Reklama

Reklama

Cesta do Avonlea

(seriál)
  • Kanada Road to Avonlea
Drama / Dobrodružný / Rodinný
Kanada, (1990–1996), 91 h (Minutáž: 60 min)

Tvůrci:

Kevin Sullivan

Předloha:

Lucy Maud Montgomery (kniha)

Hrají:

Zachary Bennett, Lally Cadeau, Mag Ruffman, Cedric Smith, Jackie Burroughs, Gema Zamprogna, Sarah Polley, Elva Mai Hoover, Colleen Dewhurst, David Ferry (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(91)

Recenze (7)

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Taky mi to asociuje Doktorku Quinnovou, ale společný bod je opravdu jen jeden: obojí je to rodinný historizující seriál. Doktorka byla situována do poměrně optimistického desetiletí 1867-1877 a Cesta do Avonlea do Belle Époque 1907-1914. Naučme se tedy konečně rozlišovat desetiletí nedávné minulosti alespoň na pozadí televizních seriálů! ()

Reklama

bond009 

všechny recenze uživatele

Milý seriál o rodině Kingových ke kterým přijíždí jejich neteř Sára, odehrávající se v malém městečku Avonlea na Ostrově Prince Edwarda, který ani po letech neztratil nic ze svého kouzla. ()

Elisebah 

všechny recenze uživatele

Jako dítě jsem to sledovala. Dávali to o prázdninách na ČT. Už si moc nevzpomínám o čem přesně to bylo, jen vim, že se mi to moc líbilo a ráda bych ten seriál viděla znovu ()

vydumnica 

všechny recenze uživatele

Som velkou fanusickou Anny zo Zeleneho domu, Lucy Maud Montgomery a Ostrova Princa Eduarda, takze aj preto sa mi velmi pacil serial Road to Avonlea. Urceny pre detskeho divaka, ale aj pre dospele romanticke duse. :) Je to take mile, priam balzam na dusu. Potesili ma aj niektori herci z Anny zo Zeleneho domu. A krasne prostredie kanadskeho ostrova stoji za to. ()

Galerie (32)

Reklama

Reklama