Odkrytí masového hrobu čítající 50 těl není příjemný zážitek pro policii ani pro Michelle a Ryana (Kate Hodge a William Butler), kteří Texasem projjíždí. Cestou kterou jim poradil "Kovboj" Tex (Viggo Mortensen) narazí na neznámého řidiče, s kterým mají malou potičku a musí vůz opravit, tam se poprvé zjevuje "Leatherface". Dopravní nehodou se jim komplikuje uprostřed lesů život, Michelle sice nachází útočiště, ale spadá do spárů kanibalské rodiny, kde Ryane umírá. Záchrana přichází v podobě "víkendového lovce" Benna (Ken Forre)... (Rodriguez)

elanista1

Dost velmi nechapem pozitivne ohlasy verejnej mienky na toto tretie pokracovanie. Mozem porovnavat s kazdym masakrom a tento je najslabsi. Mozno aj preto, ze to neni dlhe a nic poriadne sa tam nestane. Prakticky ked sa zacne nieco diat tak to uz je tzv. zaciatok vyvrcholenia. Ale predtym nie je jedina lahodkova vrazda, ani znamky hororovej atmosfery.Take to je kratke, ze ani sa nestihnete nadychnut a uz bezia titulky. Neni to ani desive, ani uchylne, ani krvave, je to len prevareny caj, ktory uz raz Hooperom bol uvareny, ale tak silno, ze uz nikto z neho nic neuvari. To uz som sa fakt lepsie bavil na trapnej komedialnej dvojke. ()

Nikolas__

Jeff Burr vrátil Texaskému Masakru to, co Tob Hopper začal u jedničky, a zničil ve dvojce - atmosféru a vážný hororový tón. Jedničku mám radši než trojku, ale stejně se velmi povedla. Prostředí je skvělé, rodina je opět plná hrozivých šílenců, a scénář už není tak komediální jako u předchozího dílu. Fakt parádní slasher! Jeff Burr po tomto filmu bohužel ve své kariéře neztropil nic podobně intenzivního, na kontě má nějakou tu bídu (Puppet Master 4), i filmy průměrné (Puppet Master 5, Pumpkinhead 2), ale potom se mu u Night of the scarecrow zase trochu zadařilo. Jeden z nejlepších dílů. ()

Tomasson93

V pořadí 3. díl TCM, který by si každý spravný fanda neměl nechat ujít. Tentokráte se špetkou humoru, ale se zachovanou napjatou atmsférou. ()

JesterKruger

Kdyby jste se mě zeptali na toto: ,, Filipe, tento film točil režisér, který točil pár dílů Mistra Loutkáře. Poznáš, o jakého režiséra se jedná???" A moje odpověď by byla: ,, Jeff Burr". Pokud vám někdo položí tuto otázku, a znáte názvy režisérů loutkáře, tak to nejde nepoznat. Prostě nejde. To mi věřte. Ten jeho styl jde poznat. Řeknu vám, že celkově tento film není ostuda série Texaský masakr motorovou pilou. Co mi akorát vadí je to, jak tam ta baba mlátila koženou tváři do tváře velkým kamenem, a kožená tvář přežila. To by se v realitě nemohlo stát.... Já tomu rozumím! Další trapná Slasher tradice. Vrah nejde zabít co ?? ()

Mark1983

Kdysi jsem to viděl z videopůjčovny a byl jsem zabraný od začátku do konce.Dnes je tento snímek pro mě jen průměr. ()

EL5530

Nejlepší díl Texas Chainsaw Massacre. Brutální, vtipný a skvělá hudba k tomu. Jedna hvězda dolů za to, že nechcípli všichni. ()

SidVicious

Moc dobré pokračování opět zábavné a napínavé tentokrát v moc kouzelném prostředí postava leatherface byla moc ztvárněná řekl bych že možná i líp než v prvním díle počet obětí sice klesl o moc když nepočítám ten masový hrob na začátku filmu ale to nevadí i tak pokračování moc dobré a stojí za zmínku že rocková hudba kterou tam Jeff Burr dal je velká změna oproti předchozím dílům ()

tXtX

67%?!.. pre boha živého. Tento paškvil bol čisté utrpenie. Od hereckých výkonov na zvracanie až po krívajúceho dementa s pílou čo počúva walkman. Ale čo bolo úplne najhoršie, je totálna absencia gore. Nič, ABSOLÚTNE KURVA NIČ nám tí hlupáci neukázali, pri každej jednej scéne kamera uhla akoby to bolo točené pre Disney Channel s ratingom 3+. Nehorázne ma to vytáčalo.. A odkiaľ sa tam nabrala opäť niekoľko početná rodinka Sawyerových na čele s nejakým malým akože "kruto sadistickým" deckom radšej ani nechcem vedieť.. a stavím sa, že to nevie ani sám režisér, či scenárista... Nechce sa mi už radšej nič písať, je to naozaj veľmi zlý film, po každej jednej stránke. S tým hodnotením tu si musíte robiť srandu.. 15% ()

SNCIS

Už od začátku to má hororovou atmosféru, hrůzostrašnou hudbu a vše vypadá realisticky, až mne z toho mrazí! Herci byli taky dobří, fandil jsem černouškovy - byl to sympaťák. "Proč to děláte?" - "Máme hlad!" - "Neslyšeli jste někdy o pizze?" - 70%. ()

gggggg

Super hudba, celkom slušné obsadenie. Záver bol celkom hrotený a prepísknutý. Dabing bol zvládnutý katastrofálne, budem si musieť za čas pozrieť film s titulkami. Bol to slušný horor, ktorému pridáva aj to, že druhý diel série bol asi ten najhorší horor, čo som doteraz videl. ()

rafsien odpad!

Film nebyl stvořen z niičeho nic než ze sraček. Fakt mě to nasralo protože strávit hodinu a čtvrt za takovejhle film už bych asi nikdy neudělal. PROSTĚ NA TOM NENÍ ANI KAPKA DOBŘE VYTŘETE SI PRDEL JEŠTĚ TEN DABING AHHH TO SE PROSTĚ NEDALO UPLNY HOVNO UZ BYCH SE NA TO NIKDY NEKOUKL. A to málokdy píšu capslock věty ale teď už lituju toho, že jsem se na to podíval. Nechybí mi ani jedna sekunda toho filmu. Radši se podívám na nějakej sci-fi horror z afriky než na tohle. Peníze bych za tuhle sračku nedal. Doporučuji si vytřít prdel s filmem. ()

Nikol45

Jó tak to se mi líbilo. Dobře natočený horůrek o poťapané kanibalistické rodince v čele s bláznem s pilou. ()

Prepad série do temnôt?

Prepad série do temnôt?

25.05.2005

O tom, že štúdio New Line Cinema chystá prequel k úspešnému hororu TEXASKÝ MASAKER MOTOROVOU PÍLOU (ktorý vychádzal z rovnomennej snímky z r. 1974), sme už informovali. Okrem klasickej zápletky … (více)