Banda

• USA The Boys
USA, (2019–2024), 32 h 17 min (Minutáž: 54–68 min)

Předloha:

Garth Ennis (komiks), Darick Robertson (komiks)

Karl Urban, Jennifer Esposito, Jack Quaid, Erin Moriarty, Tomer Capone, Laz Alonso, Jessie T. Usher, Chace Crawford, Dominique McElligott, Karen Fukuhara (více)

Série(4) / Epizody(32)

Seriál The Boys, adaptován z komiksové předlohy stejného názvu a vytvořen hercem a režisérem Sethem Rogenem, je zasazen do alternativního vesmíru, kde jednotlivci obdaření supermocí jsou uznáváni širokou veřejností jako superhrdinové. Tyto superhrdiny vlastní silná společnost Vought International, která je prodává a zpeněžuje. Tito superhrdinové se ve svém osobním životě chovají arogantně a rádi zneužívají svoje superschopnosti. Seriál sleduje primárně dvě skupiny: Sedm, neboli přední tým superhrdinů Vought International a skupinu The Boys, která se snaží zničit tyto zkorumpované superhrdiny. Skupina The Boys je vedena Billym Butcherem (Karl Urban), který nenávidí všechny superhrdiny a skupina Sedm je vedena egoistickým a nestabilním Homelanderem (Antony Starr). Mimo jejich konflikt sleduje seriál také nové členy každého týmu: Hugh "Hughie" Campbell (Jack Quaid), který se přidá ke skupině The Boys hned poté, co jeho přítelkyně je zabita jedním ze skupiny Sedm, a Annie January/Starlight (Erin Moriarty), která se přidá do skupiny Sedm, ale v zápětí zjišťuje, že superhrdiny, které obdivovala, se nechovají tak, jak si představovala. (Richard.Jezd)

Sharlis

Rozhodne super zalezitost i kreativne prevedenie. Super az na 2 veci. Skratka sa nedockate suboja medzi superhrdinmi, lebo tam proste ziadny nie je - napriek tomu, ze sa to vyslovene uz samo pytalo ku koncu serie, tak to cele skonci obyc. konverzackami. A hnusny totalne otvoreny koniec, kde miesto toho, aby sa nejake dejove linky ukoncili, tak vsetko ostane otvorene, len pribudnu dalsie dejove linky a postavy... to ma velmi sklamalo, lebo po 8 hod. stopazi sa vlastne nic nevyriesilo. ()

Rian_witcher

S odřenýma ušima na 4*. První 2 díly super kdy je nastíněný zajímavý svět a postavy. Pak najednou brzda, jako by se tvůrci zalekli přílišného hanění supráků. S velkými zvraty nepočítejte a mimo pár sympatických postav se další díly nic moc neděje a konec je prakticky bez konce. Vše je absolutně otevřené do další série. ()

hony23

Seriálová pohádka o superhrdinech, kteří sice zdálnivě zachraňují svět, ale nebojí se jít přes mrtvoly v prosazování vlastních zájmů. Proti nim tak v nerovném boji stojí partička těch, kterým superhrdinové napáchali v životech nezvratné škody. Nápad dobrý, nechybí tu černý humor ani opravdu vtipně brutální zabití ( plastická trhavina v zadnici, nebo rozdrcená lebka při orálním sexu ). Jenomže je zde také spousta nudných pasáží, tak nudných, že jsem se několikrát rozhodoval, zda to mám dokoukávat. Až poslední 2 díly mě více vtáhly do děje, takže dám šanci i 2.sérii. ()

panki9922

Bavilo ma to. A veľmi! Skvelý sarkastický a niekedy až do morku kosti čierny humor. (ne)hrdinovia zobrazený čierno-bielo (so všetkými kladmi, ale aj zápormy, niekedy len s tými zápormy), tak ako by to v reálnom živote mohlo skutočne byť. Mám nového obľúbeného hrdinu - Black Noir :D Navyše seriál pretína silná dejová linka, ktorá vyvrcholí v parádny, neočakávaný záver. Teším sa na druhú sériu! ()

Perunwit

No tak jsem se v neděli nudil no a coo? Dal jsem to fakt na jeden zátah. Nuda je vlastně jediný důvod, který mě napadá na obhajobu podobně hrůzného činu. Ještě teď mi není jasné, co to jako mělo být?! Podle varování na začátku by se na to 13ky dívat neměly. Kategorie Úsvit tedy nepadá do úvahy. Že to nebyla parodie, to si taky troufnu předpokládat. Vizuální orgie se neodehrály. Scénář je nekomplikovaná jednohubka, roztahaná do 8 dílů s mnoha vyplňovacími dialogy a vztahovou vatou. Herci? Až na Karla a tu reinkarnaci holky z Predátora, zde mnoho hodin defilují odporné ksichty z ranku Kotků, Kriminálky Bolevák a Xman. Buď jsou navlečeni, jako štětky, nebo bukvice a ti ostatní nestojí za řeč. Zklamání roku, když uvážím zdejší nekritické hodnocení. To se zakládá prý hlavně na faktu, že zde ti "chocho choooo" superhrdinové dostali na prdel - no, nevšiml jsem si. Místo toho sedím 8 hodin na zadku a čekám na zázrak. Ještě, ze venku prší. ()

v.indruchova

Pro mě zatím, takové rozpačité. první dva díly. dost mě vadí ta záliba krve. dala bych tomu víc.první řada ukončena překvapivě a skvěle. Ale body ubírá ta brutální odhalenost střev a jiných vnitřností!! ()

KolarikKing

"Don't be a cunt". Kam se hrabou Avengers. Takhle nějak by to vypadalo kdyby existovali superhrdinové. Sprostý, úchylný a plný zabíjení na různý způsoby. Seriálová pecka, se kterou mi Amazon udělal velkou radost. 9/10 ()

Ronkar

Prskající krev na všechny strany, sprostej jazyk a občasné rýpnutí do korporací a médií na kvalitu nestačí. Celkově dost natáhnutá nuda, která se nikam moc neposunuje. Dobrej soundtrack. ()

Aquila

Roztomile klučičí humor a stříkající krev s pocitem úplně stejným jako verbal, že každou chvíli uslyším broukat Eldorádo. ()

jpacuta

Tohle je správná odpověď superhrdinským ptákovinám (cíleno na Avengers). Cynické a k popukání, brutální, ale tak nějak zábavnou formou, nikoliv depresí typu Walking Dead. Jedne z nejlepších seriálů, které jsem v posledním roce viděl. ()

Emperor1

Až na Supermana s Christopherem Leem, kterého jsem shlédnul někdy v pubertě, mě nikdy moc nebavily filmy o superhrdinech (popravdě ani komiksy - snad až na Rychlé šípy a Čtyřlístek - mě moc nebraly). Neviděl jsem ani jednoho Avengera, Batmana, Spidermana, X-mana či Iron Mana a nechápu ten hype kolem těchto postav, stejně jako mě naprosto míjelo třeba všechno to šílenství kolem Star Wars a Pána Prstenů. Ale tohle, tohle mě dostalo. A navíc jsem se zamiloval do Starlight. ()

Heywood

Druhá série se začala trochu vléct, ale rozhodně si tu užije každý, protože tenhle seriál se trefuje do všeho, co v USA smrdí blbostí, pozérstvím, hamižností a supermanovskou mánií přiblbečků. Ten soundtrack vybíraný ze 60 - 90 byl zajímavý, kamera svižná, násilí dostatečně odporné, ukázka přiblblých davů zmasírovaných idiotskými reklamami skvělá, Urban šel, Quaid byl dobroser až k nevydržení, Starr předvedl svůj životní výkon, ženské role spadly spíše do průměru, ale sérii nekazily. Není nic, do čeho by tahle série nekopla, není žádné "hodnota", kterou by jako kánon nezpochybnila, není nic lepšího než připomenout idioty nácky, protože dnešní s jinou barvou pleti v USA lezou ze všech koutů, nebylo chvíle, kdy to něco, něco a nebo cosi od tvůrců neschytali (Seth Rogen byl z toho cítit všude). Čekáme ne třetí sérii, uvidíme, zda udrží laťku. 95% ()

Predator77

1 Série: 80 Procent, 2 Série: 70 Procent, 3 Série: 90 Procent, Tenhle seriál mě neskutečně chytl už jen tím jak si doslova vytírá zadek se superhrdiny, tak že nečekejte žádnou pohádku pro malé děti ale pořádnou komiksárnu pro dospělé, tak že co tu určitě nechybí je spousta dávka akce,násilí,sexu,explicitních scén nebo černého humoru a všechno dohromady tady neskutečně funguje, co dál rozhodně stojí za vypíchnutí tak jsou postavy které tady mají skutečně osobnost a každá tady dostane dostatek prostoru jak hlavní tak i vedlejší, koho ale musím opravdu vychválit tak jsou postavy butchera a homelandera kteří když jsou zrovna na scéně tak si jí kradou pro sebe, jenom teda co se týče hodnocení tak první serie mě nezkutečně chytla a nepustila až do jejího konce kdy přišla o něco horší druhá serie která i tak ve výsledku byla stále koukatelná a přinesla nám pár dobrých momentů ale nasledně tu ted máme serii třetí a ta se vrátila s plnou parádou a za sebe musím říct že hravě strčila do kapsy jak první tak i druhou serii tak že jsem opravdu zvědavý co na nás bude čekat dál protože latka je ted nastavená celkem dost vysoko. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

29.11.2023

Nový Spawn v roce 2025

Nový Spawn v roce 2025

02.10.2023

Jedna z nejskloňovanějších komiksových postav vůbec, Spawn Todda McFarlanea, se dodnes kupodivu dočkala pouze jedné hrané adaptace s Michaelem Jai Whitem z roku 1997 a jednoho animovaného seriálu z… (více)