Halloween: Prokletí Michaela Myerse

Bryan Ryman

Kostýmy:

Ann Gray Lambert
  • matestlust

Tak tohle je výsměch pro celou rozrostlou sérii o Micheaelu Myersovi. Tajemný kult uctívající ďábla v podobě M.M., kluk který přežikl jeho řádění jako malý...bohže co tohle má společného s klasikou od Carpentera?? Takovouhle slátaninu z absolutního odpadu zachrání pouze pár ( opakuji pouze pár ) solidních gore chvilek. Ale ten konce zapečetí rozhodně nejhorší díl se všech halloweenů a rozhodně také jeden z těch orvadu dementních hororů celkově - Myersoiv dávájí na prdel železnou tyčí, chudáček Michael křičí bolestí, sténa a svíjí se, poté se potácí k zemi a pomalu umírá - kurva cože????Půl bodu a to opravdu s chlupem.(9.10.2010)

• Wiikii

Pokus o "děsivé" scény s problikávajícími částmi a příšernou hudbou jsou jen pomyslné dno na naprosto zpackaném šestém pokračování Halloweenu, kde inovace z předešlých dílů umírají a nahrazují je nové věci. Tyto nové věci jsou ale hloupější a nudnější a tak kvalita klesá ještě níže. .... HODNOCENÍ: 15% (1*)(13.8.2016)

• Guzo

A pak mi někdo říkejte, jak to jde se "Saw" zkopce.. Šestý díl Halloweenu už přišel i o to nejlepší z minulých dílů - hudbu. Zde je upravena do "moderního hávu" a absolutně ztrácí na atmosferičnosti. A děj? Tak nevím, jestli jsem nedával moc pozor nebo se v tom vůbec nedá vyznat, protože mně to na sebe nijak nenavázalo..(14.11.2010)

• tron

(Šiesty HALLOWEEN.) Je mi jedno, v koľkých režisérskych zostrihoch HALLOWEEN - PREKLIATIE MICHAELA MYERSA existuje. Oficiálnou verziou vždy bola, je a bude 88-minútová. A tá je príšerná. Všetko je chaoticky zostrihané, nič nemá zmysel či logiku a ani maskot série, Pleasenceov doktor Loomis, to nezachráni. „Mužom v čiernom“ ovládaný Myers vraždí nezmyselne každého ako zhypnotizovaný, čo, ako sa ukáže, nie je zasa až tak ďaleko od pravdy (jeho slasher autorite podkopáva masívne nohy bizarný námet, robiaci z neho nezastaviteľné nesmrteľné okultné monštrum, chýbajú už len mimozemšťania, ale možno aj tí tam niekde sú). Aby som to každopádne ukončil pozitívne - na sérii oceňujem, že - na rozdiel od Voorheesa a Kruegera - neskĺzla k čiernemu humoru, ale vždy si zachovávala tvrdú, dospelú a „serióznu“ atmosféru. Chcelo to ale určite aj lepšie scenáre.(20.11.2005)

• Ramirez85

Asi první opravdu zbytečnej díl (když pominu H3, ale tak to není Halloween jako takovej). Kdybych chtěl být sprostej, napíšu, že ten nápad s jakýmsi okultním spolkem byl pěkně na hovno, ale jelikož být sprostej nechci, tak jen napíšu, že mi to přišlo jako jedna velká haluz a tak trochu plivanec na legendární jedničku. Tohle už je zkrátka nuda, splácanina, který chybí úplně všechno, co ty předchozí díly měly- samozřejmě s atmosférou v čele. Ale alespoň tu byl ještě Dr.Loomis. A samozřejmě Michael, kterej od posledně sežral asi hodně krvavých bifeků, páč nám nějak narostl. Děj je jinak natolik popletenej, že se ani moc nedivím, že příští díl, H20, se rozhodl pro kompletní restart. A dobře udělal...(21.8.2013)

• - Debra (Kim Darby) byla pojmenována podle producentky Debry Hill, která produkovala všechny díly s výjimkou snímku Halloween: Zmrtvýchvstání (2002). (JasonIX)

• - Producenti chtěli, aby si Brian Andrews zopakoval svou roli Tommyho Doyla z původního Halloweenu. Brian však neměl žádného agenta, proto jej nemohli kontaktovat. (HellFire)

• - První díl série Halloween produkovaný společností Dimension. (HellFire)