Talk show bez zábran (TV pořad)

The Talk

Talk-show

USA, 2010, 45 min

Účinkují:

Julie Chen, Sharon Osbourne, Leah Remini, Holly Robinson Peete, Sara Gilbert, Julianne Hough, Kathy Griffin, Patricia Heaton, Jerry O'Connell, Beth Littleford, Jennifer Lopez, Chandra Wilson, Jamie Lee Curtis, Rick Fox, Michael Weatherly, Hilary Swank, Cheryl Hines, Joan Collins, Emily Procter, Craig Ferguson, LL Cool J, Cybill Shepherd, Jaime Pressly, Patricia Arquette, Annie Lennox, Neil Patrick Harris, Amy Yasbeck, Natalie Cole, Denise Richards, Jada Pinkett Smith, Kim Kardashian West, Vanessa Williams, Nicole Sullivan, Wayne Brady, Marg Helgenberger, Pauley Perrette, Nick Lachey, Ted Danson, Mary Steenburgen, Jessica Alba, Jane Fonda, Nicole Richie, Debbie Reynolds, Oprah Winfrey, Jane Seymour, Alison Sweeney, Roseanne Barr, William Shatner, Eric Braeden, Davis Guggenheim, Angie Harmon, Jean Smart, John Stamos, Johnny Galecki, Joan Rivers, Melissa Rivers, Tyra Banks, Patrick Warburton, Barbara Eden, Dean McDermott, Tori Spelling, Jason Priestley, Lisa Ling, Jessica Capshaw, Patricia Richardson, Marion Ross, Angela Bassett, Padma Lakshmi, Candace Cameron Bure, Jeff Probst, Ginnifer Goodwin, Megyn Price, Paul Reiser, Shania Twain, Robin Tunney, Tom Selleck, Genie Francis, Garcelle Beauvais, Susan Lucci, Jennifer Tilly, Suzanne Somers, Adam Carolla, Jami Gertz, Margaret Cho, Ruthanna Hopper, Scott Bakula, Mira Sorvino, Paul Sorvino, Tiffani Thiessen, Gene Simmons, Lea Thompson, Fran Drescher, Cheech Marin, Shemar Moore, Blair Underwood, Gabrielle Anwar, Ryan O'Neal, Tatum O'Neal, Mekhi Phifer, Alfre Woodard, Paris Hilton, Leslie Bibb, Raven-Symoné, Jenna Elfman, Parvati Shallow, Jeffrey Tambor, Cedric the Entertainer, Johnathon Schaech, Josie Bissett, Mayim Bialik, Kevin Nealon, Megan Mullally, Aisha Tyler, Penn Jillette, Swoosie Kurtz, Esai Morales, Allison Janney, Julie Benz, D.L. Hughley, Jason Ritter, Nelsan Ellis, Bryce Dallas Howard, Josh Hopkins, Tabatha Coffey, Heather Tom, Justin Silver, Jordin Sparks Thomas, Kelly Monaco, Tracey E. Bregman, Dionne Warwick, Reno Wilson, Jennifer Grant, Tichina Arnold, Nate Berkus, Jackie Evancho, Monica Potter, NeNe Leakes, Kelly Osbourne, Mary J. Blige, Cameron Mathison, Jordana Brewster, Steven Tyler, Ana Gasteyer, Anne McDaniels, Lionel Richie, Bernie Kopell, Ted Lange, Lauren Tewes, Kim Matula, Ann B. Davis, Chandler Massey, Anna Wood, Gilles Marini, Ella Henderson, Blake Shelton, Naya Rivera, La Toya Jackson, Gavin DeGraw, Rachael Ray, Martha Stewart, Cesar Millan, Nancy Grace, Billy Miller, Michael E. Knight, Louis van Amstel, Perez Hilton, Lisa Marie Presley, Tyler Oakley, CeeLo Green, Estelle Harris, Michael Bolton, Khloé Kardashian, Kourtney Kardashian, Kendall Jenner, Kylie Jenner, Kris Jenner, Caitlyn Jenner, Joey McIntyre, Susan Olsen, Donny Osmond, Jeff Schroeder, Chaz Bono, Thomas Barbusca, Meghan Trainor, Terrence Jenkins, Anderson Cooper, Florence Henderson, Judith Sheindlin, Fred Grandy, Jill Whelan, Kevin Frazier, Reid Perry, Kimberly Perry, Marlon Wayans, Britt Robertson, David Tutera, Dawn-Lyen Gardner, Kofi Siriboe, Brandon McMillan, Ari Stidham, Toni Braxton, Mike Lookinland, Carole Bayer Sager, Miranda Kerr, Roy Choi, Miranda Lambert, Normani, Maren Morris, Melanie Lynskey, Jaymes Vaughan, Carson Kressley, Anjelah Johnson-Reyes, Milo Manheim, Montana Jordan, Raegan Revord, Iain Armitage, Lance Barber, Zoe Perry, Annie Potts, Chesley Sullenberger, Tyler Ritter, Isaac Mizrahi, Charlie Puth, Mia Sinclair Jenness, Jason Santos, Ross Mathews, Mark McGrath, Marissa Jaret Winokur, Ashley Graham, Andy Freund, Natasha Bedingfield, Robert Clarence Irwin, Christopher Knight, Chynna Phillips, Tye Sheridan, Acey Slade, Kristoff St. John, Ayesha Curry, Robin Thede, Will Kirby, Aliyah Royale, Marie Osmond, Kacey Musgraves, Lindsey Vonn, Candace Nelson, Marlon Jackson, Rick Astley, Susan Boyle
  • K.I.N.G.

Není to žádný med poslouchat 45 minut hejno slepic, jak si navzájem vyměňují prázdná slova. Je to taková ta americká komerční ubohost, typická rozežranost, která rozumnému člověku nemůže nic dát a jenom ho okrade o drahocenný čas. Myslím, že i znuděné ženy v domácnosti, což musí zajisté být cílová skupina, si dokážou najít duchaplnější zábavu. Velké nic o ničem, které smrdí amerikanismem a názory lidí s nižším IQ než 90. Ta jedna hvězda za to, že jsem ten jeden díl vydržel bez větších nesnází dokoukat do konce a také proto, že bych se na to možná očima ženy mohl dívat trochu jinak.(4.7.2011)

• JP84

Pane bože,je tohle vůbec možné!?O stupidnosti amerických talk show už jsem něco slyšel,ale že je to až tak špatné to jsem teda netušil.Takže co tady máme:skupinu exhibicionistek jež si říkají herečky ( ale ve skutečnosti jen dělají ozdobu v béčkových seriálech ) jak vedou puritánské kdákání na "důležité problémy".Křoví jim při tom dělá publikum,které tleská podle toho jak dramaturgie píská.Zrovna teď jsem viděl debatu těch slepic na téma tančení mladých dívek u tyče.Opravdu poučná debata.Hahaha(23.6.2011)

Po prvním, druhém shlédnutí jsem to také považovala za odpad, ale pak jsem těm diskuzím přišla na chuť. Většina lidí si myslí, že tam jen 5 ženských mluví samé kraviny. Ale neuvědomí si, že po diskuzních drbech se řeší i vážné témata, kde vyjádří svůj i odborný názor. Je to asi moje ranní slabost, kdy mi ještě nefungují všechny smysl....HOLKY DO TOHO!!!(31.1.2012)

Přiznávám, často to zní jako kvokání slepic v kurníku (převážně díky Sharon Osbourne), ale skutečností je, že je to realitě podobné víc než si je příjemné přiznat. Každá čistě dámská konverzace řešící “ženské záležitosti“ je svým způsobem o ničem (jak je zde někde v komentářích napsáno "je to mega sračka") a udělat z toho televizní pořad, chce hodně velkou odvahu nebo totální ztrátu soudnosti. Ovšem moje maličkost si pro tento pořad, navzdory výše zmíněnému, postupem času vytvořila určitou místy nepochopitelnou slabost.(23.2.2012)

• Zeck

Představte si nádherný velký gauč, na něm posazené tři emancipované pičinky, které hážou gesta na kamery a hodinu zpovídají nudné hosty ve stylu "matka tří dětí". Pokec o hovně, kterému hrdě tleskají podplacené staré panny ve studiu. Tohle by nebavilo ani české menopauzové obecenstvo, natož jakoukoliv plodnou ženu v libovolné věkové skupině. 1,005%(25.7.2011)