Talk show bez zábran (TV pořad)

The Talk

Talk-show

USA, 2010, 45 min

Julie Chen, Sharon Osbourne, Leah Remini, Holly Robinson Peete, Sara Gilbert, Julianne Hough, Kathy Griffin, Patricia Heaton, Jerry O'Connell, Beth Littleford, Jennifer Lopez, Chandra Wilson, Jamie Lee Curtis, Rick Fox, Michael Weatherly, Hilary Swank, Cheryl Hines, Joan Collins, Emily Procter, Craig Ferguson, LL Cool J, Cybill Shepherd, Jaime Pressly, Patricia Arquette, Annie Lennox, Neil Patrick Harris, Amy Yasbeck, Natalie Cole, Denise Richards, Jada Pinkett Smith, Kim Kardashian West, Vanessa L. Williams, Nicole Sullivan, Wayne Brady, Marg Helgenberger, Pauley Perrette, Nick Lachey, Ted Danson, Mary Steenburgen, Jessica Alba, Jane Fonda, Nicole Richie, Debbie Reynolds, Oprah Winfrey, Jane Seymour, Alison Sweeney, Roseanne Barr, William Shatner, Eric Braeden, Davis Guggenheim, Angie Harmon, Jean Smart, John Stamos, Johnny Galecki, Joan Rivers, Melissa Rivers, Tyra Banks, Patrick Warburton, Barbara Eden, Dean McDermott, Tori Spelling, Jason Priestley, Lisa Ling, Jessica Capshaw, Patricia Richardson, Marion Ross, Angela Bassett, Padma Lakshmi, Candace Cameron Bure, Jeff Probst, Ginnifer Goodwin, Megyn Price, Paul Reiser, Shania Twain, Robin Tunney, Tom Selleck, Genie Francis, Garcelle Beauvais, Susan Lucci, Jennifer Tilly, Suzanne Somers, Adam Carolla, Jami Gertz, Margaret Cho, Ruthanna Hopper, Scott Bakula, Mira Sorvino, Paul Sorvino, Tiffani Thiessen, Gene Simmons, Lea Thompson, Fran Drescher, Cheech Marin, Shemar Moore, Blair Underwood, Gabrielle Anwar, Ryan O'Neal, Tatum O'Neal, Mekhi Phifer, Alfre Woodard, Paris Hilton, Leslie Bibb, Raven-Symoné, Jenna Elfman, Parvati Shallow, Jeffrey Tambor, Cedric the Entertainer, Johnathon Schaech, Josie Bissett, Mayim Bialik, Kevin Nealon, Megan Mullally, Aisha Tyler, Penn Jillette, Swoosie Kurtz, Esai Morales, Allison Janney, Julie Benz, D.L. Hughley, Jason Ritter, Nelsan Ellis, Bryce Dallas Howard, Josh Hopkins, Tabatha Coffey, Heather Tom, Justin Silver, Jordin Sparks, Kelly Monaco, Tracey E. Bregman, Dionne Warwick, Reno Wilson, Jennifer Grant, Tichina Arnold, Nate Berkus, Jackie Evancho, Monica Potter, NeNe Leakes, Kelly Osbourne, Mary J. Blige, Cameron Mathison, Jordana Brewster, Steven Tyler, Ana Gasteyer, Anne McDaniels, Lionel Richie, Bernie Kopell, Ted Lange, Lauren Tewes, Kim Matula, Ann B. Davis, Chandler Massey, Anna Wood, Gilles Marini, Ella Henderson, Blake Shelton, Naya Rivera, La Toya Jackson, Gavin DeGraw, Rachael Ray, Martha Stewart, Cesar Millan, Nancy Grace, Billy Miller, Michael E. Knight, Louis van Amstel, Perez Hilton, Lisa Marie Presley, Tyler Oakley, CeeLo Green, Estelle Harris, Michael Bolton, Khloé Kardashian, Kourtney Kardashian, Kendall Jenner, Kylie Jenner, Kris Jenner, Caitlyn Jenner, Joey McIntyre, Susan Olsen, Donny Osmond, Jeff Schroeder, Chaz Bono, Thomas Barbusca, Meghan Trainor, Terrence Jenkins, Anderson Cooper, Florence Henderson, Judith Sheindlin, Fred Grandy, Jill Whelan, Kevin Frazier, Reid Perry, Kimberly Perry, Marlon Wayans, Britt Robertson, David Tutera, Dawn-Lyen Gardner, Kofi Siriboe, Brandon McMillan, Ari Stidham, Toni Braxton, Mike Lookinland, Carole Bayer Sager, Miranda Kerr, Roy Choi, Miranda Lambert, Normani Kordei
  • Zeck

Představte si nádherný velký gauč, na něm posazené tři emancipované pičinky, které hážou gesta na kamery a hodinu zpovídají nudné hosty ve stylu "matka tří dětí". Pokec o hovně, kterému hrdě tleskají podplacené staré panny ve studiu. Tohle by nebavilo ani české menopauzové obecenstvo, natož jakoukoliv plodnou ženu v libovolné věkové skupině. 1,005%(25.7.2011)

• jasanka

Sledovat tenhle pořad pravidelně nebo i jen celých 45 minut naplno, by asi moc nešlo. Jak už tu bylo napsáno, moderátorky si často protiřečí (přihodím taky jeden "příběh" - "Nesnáším, když někdo chodí do práce a mezi lidi nemocný, je to strašně sobecké, neprofesionální atd. Ale já taky chodím každou chvíli nemocná do práce," a pár vteřin na to mě dorazilo, že "My ale do práce přijít prostě musíme, nemůžeme si dovolit nepřijít." - jako že lidem s "normálnějším" povoláním se nic nestane, když nedorazí?!). No, zkrátka je vidět, že se moderátory pohybují v trochu nereálném světě. Na druhou stranu tohle by se jim asi vyčítat nemělo, zkrátka mají takovéhle povolání v určité zemi. Na odpad! to není, jsou mnohem horší pořady.(28.11.2011)

• Born2BeAlone

Emancipace bez zábran. Zhlédnul jsem dva díly. V prvním přišel do studia Justin Bieber a celá epizoda se točila kolem zjišťování, která z věrných fanynek toho o svém idolu ví více (s hlavní odměnou v podobě růže od samotného JB) a tak jsem si myslel, že nemůže být hůře. Velká chyba lávky - hned v následující epizodě bylo ústřední téma menstruace a PMS syndrom "moderátorek" včetně takových parádních detailů, jako která z nich nutí svého muže kupovat vložky s křidélky a tampony. Já jsem skoro pro každou úchylárnu, ale tohle je fakt moc velká hlína.(10.8.2011)

• lake-lake

mě hlavně baví tady ty komentáře typu "feministický odpad". když už, tak tohle je pánové (a dámy) "feminní" odpad a je to přesně to, co vás pánové na ženách tak fascinuje (jak jinak) a irituje (jak jinak) zároveň. je to ovšem hodně americké, hodně nakašírované, málo "skutečné", značně strnulé - zoufalá je hlavně ta pravá půlka z pohledu diváka, a do našeho kulturního (sic!) prostředí je to téměř nepřenosné(13.1.2012)

• K.I.N.G.

Není to žádný med poslouchat 45 minut hejno slepic, jak si navzájem vyměňují prázdná slova. Je to taková ta americká komerční ubohost, typická rozežranost, která rozumnému člověku nemůže nic dát a jenom ho okrade o drahocenný čas. Myslím, že i znuděné ženy v domácnosti, což musí zajisté být cílová skupina, si dokážou najít duchaplnější zábavu. Velké nic o ničem, které smrdí amerikanismem a názory lidí s nižším IQ než 90. Ta jedna hvězda za to, že jsem ten jeden díl vydržel bez větších nesnází dokoukat do konce a také proto, že bych se na to možná očima ženy mohl dívat trochu jinak.(4.7.2011)