "kortesacky" s ultrapravicovymi radikalmi, tiez s ohladom na situaciu v sucasnej Europe, posobila aktualnejsie. Samozrejme ani tu sa nevyhli k par logickym barlickam, a aj ne/spolupraca tajnych sluzieb aspon posobila divacky zaujimavo. Kazdopadne zaujimavy vysledok americko-nemeckej spoluprace, ktory odporucam. Od poslednej casti Homelandu sa to v ramci "spy" zanru vyprazdnilo a Berlinska pobocka aspon zavanula tym smerom. Solidne stvorhviezdie hlavne vdaka vydarejsej druhej serii.(23.1.2018)

 • jjemi
  ***

  S Homelandem to nesnese srovnání. Málo akční, příliš často se děj odehrává v kanceláři. Zajímavá je zatím jen dvojice Hector - Daniel. Zatím si připadám jako Valerie, která sleduje nudný rodinný život teroristy a doufá, že zahlédne něco opravdu zajímavého. Zatím, jen 5 dílů, ale zkusím být vytrvalá jako Val, protože z poza rohu všemu přihlíží další ... .(18.12.2016)

 • Hanys_
  ***

  Před měsícem jsem dokoukal poslední řadu Homeland a ten styl mi prostě seděl mnohem víc. Tohle je sice herecky nabušené, za kamerou taky nejsou žádní nazdárci, ale ten děj (i přes svou špionážní propracovanost) nějakou diváckou přívětivostí moc neoplývá. S1 3/5(24.5.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace