Blíží se Halloween a děti po celé Americe touží po maskách neustále inzerovaných v televizi. Nedají svým rodičům pokoj, dokud jim vytouženou hračku neobstarají. Masky však nejsou tak nevinnými hračkami, jak se na první pohled jeví. Ve skutečnosti jde o smrtonosná zařízení, která vymyslel Conal, šílený irský výrobce hraček, znechucený hrubou komercionalizací dávného keltského mýtu. Jeho zvráceným cílem je obnovit pravý smysl Halloweenu a vrátit jej do počáteční formy, kdy byl svátkem čarodějnic. Místo znovuzrození keltského mýtu se však záměr mění v krutý žert démonického mstitele pošlapaných tradic, kdy se "hříchy" konzumní společnosti obrátí proti nim samým. (Magic Box)

megan017

Toto fakt né. Zrovna tento film bych udělala jako samostatný film a né ho zařazovat do hororové serie, se kterou nemá nic společného, krom vyvraždovaček a svatku. Menší parazit na úspěšné značce, nebo laciný pokus o reformu...Vraždy byly pěkné, ale atmosféra vázne, příběh se vleče a nakonec uteče. Fanouška Halloween to už zklame jen pro absenci hlavního zabijaká, který je tváří serie. ()

Scraffy

Nehodnotím to jednou hviezdou iba kvôli tomu, že tento film nemá s pôvodnou sériou Halloween a Michaelom Myersom nič spoločné, ale hlavne aj kvôli tomu, že tento film byť aj ako samostatný film, tak nestojí takmer za nič. Herecky strašné, scenár hodne priblblý a hudba o ničom a to aj za účasti Johna Carpentera. Jediné, čo sa mi ako tak páčilo bol prvotný nápad s továrňou. Inak veľmi silná nuda. ()

prometheusXX

Nebolo to vobec hrozne ako som čakal,sice Michael Myers tam chýba ale zase to má iné čaro. silnejšie 3 hviezdičky,určite by som to nehodnotil odpadom. podceňovaný snímok. ale tych 55-60% by to malo mať. za mňa OK ()

Dinsberg

Základním a jediným problémem tohohle filmu je jeho název. Věřím, že kdyby jej nenazvali Halloween 3, tak by měl lepší výsledky. Všichni s napětím očekávali maníka ve sněhobílé masce, ale on se nekonal. Nízké hodnocení pramení většinou právě z jeho absence. Námět hledání prapůvodu mýtu Halloweenu se mi zdá dobrý, ale režie se měl ujmout někdo zkušenější. ()

dundy666 odpad!

Totální filmové fiasko, u kterého jsem se musel hodně držet, aby nezkazilo můj pozitivní dojem z ostatních Halloweenů. ()

henrycruel odpad!

Řikal jsem si, že to nemůže být tak hrozné, ale bohužel je. Ani pořádně nevím o čem film byl. Velké šlápnutí vedle. ()

mark9th

Táto časť mala veľkú smolu, že nasledovala po zrodení kultu. Chápem, nízke hodnotenie, Michael Myers je preč a príbeh je tak ďaleko od originálu ako sa len dá. Napriek tomu, moje hodnotenie nereflektuje s tým ako sa film odlkonil od predlohy, ani moje sklamanie z neprítomnosti Myersa. Je to jednoducho iba veľmi slabý horor s jednou vydarenou scénou v moteli (pekná práca maskérov) a neskutočne otravnou hudbou, to je všetko. ()

horor2

Tento film je jeden velký experiment, který se snažil obejít bez maskovaného zabijáka Michaela Myerse a výsledkem je jedna velká katastrofa. Nápad celkem zajímavý, ale vraždící masky mě moc nebraly. ()

JackBurda

Co to sakra bylo?! První půlka byla ok, záhadný městečko na kraji státu a vyšetřování záhadností se mi docela líbilo. Ale v druhý půlce se to přehoupne do divnýho námětu na bondovku a najednou se všechno otočí hlavou dolu, nic nedává smysl a já se pořád jen ptám. Rád bych dal aspoň jednu*, ale za ten konec, toho záporáka, ty zvraty a armádu robotů... ani náhodou. ()

Pitryx

By mne zajímalo, proč se to jmenovalo Halloween. Evidentně to bylo poskládáno z několika filmů, ponejvíce asi film „The Stepford Wives“. Jinak je to dobrý film k vykonávání jiné činnosti. Není to ani k zasmání, že by se člověk alespoň tím pobavil. Jistý stupeň napětí tu je, ale má to podivný střih. Nu, váhám, zda něco dát či ne, a tak si to shrneme. Efekt – urvané či uražené hlavy nic moc, tak za deset procent, za pět procent hezká Stacey Nelkinová, alias zpěvák Jackson (chá chá chá), a to je asi vše ne? Patnáct procent je až dost. A pět klidně přidám za to, že se to mohlo chvílemi tvářit jako parodie na sci-fi. Hlavně na konci. ()

Blazkowicz

Vůbec nechápu, proč je to řazeno jako Halloween série, když tu chybí Michael Myers. To bude taky nejspíš důvod, proč je to v černých číslech. Mít to jiný název, tak by tu nebylo tolik odpadů. Námět sám o sobě není špatný, ale to provedení je prostě takové nemastné neslané. Ke konci už se to zvrhává v totální nesmysl a měl jsem chuť to vypnout. Hvězda jen za synťáckou hudbu a reklamní znělku. 1+* ()

Yuri69

Zmixované nápady od všeho trochu, které se ke konci rozsypou do neuvěřitelně hloupé hromádky směšných scén. Ve zkratce jde o téma starověké vs moderní (ehm, televize a "čipy") síly, konspirační armády chystající útok, skrytá továrny na zlo a přitom proložené perfektním carpenterovým soundtrackem. Člověk si při sledování vzpomene na Karlíka a továrnu na čokoládu, They Live, The Stuff, původní Invasion of the Body Snatchers, atd. ()

hrumsrt

Že v sérii Halloween jsou některá pokračování, která nepatří k vyloženým filmovým skvostům, anebo dokonce jsou i v rámci celé značky úplně zbytečné s tím se nějak smíříte, že ale třetí Halloween je parazit, který můžete s chutí vynechat a jeho existenci úplně ignorovat... Pokud ale se nesmíříte s tím, že vynecháte díl s pořadovým číslem tři a zkrátka nemůžete s čistým svědomím přeskočit hned na čtyřku, překonat se tenhle skvost dá.. Tommy Lee Wallace byl předtím střihač a scénograf prvního kultovního Halloweenu a jen díky svojí známosti a chamtivosti producenti včele s De Laurentiisem mu dali šanci, i přestože nápad neměl od začátku šanci na úspěch.. Třetí Halloween je jediný v rámci série, který funguje bez ikonického Michaela Mayerse a se značkou ho kromě názvu pojí jen ikonická hudební vložka. Zkouší nápad, který bych v televizním podání asi snesl, ale tohle sem zkrátka nepatří. Napětí, vraždění, zkrátka to co opravdu dělá sérii čím je, tu chybí.. Prudce televizní snímek bez sebemenší energie, který je i v relativně střízlivé stopáži skoro nesnesitelný.. Navíc nevím jestli to teda je pořád horor.. P.S. Odpad nedám, přestože bych možná měl, jelikož to uráží celou ikonickou sérii, ale jinak mi to přijde neškodné.. 15% ()