Prezident v pořadí

• USA Designated Survivor
USA, (2016–2019), 38 h 38 min (Minutáž: 41–53 min)

Tvůrci:

David Guggenheim

Kiefer Sutherland, Natascha McElhone, Adan Canto, Italia Ricci, Jake Epstein, LaMonica Garrett, Tanner Buchanan, Kal Penn, Maggie Q, Malik Yoba, Mckenna Grace (více)

Série(3) / Epizody(53)

Kiefer Sutherland - v dlouho očekávaném seriálu Prezident v pořadí - hraje Toma Kirkmana, člena nižšího kabinetu, který je náhle jmenován prezidentem Spojených států po katastrofickém útoku na Kapitol Spojených států amerických. V tomto dramatickém thrilleru bude Kirkman bojovat o to, aby se země, ale ani jeho rodina nerozpadly, zatímco se bude pohybovat v nebezpečně vysokých kruzích státní politiky a zároveň povede vyšetřování, aby zjistil, kdo je zodpovědný za útok. (AXN)

vyfuk

1. série: Tento seriál má velký potenciál. Dokáže člověka zaujmout a umí být v mnoha ohledech zajímavý. Problémem je, že to celé působí tak "telenovelácky" a utahaně, že chápu lidi, kteří se přes to nedostanou. Je to dlouhý seriál a zřejmě ještě dlouhý bude a i přesto, že se vždy neřeší kraviny, stejně je to běh na velmi dlouhou trať. Celkově bych to ohodnotil jako méně zábavnější a víc prosťácké House of Cards. A taky seriál je život ze stínu tohoto velikána. ()

luksky

První serie byla skvělá..druhá se lehce ztrácela, ale ušla...ale třetí serie? Co to je za sra.ka.. Doporučím zkouknout první serii a dost ()

Gogo333

Na papíře vypadal seriál zajímavě a obsazení je hodněl slušné, hromada známých herců v čele s Kieferem Sutherlandem. Takže jsem byl zvědav jaký to bude. Pilot docela navnadil a celou sérii se pořád něco děje, že to i pěkně utíká. K.S. hraje výborně, stejně tak i zbytek obsazenstva. Maggie Q si jede další Nikitu a Kal Penn zajišťuje komediální odlehčení. Bohužel tomu seriálu něco chybí, přišlo mi to takové prázdné a občas roztahané. ABC je hodně znát, což je velká škoda. Celkově jsem relativně spokojen, znova už na to koukat ale nebudu. První série skončila prakticky uzavřeně, i když tam maj dvířka pro druhou řadu a tak pravděpodobně druhou řadou pokračovat ani nebudu. 70% ()

noby

Velmi slibně rozjetý seriál, bohužel postupem času ztrácí na zajímavosti. Na začátku stojí neotřelá situace a logických lapsů jsem si nevšiml. Koncem série už se jen opakuje a nelogický a nerealistický je tolik, že přehlížet to dá pořádnou práci. ()

tom.nosek

1. série: Myšlenka seriálu je opravdu zajímavá. Celkově seriál je uchopený velice dobře a věrohodně. Je v něm dávka napětí, je v něm dávka zajímavosti, že jaké jsou plány "co by kdyby", a i vybraní herci jsou sympatičtí. Problém nastává v polovině první série, kdy prezident začne řešit "obyčejná" témata a v zásadě zajímavá dějová linka se přesune výhradně do roviny FBI/tajné služby při hledání záporáků. První polovina řady 5*, druhá polovina 3*. ()

AndrejBB

Na to, že ide o politický triler, o akciu nie je núdza. V každej časti sa niečo deje a divák sa nemá šancu nudiť. Za mňa veľmi pozitívne prekvapenie a skvelý predkrm pred novou sériou House of Cards. Teším sa na pokračovanie. ()

barrahir

Zatím takovej průměr, klasika od ABC, seriál asi nemá žádné větší ambice, co se týče originlity scénáře. Uvidíme, co bude dál, zatím 70%. ()

TheSpearCZ

Po prvních dvou dílech jsem měl rozpačitý názor na tenhle seriál, ale od třetího dílu naprostá politická podívaná a Kiefer Sutherland naprosto geniální ve své roli. Midseason finále (E10) naprosto úžasné! Nemůžu se dočkat března, kdy bude pokračování. Zatím 95%. No tak za mě překvapivě menší úpadek v druhé polovině, ale nakonec dokoukáno a celkově seriál bavil, ale na druhou sérii to úplně nevidím. 1. série - 85% ()

godycz

sutherland tak jak mu to sedi. nekompromisni a vecnej. hrdina made in usa. natocene stejne jak 24ka a furt to na me funguje. i kdyz je to najedno brdo, laciny zapletky, z nostalgie odpoustim. ()

RickyFitts

Zábavné téma, ale příšerný seriál. Nelogické, nerealistické, patetické, neodvážné. V každém díle je nějaká nová blbost. Zápletky celkem banální, herci nijak světoborní. Nejhorší je, že je úplně prkenná hlavní postava detektivky, takže si k ní ani neuděláte vztah. ()

yvona

Je to celé taková ...no, prostě taková politicky korektní slátanina se spoustou chyb, nelogičností a čišící neprofesionalitou. Prezident je takový hodný, důvěřivý strýček, má jednoho člena ochranky, jeho děti se starají sami o sebe, protože chůvu nemají a o jediného bodyguarda se dělí celá rodina. Prezident si chodí,kudy si zamane, po chodbách ho přepadávají různí kolemjdoucí a novináři, manželka je pipina, která vždy někam vpadne a překáží. Jó, a samozřejmě nechybí agentka FBI , která sama a na jehlách zachraňuje bezpečnost celé Ameriky i v těch nejzávažnějších akcích.Od začátku přesně víte,co se bude dít, kdo je zlý, kdo je ten hodný a jak to celé skončí. A pokud v klidu přeskočíte všechny tiskovky a proslovy,kterých je každý díl plný, vůbec o nic nepřijdete, jen si zkrátíte utrpení. Přesto se na to dá koukat. Nebo je to tím, že mi vytrhli několik zubů, jsem doma a na nic lepšího jsem nenarazila. No, ke konci už se mi z té hromady nesmyslů chtělo zvracet. 2. i 3. sérii si odpustím, nejsem masochista. ()

char_t

To si takhle vpodvečer dáte pilotní díl, na zkoušku. A hned si začnete pokládat otázky. Třeba: Proč tolik U.S. propagandy? Kdo psal ten děravej scénář? Proč někdo tohle prezidentovi dovolí? A proč jsou najednou tři ráno a já si jdu vařit černej čaj, abych zvládl ještě pár dílů? Otázky, samé otázky... ()

Torpid

Forma 24 hodin, kde jediné o co šlo bylo akčně-konspirační hutné tempo, charisma Sutherlanda a tomu se podřizovalo vše, že moc nevadila chabá logika příběhu, ploché postavy a celková "chytrost" seriálu. Co jsem tak nějak u agenta Bauera dokázal ignorovat, to u prezidenta USA nedokážu. Megapatos, megapatriotismus a především naprosto zvráceně podané uzavřené prostředí politické elity, která v reálném světě veškěré své jednání a hodnoty podřizuje boji o moc . Tady máme dobro a zlo, ultrasprávňáka prezidenta proti padouchům, zkrátka čitelný a srozumitelný svět, který dává krom zábavy divákovi i klamný pocit jakéhosi bezpečí a orientace ve světě. Nepřijde mi to celé jako nevinná zábava a napínavá pohádka, tak trochu se z toho chce zvracet. ()

snoodles

Nemuzu si pomoct ale po 6 epizodach musim snizit na 3*. Pomer hlavni dejove linie : side quests, je cca 50:50 a to me zas tak nebavi... -spoiler- libi se mi jak serial reflektuje aktualni deni s uprchliky, ale bioteroristi, srsly? To se mi uplne nelibi a soundtrack to uplne zazdiva tedy ()

Stíba

Srovnání s House of Cards se to logicky neubrání ale netřeba to nějak řešit. Tohle je trochu jiný mix a určtě ne méně zajímavý. Kiefer Sutherland je snad nejzajímavější americký prezident co kdy byl na obrazovce k vidění a svojí roli si absolutně podmanil. Politické intriky stejně jako kriminální zápletka jsou pěkně šťavnaté a velmi dobře zpracované s dobře dávkovaným prolínáním. Jsem fakt spokojený o čemž svědčí prudká počáteční závislost která nikterak neoslabovala. ()

arinečka

No tedy nechápu moc ty kritické komentáře. seriál funguje. Asi to nemá být zrovna art film a asi tam je patosu fůra, ale na druhé straně jsem u toho jak přilepená, už třetí díl, ale musela jsem se odtrhnout a nevím,co budu dělat , až skončím s osmým, víc na netflixu není. je to totálně návykový seriál, napínavý, že si ani nezajdete na wc. nebo jenom když fakt musíte. ()

PedroPo

Podezírám tvůrce Designated Survivor že už dopředu tušili, jak v USA v roce 2016 volby prezidenta dopadnou a tak si radši vytvořili vlastního... Osobně bych radši, kdyby se to mnohem víc točilo kolem prezidenta jako takového (ale od toho máme třeba West Wing, že), ale i ta konspirační zápletka má něco do sebe. A Kiefer Sutherland je na jedničku, stejně jako většina dalších členů jeho party. Za mě plný počet a nový oblíbený seriál. ()

Jazz06

Nápad dobrý a musím tvůrcům nechat, že se jim začátek podařilo udržet hodně napínavý, takže divák chce sledovat jeden díl za druhým. Po 7 dílech už mi ale z toho vlastnenectví bylo na blití. V každém díle musí být minimálně 2 proslovy, postavy by se roztrhali, aby mohl být národ hrdý na svou vládu. Ve zkratce pohádka, která nemá s realitou absolutně nic společného. ()

bearmeedek

První řadu jsem ohodnotil na 5*, druhá šla postupně do latríny, jako kdyby se štáb zbláznil, a třetí řada - raději to nikdo vůbec nezkoušejte. Rozumné je vidět první řadu a pak spořádaně odejít. ()

E lan

Jak se prostý hodný američan prezidentem stal, u toho rasově a gendrově vyváženě obklopen sympáťáky byl, dobře vládl a celou dobu první série u toho diváka vůbec nenudil:-) Druhé série se ale zatím obavám, první díl byl velmi slaboučký, zmizelo napětí a nebo to chce prostě pauzu… Doplnění po druhé sérii - sotva za ***, je to čím dál horši, hloupější a nudnější. Zůstaňte u první série a o nic nepřijdete! ()

Brooklyn 99 se nakonec neruší

Brooklyn 99 se nakonec neruší

14.05.2018

Bond má prvního kandidáta na režii?

Bond má prvního kandidáta na režii?

03.05.2017