Reklama

Reklama

Jak jsem poznala tvého otce

(seriál)
  • USA How I Met Your Father (více)
Trailer 1
USA, (2022–2023), 11 h 18 min (Minutáž: 22–25 min)

Kamera:

Gary Baum

Hudba:

Jeff Cardoni

Hrají:

Hilary Duff, Christopher Lowell, Francia Raisa, Tom Ainsley, Suraj Sharma, Kim Cattrall, Josh Peck, Dakota Gorman, Daniel Augustin, Leighton Meester (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(30)

Obsahy(1)

V blízké budoucnosti vypráví Sophie svému synovi příběh o tom, jak se seznámila s jeho otcem. Tento příběh nás katapultuje zpět do současnosti, kde Sophie a její úzká skupina přátel právě řeší, kým jsou, co chtějí od života a jak se zamilovat v době seznamovacích aplikací a neomezených možností. (Disney+)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (32)

BoXBe odpad!

všechny recenze uživatele

Jen ze zvědavosti. Pět minut. Ne, na tohle je můj čas příliš vzácný a Pat a Mat, Chip a Dale nebo Byli jednou dva písaři mají v sobě řádově o tuny více kvalit, než nepovedených prvních několik minut destilace úspěšné značky. Užijte si to po svém všichni samozřejmě. Jdu o dům dál, škrábání omítky bude větší zábava. ()

blackkocour odpad!

všechny recenze uživatele

Jak jsem posrala vašeho fotra?.. Nooo, tohle je dost černý. Seriál je jasný příklad termínu "až moc černá obrazovka", protože se tu vyskytuje více černé a snědé než bílé. A jak se říká, co je černé, to není dobré. Nastavovaná kaše jménem Jak jsem prospal vaši matku, je bezpochyby pořád nudná blbina, ale co si budem kecat, postavy jsou dobře napsané, a má šanci se prosadit. I když já to pořád beru jako Friends jen se steroidy, tohle jsou korektní Friends po kastraci. Matka se oproti tomuto jeví jako zábava pro dvou ciferné lobomoty. Jak jsem poznala odpada se může řadit mezi seriály jako Premiér z Brrakova, Tisíc a jedna moč a třeba ještě Velmi křehlé obvody. Bože, pokud tohle všechno dokáže ponúknut Dizny Plus, obávám se že moje mozkové buňky budou v Dizných mínus, mínus. Teď mám chvilku solidarity, a napařit HIMYM alespoň o hvězdičku navýše.. nebo spíš ne. ()

Reklama

Bbbulanek 

všechny recenze uživatele

Jak by se dalo vyřešit dilema, jestli je to sequel nebo "vykrádačka"? Nekoukala jsem na to s velkým očekáváním. První 3 díly se herci rozjíždí (což ale třeba ve Friends vidíme také). Ale nakonec musím říct, že jsem poslední díly sledovala s napětím a přestože to není tak brutálně efektní a vtipné jako HIMYM, jsem zvědavá, co bude dál. Připadá mi to vtipné, role mi připadají autentické (některé zcela, některé méně, průměrně tak 70 %). Asi bych dala běžně 3 hvězdičky, ale tady mi seriál připadá podhodnocený, když to porovnám s jinými. Problém je tu jen to, že je to volné pokračování HIMYM a lidi už vědí, že té kvality se volným pokračováním dá dosáhnout těžko, a proto myslím, že ho hejtují. Myslím si, že si to seriál nezaslouží a že je tam spousta "zlata", které se už v první sérii zlehka těží a v budoucnu ještě vytěží. 68 % ()

krisikowa 

všechny recenze uživatele

Teda, já myslela, že přeháníte, ale jakože vůbec. Samotnej nápad navázat mi špatná nepřipadala. Kim Cattral je super, ale nezachránila to. Koukám asi na  čtvrtý díl a nepochopila jsem, o čem to je. Magično a butterfly effect z Jak jsem poznal vaši matku (seriál) (2005) chybí a ani nebyly nahrazeny ničím plnohodnotným. Vztah s postavama jsem si vůbec nevytvořila, není tam nikdo výstřední, sympatický a ani zajímavý. Nefunguje to, Barney, odjeď do Jemenu a už se nevracej. BTW, není to náhodou Central Perk? ()

LukeUp 

všechny recenze uživatele

Nechtěl jsem na to koukat, ale Disney plus mi to tak vehementně podsouval, že jsem tomu dal šanci. První řada docela překvapila a rozhodně to není úplně zlý, průstřely s HIMYM jsou taky takový zpestření. Hvězdu dolu sundavám za ty “omalovánky”, hlavní hrdinové jsou fakt snad úplně ze všech barev a etnik, už je ta korektnost neskutečně bijící do očí, to už se na mě nezlobte….uvidíme, kam se to ubere druhou řadou. ()

Galerie (121)

Zajímavosti (19)

  • Seriál bol po druhej sérii zrušený spoločnosťou Hulu. (bichalmajus)
  • Na začátku závěrečných titulků se objeví vzpomínka na Boba Sageta, který v původním seriálu Jak jsem poznal vaši matku (od r. 2005) ztvárnil vypravěče Teda. Zemřel pár dní před premiérou této epizody. (SONY_)

Související novinky

Jak jsem poznala vašeho otce plní obsazení

Jak jsem poznala vašeho otce plní obsazení

07.11.2021

Seriál Jak jsem poznala vašeho otce (How I Met Your Father) se pomalu ale jistě blíží, desetidílný sitcom mimo jiné taky od tvůrců původního HIMYM Cartera Bayse a Craiga Thomase dorazí už příští rok,… (více)

Reklama

Reklama