Reklama

Reklama

Meg 2: Příkop

  • USA Meg 2: The Trench (více)
Trailer 1

Připravte se na dokonalý adrenalin ve filmu Meg 2: Příkop, doslova nadživotní jízda, která trhák z roku 2018 posouvá do ještě větších výšek a ještě větších hloubek s několika obřími Megy a mnohem víc! Ponořte se do neprobádaných vod s Jasonem Stathamem a světovou akční ikonou Wu Jingem, kteří vedou odvážný výzkumný tým na průzkumný ponor do nejhlubších hlubin oceánu. Jejich plavba se zvrtne v chaos, když jejich misi ohrozí zlovolná těžební operace a donutí je svádět vysoce riskantní boj o přežití. Naši hrdinové se musí postavit proti kolosálním Megům a neúprosným drancovačům životního prostředí a v pulzujícím závodě s časem předejít, přelstít a přeplout své nemilosrdné predátory. (Vertical Entertainment)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (325)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

jednička byla svého času překvapivě zábavná blbina. Dvojka je už ale bohužel jenom blbina, na které je hodně vidět, že vznikla primárně za čínské peníze. Za ty sice vznikl i první díl, ale na něm to není tolik znát a dvojka se mnohem víc přibližuje specifickým nárokům asijského obecenstva. Místo jednoho žraloka jich je tu tak hned několik (a jeden větší než druhý) a k tomu je tu ještě obří chobotnice a něco jako dinosauři a logika tu dostává na pr*el asi tak 3x víc než v prvním filmu. Třetí hvězdu dávám za to, že sem se párkrát dost slušně zasmál, jen to asi nebylo na místech kde to tvůrci zamýšleli. Odlehčenost sice k těmhle MEGa béčkům patří, ale ne vždy to funguje ve prospěch filmu a to je přesně tenhle případ...50% ()

T2 

všechny recenze uživatele

║Rozpočet $129miliónov║ Tržby USA $74,432,805║ Tržby Celosvetovo $352,532,805▐  Tržby za predaj Blu-ray v USA ║ Tržby za predaj DVD v USA ║ Ako hlboko sme až klesli. Neskutočný pád na dno. Tento krát žiadne letné osvieženie neprichádza. Je to otravnejšie než ktorékoľvek lacné žraločie béčko. /20%/ ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele

Osobne by som privítal, ak by sme ostali po celý čas hlboko pod vodou a mali by sme tu tak horor typu Underwater alebo atmosférickú záležitosť ako Abyss, avšak Wheatleyho to pod vodou až tak nebaví a väčšina filmu tak nevyužíva svoj potenciál. V záverečnej tretine sa prehadzuje výhybka a máme tu variáciu na prvý film a vyzerá to akoby dostalo Asylum peniaze na realizáciu niektorého zo svojich "geniálnych" scenárov. Samozrejme že ide o paródiu, avšak mohlo to byť proste vtipnejšie. Určite pochopím, ak pre určitú časť publika to bude sofistikovane meta a budú hodnotiť plným počtom, rovnako budú dávať zmysel aj odpady a nízke hodnotenia. 50% P.S. Cliff Curtis je v tomto čase stále na vode/pod vodou, viď prvý MEG, nový Avatar alebo Dievča a more. ()

Nevka 

všechny recenze uživatele

Nový Meg sráží na kolena hlavně zbytečně dlouhá "úvodní" pasáž z příkopu, která je v té tmě hrozně nepřehledná a ubírá tak filmu extrémně na napětí. Obsahuje sice jednu velmi nepříjemnou smrt, ale jinak nepředvede víceméně nic. Vedlejší postavy mizí jedna po druhé bez toho, aniž byste vlastně poznali, kdo to zrovna vypustil duši (protože je tam tma) a vy jen čekáte, kdy už to začne být ten zábavný popcorn, na který jsme se všichni těšili. Ta pravá sranda tak nastává až v poslední třetině filmu. Chemie mezi postavami je funkční a správně přiblblá, hlášky fungují a konečně vás to začne bavit. Ve finále z toho tak vyleze aspoň průměrné zábavná letní žánrovka, která je pro fanoušky žraločích honiček fajn, ale pro zbytek? To už je na delší debatu. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Přesně v intencích prvního dílu. Jen je to přeplácanější. K žralokům se z hlubin přidala další havěť, přibyli lidští záporáci, kteří jak jsou zlí, tak jsou tupí a Jason navíc musí řešit nějaké ty rodičovské lapálie, které zdědil z minula. A dojde i na nějaké ty humory, které jsou sice infantilní, ale mě neurážely. Co filmu musím přiznat je tempo, protože se furt něco děje, ale na druhou stranu jsem měl postupem času žraloků s otevřenou hubou plné zuby. Když už se do toho tvůrci pustili podobným způsobem, tak měli oživit celou prehistorickou mořskou faunu. Ale tak možná si to nechávají na příští díl. 55% ()

Galerie (50)

Zajímavosti (15)

  • Steve Alten o filme povedal: "Vždy som mal pocit, že toto je miliardová franšíza, len ju treba zrobiť správne. Ale ak to chcete urobiť správne, potrebujete správneho žraloka, správne obsadenie, správne naladenie. A Warner Bros. to maximálne zmákli. Producenti to zmákli." (Arsenal83)

Související novinky

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

V pondělí 22. ledna 2024, den před vyhlašováním nominací na Ceny Akademie, byly oznámeny nominace na nechvalně známé anticeny Golden Raspberry Awards, které každoročně vyzdvihují spíše ty nelichotivé… (více)

Jak si zatím v létě vede Hollywood?

Jak si zatím v létě vede Hollywood?

10.07.2023

V celkových číslech relativně dobře, ačkoliv za sebou má několik neuspokojivých výsledků z kin a novým titulům z úspěšných franšíz se nedařilo tolik, jako v minulosti. Celkově Hollywoodské filmy na… (více)

12. Filmový víkend ČSFD (4.-6. srpna)

12. Filmový víkend ČSFD (4.-6. srpna)

27.06.2023

Drazí filmoví fanoušci, rádi bychom vás pozvali na již 12. ročník Filmového víkendu ČSFD, který se letos uskuteční od pátku do neděle 4. - 6. srpna na už tradiční lokaci čerstvě zrekonstruovaného… (více)

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023

24.12.2022

Tak dobrý filmový rok jako 2022 jsme tu dlouho neměli. “Dokonalé blockbustery” Top Gun: Maverick a Avatar: The Way of Water vrátily do kin davy diváků a náročnější obecenstvo zaplesalo u Elvise,… (více)

Reklama

Reklama