Reklama

Reklama

Meg 2: Příkop

  • USA Meg 2: The Trench (více)
Trailer 1

Připravte se na dokonalý adrenalin ve filmu Meg 2: Příkop, doslova nadživotní jízda, která trhák z roku 2018 posouvá do ještě větších výšek a ještě větších hloubek s několika obřími Megy a mnohem víc! Ponořte se do neprobádaných vod s Jasonem Stathamem a světovou akční ikonou Wu Jingem, kteří vedou odvážný výzkumný tým na průzkumný ponor do nejhlubších hlubin oceánu. Jejich plavba se zvrtne v chaos, když jejich misi ohrozí zlovolná těžební operace a donutí je svádět vysoce riskantní boj o přežití. Naši hrdinové se musí postavit proti kolosálním Megům a neúprosným drancovačům životního prostředí a v pulzujícím závodě s časem předejít, přelstít a přeplout své nemilosrdné predátory. (Vertical Entertainment)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (333)

dyfur 

všechny recenze uživatele

.....išlo tam o život (akože), ale mne to bolo jedno.....nudné .....J.S. ako vždy - bol tam....ostatní dosadení dľa súčasného vzorca .............ale hlavne triky - pôsobili nechcene komicky = slabota a to je rok 2023 a film s  veľkým rozpočtom....možno viac peňazí pre "trikárov" a menej pre hercov.....na nudné poobedie v TV ok..... ()

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Jedničku už si vůbec napamatuju, protože podobné lobotomizované kokotinky mi vyšumí z hlavy do ztracena během pár dnů, maximálně týdnů. Ale soudě dle mého komentáře k ní, je druhý díl nejspíš výrazně béčkovější, bizarnější, bláznivější, bombastičtější i blbější, což kvituju s povděkem. Ne že bych snad druhého Mega stavěl na piedestal vedle prvních tří geniálních Sharknád, ale v některých scénách se jim tu už myslím docela obstojně šlape na paty. Kdyby Statham s tou svojí afektovanou mimikou a dikcí nebyl takový otřesný trapák, jistě bych sáhnul po čtvrté hvězdě. Příjemně retardovaná zábava. ()

Reklama

Omnibus 

všechny recenze uživatele

V polévce čínské plavou... Číňani. Jen jednu hvězdu Statham zachrání.“ A já se tak těšil. Na parybu, na paniku, na pablby i na pana „Jsem drsnější než šmirglpapír!“ OKÉNKO BATYSKAFU: [][] Čím nás bosohlavá prehistorická obluda Statham krmí tentokrát a jaké závěry z toho plynou? ≈≈ Jacky Wu mačká joystick a cvičená paryba mu dává pac. Závěr: Megalodon šel s dobou a identifikoval se jako foxteriér. ≈≈ Obří chobotnice škrtí megalodona, až mu mega oči lezou z mega důlků. Leč vzápětí svá chapadla ovíjí okolo hrudníku a pasu čtrnáctileté Meiying tak něžně, že jí nezkřiví ani jediný pubický chlup. Závěr: Megachobotnice, ač  studenokrevná, byla vlastně teplá. ≈≈ Statham si plave v šestikilometrové hloubce jen tak. Upřesnění, plavky (naštěstí) měl, ale nic víc. Závěr: A výrobci skafandrů nebudou mít co žrát. [][] Klobouk dolů před... střihačem traileru, ten lákal dobře. Bohužel, v hlubinách pak číhal jen nepříjemně retardovaný mišmaš. ()

BMW12 

všechny recenze uživatele

Jason Statham se opět vrhá vstříc megalodonům. Bohužel už u toho není krásná Bingbing Li, tvůrci její postavu bez vysvětlení zabili. Každopádně opět je to hezká podmořská podívaná, ze začátku hodně napínavá. Jason Statham v roli drsňáka je prostě fajn. Avšak ve druhé polovině filmu už je to takové trochu béčkovější, hlavně když se děj přesune na ostrov. Některé věci jsou už opravdu přehnané a těžko uvěřitelné. Celkově je ale film pořád dobrá zábava, i když o něco horší než první díl. ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

„It's a meg, and you're a snack!“ Ale kdepak.. Úvod sice naznačí, že ta hovadská paryba byla v Juře na vrcholu potravinového řetězce, ale nyní v periodě Stathama bude už jen „under pressure“. Teda pokud se vůbec dostane ke slovu.. Díky za vtipnost postavy Cliffa Curtise, jinak je to nechutně digitální mršina plná nastrčených čínských figurek, bezkrevnosti a povětšinou debilní jak dítě vesnického idiota a poslankyně ANO. Jsem megproof, Wheatley svou osobitost napsal na Kill List.. ()

Galerie (50)

Zajímavosti (17)

  • Jason Statham vyjadril sklamanie, že film neobsahuje toľko krvavých scén, ako mohol. Takéto rozhodnutie bolo učinené aj s ohľadom na vekovú dostupnosť filmu. (Arsenal83)
  • V dobe vydania najdrahší film o žralokoch, aký bol kedy natočený. Rozpočet: 129-139 miliónov dolárov. (Arsenal83)
  • Hlavní natáčení započalo dne 4. února 2022 v Leavesden Studios ve Velké Británii. Dále se točilo v Číně, Hong Kongu a Thajsku. (fiLLthe3DD)

Související novinky

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

V pondělí 22. ledna 2024, den před vyhlašováním nominací na Ceny Akademie, byly oznámeny nominace na nechvalně známé anticeny Golden Raspberry Awards, které každoročně vyzdvihují spíše ty nelichotivé… (více)

Jak si zatím v létě vede Hollywood?

Jak si zatím v létě vede Hollywood?

10.07.2023

V celkových číslech relativně dobře, ačkoliv za sebou má několik neuspokojivých výsledků z kin a novým titulům z úspěšných franšíz se nedařilo tolik, jako v minulosti. Celkově Hollywoodské filmy na… (více)

12. Filmový víkend ČSFD (4.-6. srpna)

12. Filmový víkend ČSFD (4.-6. srpna)

27.06.2023

Drazí filmoví fanoušci, rádi bychom vás pozvali na již 12. ročník Filmového víkendu ČSFD, který se letos uskuteční od pátku do neděle 4. - 6. srpna na už tradiční lokaci čerstvě zrekonstruovaného… (více)

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023

24.12.2022

Tak dobrý filmový rok jako 2022 jsme tu dlouho neměli. “Dokonalé blockbustery” Top Gun: Maverick a Avatar: The Way of Water vrátily do kin davy diváků a náročnější obecenstvo zaplesalo u Elvise,… (více)

Reklama

Reklama