Talk show bez zábran (TV pořad)

The Talk

Talk-show

USA, 2010, 45 min

Julie Chen, Sharon Osbourne, Leah Remini, Holly Robinson Peete, Sara Gilbert, Julianne Hough, Kathy Griffin, Patricia Heaton, Jerry O'Connell, Beth Littleford, Jennifer Lopez, Chandra Wilson, Jamie Lee Curtis, Rick Fox, Michael Weatherly, Hilary Swank, Cheryl Hines, Joan Collins, Emily Procter, Craig Ferguson, LL Cool J, Cybill Shepherd, Jaime Pressly, Patricia Arquette, Annie Lennox, Neil Patrick Harris, Amy Yasbeck, Natalie Cole, Denise Richards, Jada Pinkett Smith, Kim Kardashian West, Vanessa L. Williams, Nicole Sullivan, Wayne Brady, Marg Helgenberger, Pauley Perrette, Nick Lachey, Ted Danson, Mary Steenburgen, Jessica Alba, Jane Fonda, Nicole Richie, Debbie Reynolds, Oprah Winfrey, Jane Seymour, Alison Sweeney, Roseanne Barr, William Shatner, Eric Braeden, Davis Guggenheim, Angie Harmon, Jean Smart, John Stamos, Johnny Galecki, Joan Rivers, Melissa Rivers, Tyra Banks, Patrick Warburton, Barbara Eden, Dean McDermott, Tori Spelling, Jason Priestley, Lisa Ling, Jessica Capshaw, Patricia Richardson, Marion Ross, Angela Bassett, Padma Lakshmi, Candace Cameron Bure, Jeff Probst, Ginnifer Goodwin, Megyn Price, Paul Reiser, Shania Twain, Robin Tunney, Tom Selleck, Genie Francis, Garcelle Beauvais, Susan Lucci, Jennifer Tilly, Suzanne Somers, Adam Carolla, Jami Gertz, Margaret Cho, Ruthanna Hopper, Scott Bakula, Mira Sorvino, Paul Sorvino, Tiffani Thiessen, Gene Simmons, Lea Thompson, Fran Drescher, Cheech Marin, Shemar Moore, Blair Underwood, Gabrielle Anwar, Ryan O'Neal, Tatum O'Neal, Mekhi Phifer, Alfre Woodard, Paris Hilton, Leslie Bibb, Raven-Symoné, Jenna Elfman, Parvati Shallow, Jeffrey Tambor, Cedric the Entertainer, Johnathon Schaech, Josie Bissett, Mayim Bialik, Kevin Nealon, Megan Mullally, Aisha Tyler, Penn Jillette, Swoosie Kurtz, Esai Morales, Allison Janney, Julie Benz, D.L. Hughley, Jason Ritter, Nelsan Ellis, Bryce Dallas Howard, Josh Hopkins, Tabatha Coffey, Heather Tom, Justin Silver, Jordin Sparks, Kelly Monaco, Tracey E. Bregman, Dionne Warwick, Reno Wilson, Jennifer Grant, Tichina Arnold, Nate Berkus, Jackie Evancho, Monica Potter, NeNe Leakes, Kelly Osbourne, Mary J. Blige, Cameron Mathison, Jordana Brewster, Steven Tyler, Ana Gasteyer, Anne McDaniels, Lionel Richie, Bernie Kopell, Ted Lange, Lauren Tewes, Kim Matula, Ann B. Davis, Chandler Massey, Anna Wood, Gilles Marini, Ella Henderson, Blake Shelton, Naya Rivera, La Toya Jackson, Gavin DeGraw, Rachael Ray, Martha Stewart, Cesar Millan, Nancy Grace, Billy Miller, Michael E. Knight, Louis van Amstel, Perez Hilton, Lisa Marie Presley, Tyler Oakley, CeeLo Green, Estelle Harris, Michael Bolton, Khloé Kardashian, Kourtney Kardashian, Kendall Jenner, Kylie Jenner, Kris Jenner, Caitlyn Jenner, Joey McIntyre, Susan Olsen, Donny Osmond, Jeff Schroeder, Chaz Bono, Thomas Barbusca, Meghan Trainor, Terrence Jenkins, Anderson Cooper, Florence Henderson, Judith Sheindlin, Fred Grandy, Jill Whelan, Kevin Frazier, Reid Perry, Kimberly Perry, Marlon Wayans, Britt Robertson, David Tutera, Dawn-Lyen Gardner, Kofi Siriboe, Brandon McMillan, Ari Stidham, Toni Braxton, Mike Lookinland, Carole Bayer Sager, Miranda Kerr, Roy Choi, Miranda Lambert, Normani Kordei
  • Ham.and.eggs

Pro ženy? Možná... Pro americké ženy? Asi... Je to takové tlachání více či méně o ničem - jen aby se pár setsakramentsky ukecanejch ženskejch nenudilo a navzájem se uchlácholily, jak jsou vlastně všechny dokonalé, že toho tolik zvládly a zvládají a všichni muži jsou stejní, a všechny děti zlobí a nemoci jsou hrozné a nákupy skvělé a všechny se pojďme společně obejmout a mlsání je strašně fajn a kvo a kvo,... Naštěstí nejsou všechny ženy takovýhle...(3.9.2011)

• Caszidy

"Ženský drbou". Tuto památnou větu pronesl oblíbený paleontolog Dr.Ross Geller. No a o tom vlastně celá tahle talk-show je. Parta více, či méně sympatických dam si běhěm 45 minut podrbe, vyzpovídá hosty, rozdá dárky a příští týden se jede nanovo. Nebyl bych tak neúprosný, jako většina zdejších hodnotících. Někdy se to bez problémů sledovat dá. Zvlášť, když se ve studiu objeví zajímavý host. Jindy je to pro změnu bída, nuda, otrava. V jakém jsou tyhle dvě polohy poměru však nedokážu sám posoudit, jelikož jednoduše nespadám do cílové divácké skupiny a nejsem pravidelným divákem.(1.11.2011)

• bundaboy

Tuhle talkshow jsem mel moznost videt jen diky nekterym mym oblivenym hercum, kteri se tam kdovicproc objevili. :) Jinak bych se ji nedotkl ani klackem. Moderatorky jsou hrozne, priserne, prekrikujici se a lezou vam na nervy od prvni sekundy, co promluvi. :( Taktez publikum slozene z zenskeho publika aplauduje jak o zivot sebemensi hovadinu, takze je tam porad hluk a pomalu ani neslysite, co host povida. Je to hnus, velebnosti. Diky Bohu za Fergusona a Kimmela. :)(10.5.2012)

• Vikki

Myslel jsem si, že jsem už tu největší odpoadní stoku viděl...až do chvíle než jsem se dostal k tomuto....nemám na tu sračku název. Feministický hienizmus v plné parádě. S hitlerovským fanatizmem tu plácají takové absurdity, že byste je museli zabít. Roznášení nenávisti a zla totálně psychicky těžce nemocnými krůtami. Některým feminazrůdičkám tu chybí už jen zdvižená pravice a knírek....áá pardon, nechybí, ten některým nechybí TIPICKÁ UKÁZKA "YNTELYGENCE" MADE IN USA. Debitlita této země nezná hranic. Izolovat od lidí, ostnatý drát a nepustit. nikoho a nic ven.(3.8.2011)

Přiznávám, často to zní jako kvokání slepic v kurníku (převážně díky Sharon Osbourne), ale skutečností je, že je to realitě podobné víc než si je příjemné přiznat. Každá čistě dámská konverzace řešící “ženské záležitosti“ je svým způsobem o ničem (jak je zde někde v komentářích napsáno "je to mega sračka") a udělat z toho televizní pořad, chce hodně velkou odvahu nebo totální ztrátu soudnosti. Ovšem moje maličkost si pro tento pořad, navzdory výše zmíněnému, postupem času vytvořila určitou místy nepochopitelnou slabost.(23.2.2012)