Neviditelné zlo

Zayl

Zručně vyfrézovaný slasher ve špinavých kulisách starého hotelu. Prostředí temných chodeb a zákoutí poskytuje ideální podmínky pro pořádnou naháněnou a rozhodně si s tím autoři dali velkou práci, což dotvářelo už tak ponurou atmosféru. Zabiják je mohutný psychopat, jehož zálibou je vydloubávání očí, lámání kostí o zeď mu také není cizí a zdejší škodnou loví převážně hákem připevněným na řetězu. Pro své oběti tak připraví několik bolestivých zabití a pro diváka super zábavnou vyvražďovačku. ()

blackrain

Nechala jsem se nalákat trailerem a byla to chyba. Velice dobře splnil svůj účel. Hned vám nastíním, o co ve filmu jde. Parta mladých delikventů si chce snížit trest tím, že půjde uklízet zchátralý barák. Zatím se všechno vyvijí slibně. Pak to teprve příjde. V domě číhá zabiják, který bude naší mládeži úklid pěkně znepříjemňovat. Čapne vždycky toho nejbližšího. Mrskne s ním o zeď a pak mu provede něco hrozného. Nejde o žádného mutanta nebo minozemšťana, ale o šílence, který má zálibu ve vydloubávání očí. Pěkně hnusná záliba, ale kdyby sbíral známky, tak ho do filmu asi nikdo nepustí. Za vším hledej fanatickou matku. Takže, bacha na rodiče, oni jsou klíčem k našemu chování. ()

kaylin

„Neviditelné zlo“ je v podstatě průměrnou vyvražďovačkou, ale líbí se mi, jak jsou zde pojaty triky, které jsou prostě výborné. Alespoň za to si zaslouží trochu si lepší hodnocení, než jen průměrné. Navíc zde dostanete přesně to, co od slasheru očekáváte. Spousta zabíjení, celkem dobrý zabiják, alespoň rámcový příběh a napětí, které zde rozhodně nechybí. Některé scény jsou přitažené za vlasy, ale to se dá kousnout. ()

RAiken

Parta teenagerů je sice skutečně na odstřel a pravděpodobně u vás nevzbudí největší sympatie, ale ruku na srdce, komu to vadí? Aspoň vám jich nebude líto, až je Glen Jacobs rozpáře, přetrhne, zmáčkne nebo roztrhá. A o to přeci jde - o poetickou vyvražďovačku a té se dočkáte. Kusy masa a hektolitry krve stříkají na tmavě zahalenou obrazovku a vy utíkáte spolu s dalšími obětmi schovat se do dalšího nelogického kouta. Takže nevidím důvod, proč nedat průměrné 3 hvězdičky, které si tenhle filmík zaslouží. Navíc si užijete pár vrcholně nechutných scének a i nějaké to pěkné nahé tělíčko se mihne šerem... ()

stration

Velice průměrný, až podprůměrný kousek. Ale jednu hvězdičku navíc musím dát za konec při závěrečných titulkách. ()

Trevor

Klasická mäsiarčina v inom prostredí, v ktorom je tentokrát hlavnou zápornou postavou chlapík s hákom na dlhej reťazi. Ako obvykle na začiatku môžete tipovať ktorá postava kedy, prípadne ako umrie a kto nakoniec prežije. Tisickrát opakované a iba mierne pozmenené klišé o prísnej kresťanskej výchove (nikdy nie je zabijak moslim,hinduista,jehovista či budhista, ktovie prečo ) ktoré vedie záporného hrdinu k tomu, že sa z neho stane maniak nás po primerane dlhom čase privedie ku klasickému koncu. Mimochodom asi najslabšia scéna filmu, ten pád bol prehnaný zo všetkých scén asi najviac Alebo to priklincovanie mamky? Alebo...nuž, bolo ich viac. No na druhej strane presne preto majú tieto horory svoje čaro. Ku trom hviezdičkám prispeli prestrihy k čiernobielym spomienkam na páchateľove detstvo, ktoré ho trochu oživili a od zvyšku béčkových hororov trochu odlíšili.55% od užívateľov odráža jeho kvalitu. ()

Chen

Ono je to zlo dost viditelné docela brzy. Zabiják s hákem a sekyrou, to není nic nového. Nic nového není ani parta teenagerů, kteří bojují o život v opuštěné budově. Občas se ale zadaří budovat mrazivou atmosféru a některé odstranění vyděšených mladistvých je docela originální. ()

(mOnkey) odpad!

Další z nekonečné řady rychlokvašných průjmů americké provenience. Středem zájmu je opět přehnaná brutalita, která se marně snaží zakrýt stupidní děj, nulovou atmosféru a chatrné výkony přítomných estrádníků z cirkusu, a která člověka vyděsí snad jen tím, kolik snímků podobného ražení tvůrci vykradli. Marná snaha, nic lepšího než odpad z toho nevykouzlíme. ()

Martin741

Spociatku slusny scenar vytvoril v prvej polke filmu kvalitnu dejovu liniu. Ale ta bohuzial v druhej polke sa zvrhla len na bezduchu a tupu vyvrazdovacku. 34 % ()

Petoss1

Bola to hezká vyvražďovačka. Nenudí, ľahko ju pochopíte :D a možno sa pri niektorých scénach aj zasmejete. 65% ()

cariada

Téntokrát nejede skupina mladých kamarádů někam na víkend, ale skupina věznů jede uklízet schátralý hotel. Už to samo o sobě je blbost nebot by to neuklidili , ani do soudnýho dne (8 pater) k tomu je hlídají jedna ženská a chlápek co přišel při akci o ruku a tak má protézu. A v hotelu je stará žena co to tam má na starost. Skupina 8 věznů je od začátku naprosto nesourodá a dělají jeden problém za druhým. Pak se polovina v noci vydá do horních pater si vrznout, další část chce zdrhnout a zbytek hledá poklad. To , že tam nejsou sami je snad jasné a tak jednoho po druhém jakýsi magor masakruje, bere si jejich oči a dává si je do sklenic s vodou. Dějově nic převratného, ale přece dobře koukatelné, Kdo bude ten štasný nakonec je taky skoro jasný od začátku aspoň ta ženská část. Celkově se to dá hodnotit jako slušnou vyvraždovačku s dobrou atmosférou i nápadem. ()

dubinak

Ničím zajímavá vyvražďovačka i když některé scény byly, jak bych tak řekla, krutý. :-) A za tyto scény dávám dvě hvězdičky. Zabiják nebyl nějak extra děsivý, aby se mi o něm mohlo v noci zdát, to opravdu ne. I přesto, že byly jasně vidět počítačové efekty, záporákova smrt byla jedním slovem úžasná. ()

Dannysek4U

vemte haluznu, ve ktery je to aspon trochu omsely, nazente tam nejaky chudaky a nejakymu blbovi dejte podupany detstvi a sekeru do ruky... ty Amici jsou fakt bez invence :o( ()

Fallen_One

Na některých místech je to trapné/klišovité (vyberte si), ale zase to má světlá místa. Navíc opět ten průměr zachraňují pěkné herečky, a na ty se každej rád dívá, takže hodnocení je jaké je. ()

blitzer

... a udavte se těma mobilama :-)). Tahle a pár dalších scén stojí za pobavení ("Pusť mě" + psi, letící zfanatizovaná bába, padající hlavní "hrdina"), ale jinak je to dost poznamenaný tisíckrát omletými klišé a absencí hororové atmosféry, kterou bych u hororu docela očekával. ()

SHI-SHA

Slušný horor, kterému nesluší televizní "look" a trochu podivná kamera. Působí to strašně levně. A místy amatérsky. Na druhou stranu jsem byl nadšen dotažeností příběhu. Konečně se objevil slasher, ve kterém je vysvětlen původ a motivace hlavního záporáka. ()