Severní Atlantik, pobřeží Grónska. Právě tady, v hlubokých vodách ledového oceánu, leží obrovské zásoby černého zlata a nad nimi se tyčí největší ropná plošina světa. Při vrtání dojde k otevření pukliny, pod níž je ukryt druhý „zrcadlový“ oceán, existující pod tím naším už miliony let. Když začne mořskou vodu otravovat dusivá ropa, vyděšení tvorové se ženou k hladině. S prvními barely vzácné tekutiny se otevřel svět prehistorických zabijáků. A ten největší začal právě útočit! (Magic Box)

Andersis

TY vole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

Z0oMb3E odpad!

Nádherný príklad toho, ako krásne môže isť dabing a kvalitný film ruka v ruke. Do teraz som síce nebol veľký fanúšik už spomínaného dabingu, ale Megalodon mi otvoril nový do teraz nie veľmi poznaný rozmer filmového zážitku. Film, kde emócie nemajú miesto ani priestor, aj keď ide o život. Je až sympatické nazvať snímok po postave, ktorá sa objaví v zábere asi len 5 minút, a celý zvyšok deja je orientovaný úplne inde. Čakal som svoje obľúbené béčko s prerastenou potvorou, dostal som však animácie podmorského výťahu, ktorý pol filmu pobehoval hore dole. Také mrhanie rozpočtu na zbytočné animácie sa museli niekde prejaviť, a to v sountracku, ktorý pozostáva z 90 minútovej slučky o dvoch tónoch a hercov na úrovni epileptikov počas najsilnejšieho záchvatu. Vo filme som však našiel svoju ďalšiu hereckú modlu, a to v Alovi Sapienzovi. Paul Logen dostal nového parťáka. ()

Korbitch

Klasická apocoolyptická pizzovina na coolmě. Kde jsou filmy typu Já, legenda? Na hovně. A právě dnes. Když príma kůl spouštěla apocoolypsu, těšil jsem se, protože jsem doufal v klasický apokalyptický a katastrofický filmy rozhodně vyšší kvality. To jsem ještě netušil, že budem furt krmení pro rybičky. ()

blackrain odpad!

Další pokus o následovníka legendárních Čelistí vůbec nevyšel a že těch nejrůznějších pokusů ale bylo. Všechny dopadly, tak jak dopadly. Přijít s něčím novým, co by se alespoň rovnalo Čelistem nebo je dokonce překonalo, je opravdu velký problém. Bestie s plnou tlamou ostrých zubů jako nože se tady objeví asi v poslední půlhodině, pěkně se vyřádí a pak potupně zemře. Žralok by měl vypadat hrozivě, vzbuzovat strach a zároveň respekt a ne aby vypadal k smíchu. Nemám chuť se na tenhle kousek podívat znovu a hlavně to nehodlám riskovat. ()

AlistairMir

Když už si pustím déčkovej monster film tak očekávám snímek kterej bude totálně přehnanej, nebude se brát vůbec vážně a nebude moc dlouhej, aby nestihl extra otrávit. K tomu tam čekám gumová monstra (v tomto případě megalodona) a od tvůrců čekám čím menší rozpočet tím bláznivější nápady na udržení pozornosti. Tento film to všechno splňuje já mám prostě občas ty kraviny co o sobě ví že kraviny jsou a nestydí se za to celkem rád. Zlatej střed neboli 50% ()

L_O_U_S

Proč já se na to pořád dívám... Úplně stejná blbost jako ostatní žraločí filmy, tentokrát navíc dost nudná. Žralok se objeví až po 50 minutách a ani ty holomky pořádně nevytrestá. Malé plus za herečku, co vypadá jako Laura Palmerová z Městečka Twin Peaks. ()

Rodriguez odpad!

Větší sra*ku jsem dlouho neviděl. První půlku filmu jsem ještě zkousnul, ale ten konec??? Logika filmu a herců??? Digitál kam se podíváš, až mě z toho celého začalo bejt blbě! 0% ()

vesper001 odpad!

Dravý žralok lidožravý vzbudil se – a rozežraný. Hravě sráží vrtům hlavy, žral a žral by – to ho baví. Hodinu čekáte na banány a pak zjistíte, že jsou smradlavé a shnilé. Jdete domů s prázdnou síťovkou a připadáte si… blbě a bezzubě. Začínám mít dojem, že čím víc mega, tím víc omega. Když si pustíte film, který je od pohledu megablbost a přesto zažijete megazklamání, je to megablbě. Bohužel doposud nebylo jednoznačně prokázáno, že megalodon vyhynul, při troše smůly se s ním tedy můžeme otravovat ještě pár milionů let. ()

Lachtaan odpad!

Zápletka: Čekal jsem (ani nevím proč) docela hodně, dostal jsem (světe div se) absolutní ho*no. Monstra: Ten žralok by sice sežral půlku mého města, ale víc bych se bál toho, jak špatně vypadá. Herci: Už snad ani není potřeba se k největším úskalím natural hororů vyjadřovat. ()

lennyd odpad!

Varování: Obsahuje spoilery, a pokud se neudržím tak i sprostá slova.Novinářka Christen Giddings se svým kameramanem přijíždí na "revoluční" ropnou plošinu kdesi na severu (nebo na jihu? to je fuk). Milí osadníci se jich pěkně ujmou, všechno jim pěkně vysvětlují, ukazují a také je vezmou "výtahem" na výlet 1500 stop (bo metrů) pod hladinu moře (až pocaď se to dá vydržet, ale teďka to teprv začne). Pánové plošináři se prokopou do milióny let zaplavené jeskyně (ehm), kde kromě pěkně svítivých rybiček (viz. komentář wopiho) taktéž žije miliarda piraň (jedna z nich pokouše jednoho z našich přátel) a pak jakási ryba, která je větší než mrakodrap. Té se teda moc nelíbí, že ji vzbudili (asi), tak se rozhodne posádku plošinu zbaštit (teda ty, kteří se napozabíjej sami). Atd, atd, atd ... efekty zralé tak na pár let zpátky, díry ve scénaři jak propasti (opět wopiho komentář .. Ponorka 1 uvízlá na dně, výtah frčí nahoru a posádka výtahu "slibuje", že se pro Ponorku 1. vrátí. Poté se výtah urve, a jen tak tak vyplave na hladinu, a kde se bere tu se bere Ponorka 1 už tu je a pomáhá (ještě že ji ta rybka sežrala). A jak to celé skončilo? Ani nevím, půl hodiny po konci filmu nevím jestli borci sežrali rybu nebo ona je. Verdikt: Takhle hroznej film jsem dlouho neviděl (jestli vůbec někdy). Jestli můžete, držte se od toho dál, nebo aspoň koukejte jen na první půlhodinu. Opravdu. Myslím to vážně:) ()

Madadajo odpad!

Zajímavé, velmi zajímavé. Záběr ve velkém celku: Přílet helikoptéry, kamera sleduje její let. Záběr v celku: Pohled na dveře helikoptéry, v okně vidíme asi hlavního hrdinu, rám dveří má sněhově bílou barvu. Opět záběr ve velkém celku: Celá helikoptéra, je tmavě šedé barvy bez jediného proužku bílé... A podobných kousků tam bylo ještě víc, než kolik by někdo dokázal vůbec naplánovat schválně. Občas si říkám, že už jsem zažil docela hodně ale toto... Zajímavé, velmi zajímavé. Jen tak bokem, abych nezapoměl zmínit, smál jsem se, že tak obrovská plošina plave po hladině a ke dnu je připoutána železnými lany, ale budiž. Jenže pak jsem se málem "počůral", když při zemětřesení na dně oceánu se otřesy otřásala i v té chvíli plovoucí plošina. Co dodat? Zajímavé, velmi zajímavé ()

drackula

Film sa tváril strašne megalomansky :D ale nevyšlo to. Nedostatok financií na tieto megalomanské zábery sa riešili počítačovou animáciou a pri niektorích scénach som mal pocit že pozerám dobre urobené intro nejakej počítačovej hry, keďže týchto umelých záberov bolo naozaj neskutočne veľa. Príbeh kostrbatý, postavy plytké, dialógy tupé.... :D Jediné plus si tento film zaslúži za to, že žralok bol vcelku obstojne animovaný a vyhli sme sa tak gumenej nepohyblivej replike, ktorá mala vyzerať akože reálne.....ale ajtak....15 %... ()

pfa

Možná, že tvůrci asi chtěli, aby to byl jakýsi komedy-horor z třetí vlny. Jinak si ty neuvěřitelný "chyby" neumím vysvětlit. Odpad to není, ale nic od tohoto snímku nečekejte. [2/1O] ()

solskjaer odpad!

Tak musím uznat, že mě to nesmírně pobavilo - mrkající žralok křečovitě narážející čumákem do podmořského modulu :-)) Wow co tam máme dále ? - gigamega žralok táhnoucí podmořské plavidlo, do toho všeho láska, sex a ropa. Z toho opravdu nemohlo vzniknout nic jiného než jen silně zapáchající odpad. ()