Pátek třináctého 8

• Česko Pátek třináctého 8: Jason na Manhattanu (více)

Po pekelném duelu s telekinetičkou Tinou v předchozím díle leží Jason pohřbený pod troskami mola na dně Křišťálového jezera. Zde jej vzkřísí elektrický výboj z porušeného kabelu a on se vydává dolů po řece hledat novou krev. Nalézá ji na výletní lodi Lazarus vezoucí třídu čerstvých maturantů na exkurzi do New Yorku, kam z nich nakonec díky jeho intervenci dorazí jen hrstka. Zbylí študáci se mu musí postavit v manhattanských docích, v metru, na Times Square i v kanalizačních tunelech pod Manhattanem. Osmé pokračování kultovní slasherové série 80. let v režii televizáka Roba Heddena. (Magic Box)

Rathe

Nějak mě tento díl nenadchnul, ačkoliv jsem čekal, že ta loď to nějak okoření, tak ne. A NY byl ještě horší než Lazarus. ()

SidVicious

Už to začíná trochu upadat.Kane Hodder jako Jason je ten nejlepší představitel v tomhle filmu.Vraždy ač trochu zábavné naprosto bez nápadu.Postavy nic moc sympatické a Jason byl asi slizčí než obvykle a to doslova.Jediné co trochu potěšilo byli výtržníci v NY,a vidět Jasona ve velkoměstě i tam to umí rozjet.Osmý díl je velmi slabý ()

tXtX

Osmička je vcelku rozporuplná, pretože tak trošku klame plagátom aj názvom. Ale pekne po poriadku. Hokejista je teda aj po predošlej telekineckej zvláštnosti zase na dne jazera. Neďaleko jeho utopeného tela sa však objaví loď s nadržaným párikom. Tí ho pomocou elektrického napätia nechtiac oživia, on ich za odmenu zabije a na lodi z neznámeho dôvodu zostane. Tá zakotví v prístave kde sa akurát chystá partia školákov na lodný výlet do NY. Jason sa samozrejme zvezie tiež a mordovačka sa môže začať. Tvorcovia zjavne nemali budget a preto sa 95% filmu odohráva v útrobách loďky a nie na Manhattane. Aj napriek tomu ma tento diel bavil. Koniec je už ale ultra dementný, no pästný súboj na streche ma vždy pobaví. 55% ()

MrdDoHrnce

Po Jacksonové prohře proti té hnusné kundě že sedmičky, závorka sedmička mi po druhém Zkouknito nepřijde tak dobrá, jak jsem ji hodnotil na poprvé hodnocení ji však nechám protože se mi líbila jedná scéna na začátku závorka. Tohle díl se.ki líbil. Byla to vtipná a překvapivě hodně děsivá záležitost která se musí zařadit do žebříčku mých nejoblíbenějších českých slasherů. Hned vedle modrého geje a přeletu nad vlčích hnízdo. 15/20 lepší než jednička 2,3,46 horší než 5 a 7 ()

IamWerca

Zachráni nove prostredie tento nekonečný film? Za mňa sklamanie a zbytočné vytvorený film. Zápletka ostala stále nezmenená, vrah tiež jedine prostredie sa zmenilo. Rob Hedden sa snažil vytvoriť nove pokračovanie starej klasiky pre mňa však už neuspeje ani obhajoba doby kedy bol film vytvorený. Nevravím že, je to úplný odpad ma to svetle scény ale pre mňa slabé pokračovanie nekonečného filmu a nesmrtelneho Jasona. ()