Talk show bez zábran (TV pořad)

The Talk

Talk-show

USA, 2010, 45 min

Julie Chen, Sharon Osbourne, Leah Remini, Holly Robinson Peete, Sara Gilbert, Julianne Hough, Kathy Griffin, Patricia Heaton, Jerry O'Connell, Beth Littleford, Jennifer Lopez, Chandra Wilson, Jamie Lee Curtis, Rick Fox, Michael Weatherly, Hilary Swank, Cheryl Hines, Joan Collins, Emily Procter, Craig Ferguson, LL Cool J, Cybill Shepherd, Jaime Pressly, Patricia Arquette, Annie Lennox, Neil Patrick Harris, Amy Yasbeck, Natalie Cole, Denise Richards, Jada Pinkett Smith, Kim Kardashian West, Vanessa L. Williams, Nicole Sullivan, Wayne Brady, Marg Helgenberger, Pauley Perrette, Nick Lachey, Ted Danson, Mary Steenburgen, Jessica Alba, Jane Fonda, Nicole Richie, Debbie Reynolds, Oprah Winfrey, Jane Seymour, Alison Sweeney, Roseanne Barr, William Shatner, Eric Braeden, Davis Guggenheim, Angie Harmon, Jean Smart, John Stamos, Johnny Galecki, Joan Rivers, Melissa Rivers, Tyra Banks, Patrick Warburton, Barbara Eden, Dean McDermott, Tori Spelling, Jason Priestley, Lisa Ling, Jessica Capshaw, Patricia Richardson, Marion Ross, Angela Bassett, Padma Lakshmi, Candace Cameron Bure, Jeff Probst, Ginnifer Goodwin, Megyn Price, Paul Reiser, Shania Twain, Robin Tunney, Tom Selleck, Genie Francis, Garcelle Beauvais, Susan Lucci, Jennifer Tilly, Suzanne Somers, Adam Carolla, Jami Gertz, Margaret Cho, Ruthanna Hopper, Scott Bakula, Mira Sorvino, Paul Sorvino, Tiffani Thiessen, Gene Simmons, Lea Thompson, Fran Drescher, Cheech Marin, Shemar Moore, Blair Underwood, Gabrielle Anwar, Ryan O'Neal, Tatum O'Neal, Mekhi Phifer, Alfre Woodard, Paris Hilton, Leslie Bibb, Raven-Symoné, Jenna Elfman, Parvati Shallow, Jeffrey Tambor, Cedric the Entertainer, Johnathon Schaech, Josie Bissett, Mayim Bialik, Kevin Nealon, Megan Mullally, Aisha Tyler, Penn Jillette, Swoosie Kurtz, Esai Morales, Allison Janney, Julie Benz, D.L. Hughley, Jason Ritter, Nelsan Ellis, Bryce Dallas Howard, Josh Hopkins, Tabatha Coffey, Heather Tom, Justin Silver, Jordin Sparks, Kelly Monaco, Tracey E. Bregman, Dionne Warwick, Reno Wilson, Jennifer Grant, Tichina Arnold, Nate Berkus, Jackie Evancho, Monica Potter, NeNe Leakes, Kelly Osbourne, Mary J. Blige, Cameron Mathison, Jordana Brewster, Steven Tyler, Ana Gasteyer, Anne McDaniels, Lionel Richie, Bernie Kopell, Ted Lange, Lauren Tewes, Kim Matula, Ann B. Davis, Chandler Massey, Anna Wood, Gilles Marini, Ella Henderson, Blake Shelton, Naya Rivera, La Toya Jackson, Gavin DeGraw, Rachael Ray, Martha Stewart, Cesar Millan, Nancy Grace, Billy Miller, Michael E. Knight, Louis van Amstel, Perez Hilton, Lisa Marie Presley, Tyler Oakley, CeeLo Green, Estelle Harris, Michael Bolton, Khloé Kardashian, Kourtney Kardashian, Kendall Jenner, Kylie Jenner, Kris Jenner, Caitlyn Jenner, Joey McIntyre, Susan Olsen, Donny Osmond, Jeff Schroeder, Chaz Bono, Thomas Barbusca, Meghan Trainor, Terrence Jenkins, Anderson Cooper, Florence Henderson, Judith Sheindlin, Fred Grandy, Jill Whelan, Kevin Frazier, Reid Perry, Kimberly Perry, Marlon Wayans, Britt Robertson, David Tutera, Dawn-Lyen Gardner, Kofi Siriboe, Brandon McMillan, Ari Stidham, Toni Braxton, Mike Lookinland, Carole Bayer Sager, Miranda Kerr, Roy Choi, Miranda Lambert, Normani Kordei, Maren Morris, Melanie Lynskey
  • nickymilka

Tak tohle je TAK MOC špatný, že se při sledování tohohle sh*tu opravdu stydím za to, že jsem žena. Chce se mi zvracet.... Odporný, afektovaný, plastový, americký pipky, co maj v hlavě na*ráno!!!!............Jsem tak naštvaná, že ani nevim co na to napsat. Musela bych bejt tak sprostá, že by mi tu asi zakázali psát další komentáře, takže mi bohužel musí stačit pouhý "Odpad!", ačkoliv tahle show je spíš "Pěkně zapáchající stoka hoven!"(29.9.2011)

• lake-lake

mě hlavně baví tady ty komentáře typu "feministický odpad". když už, tak tohle je pánové (a dámy) "feminní" odpad a je to přesně to, co vás pánové na ženách tak fascinuje (jak jinak) a irituje (jak jinak) zároveň. je to ovšem hodně americké, hodně nakašírované, málo "skutečné", značně strnulé - zoufalá je hlavně ta pravá půlka z pohledu diváka, a do našeho kulturního (sic!) prostředí je to téměř nepřenosné(13.1.2012)

• Eterninox

Tvrdit, že rozebírání každodenních záležitostí z hlediska žen a matek nepatří do televize, mi přijde zpátečnické, krátkozraké a omezené. To, co však předvádějí moderátorky téhle show je většinu času opravdu k pláči, a jsem si jist, že nejednu rozumnou a inteligentní ženu (natožpak feministku) naštvaly podstatně víc, než pobavily nebo poučily. 15%(4.3.2012)

• Caszidy

"Ženský drbou". Tuto památnou větu pronesl oblíbený paleontolog Dr.Ross Geller. No a o tom vlastně celá tahle talk-show je. Parta více, či méně sympatických dam si běhěm 45 minut podrbe, vyzpovídá hosty, rozdá dárky a příští týden se jede nanovo. Nebyl bych tak neúprosný, jako většina zdejších hodnotících. Někdy se to bez problémů sledovat dá. Zvlášť, když se ve studiu objeví zajímavý host. Jindy je to pro změnu bída, nuda, otrava. V jakém jsou tyhle dvě polohy poměru však nedokážu sám posoudit, jelikož jednoduše nespadám do cílové divácké skupiny a nejsem pravidelným divákem.(1.11.2011)

• johhny007

Doopravdy nechápu "Pojďte si popovídat se slavnými ženami... " Čínanku a ty dvě bělošky jsem v životě nikde neviděl a osbourne ta kdyby si nevzala ozzyho tak si taky ani neškrtne tak nevím co je na tom slavného ? Doopravdy stupidní až to bolí . Feministické krávy co nemají co dělat tak lezou do televize !!!! Vůbec bych se nedival , že by si tam začali porovnávat velikost *** PS: Viděna 1 epizoda(24.10.2011)