Reklama

Reklama

Berlínská mise

(seriál)
  • USA Berlin Station (více)
Trailer
Drama / Thriller
USA / Německo, (2016–2019), 25 h 21 min (Minutáž: 45–59 min)

Tvůrci:

Olen Steinhauer

Hrají:

Richard Armitage, Richard Dillane, Michelle Forbes, Rhys Ifans, Richard Jenkins, Leland Orser, Bernhard Schütz, Tamlyn Tomita, Alexander Yassin (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(29)

Obsahy(1)

Nový desetidílný seriál "Berlínská mise" je špionážní drama ze současnosti. Hlavní postavou je Daniel Miller (Richard Armitage), jenž právě dorazil do Německa na zahraniční pobočku CIA v Berlíně. Daniel má tajné poslání – odhalit totožnost nyní proslaveného whistleblowera, který používá pseudonym Thomas Shaw. Pod vedením ostříleného agenta veterána Hectora DeJeana (Rhys Ifans) se Daniel naučí, jak se vypořádat s drsným světem agenta v akci – což obnáší práci v utajení, podvodné triky, velké nebezpečí a morální kompromisy. Jak proniká čím dál hlouběji do labyrintu intrik německého hlavního města a odhaluje nitky spiknutí, jež vedou zpátky do Washingtonu, přemítá Daniel, zda je možné zůstat po nasazení v Berlíně stejný jako dřív. (HBO Europe)

(více)

Videa (7)

Trailer

Recenze (15)

Aky 

všechny recenze uživatele

Promyšleně napsaný scénář, do značné míry až příliš promyšleně. Trvalo mi několik prvních dílů, než jsem se v té spleti postav, vztahů a situací chytil, a když už jsem si myslel, že rozumím, v příštích dílem jsem se znovu ztratil. Nicméně velmi zajímavé je prostředí Berlína a vztahů mezi tajnými službami několika států, které se na tomto hřišti potkávají, střetávají, spolupracují a soupeří. ()

jjemi 

všechny recenze uživatele

S Homelandem to nesnese srovnání. Málo akční, příliš často se děj odehrává v kanceláři. Zajímavá je zatím jen dvojice Hector - Daniel. Zatím si připadám jako Valerie, která sleduje nudný rodinný život teroristy a doufá, že zahlédne něco opravdu zajímavého. Zatím, jen 5 dílů, ale zkusím být vytrvalá jako Val, protože z poza rohu všemu přihlíží další ... . ()

Reklama

iz67 

všechny recenze uživatele

Tak do nejakeho 5. ci 6.dilu to bezi, je to poutavy, dostatecne propleteny, ale ne zas prilis. A pak.... Vsichni si (do jednoho a v jednu chvili) naserou do hlavy, coz logicky zapricini to, ze se chovaj jako hovna, hovna jim vypadavaj z huby a vsechno se stane totalni srackou k zblití. (Posledni 2 dily sakruju, co to je za dialog!) ()

Inozuka 

všechny recenze uživatele

Série 1: Výborný špionážní seriál o berlínské pobočce CIA, jednom agentovi s etickým problémem, jiném s velkými ambicemi, dekadentní německé metropoli a gulášem vztahů s ostatními rezidenty, agenty spřátelených mocností a islamisty. Prvních pár dílů trochu moc propletených na jednoho tupého Čecha, ale postupně se začíná děj čistit a opravdu dobře gradovat. Poslední díly jsem slupl jako malinu a těším se na druhou řadu. ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druha seria mi prisla dynamickejsia, ale i v nej mi jednoznacne herecky ulahodil hlavne Ifans. Volebne "kortesacky" s ultrapravicovymi radikalmi, tiez s ohladom na situaciu v sucasnej Europe, posobila aktualnejsie. Samozrejme ani tu sa nevyhli k par logickym barlickam, a aj ne/spolupraca tajnych sluzieb aspon posobila divacky zaujimavo. Kazdopadne zaujimavy vysledok americko-nemeckej spoluprace, ktory odporucam. Od poslednej casti Homelandu sa to v ramci "spy" zanru vyprazdnilo a Berlinska pobocka aspon zavanula tym smerom. Solidne stvorhviezdie hlavne vdaka vydarejsej druhej serii. ()

Galerie (264)

Reklama

Reklama