Kouzelníci z Waverly

• USA Wizards of Waverly Place (více)
Komedie / Rodinný
USA, (2007–2011), 42 h 12 min (Minutáž: 22–51 min)

Kamera:

Rick F. Gunter

Selena Gomez, David Henrie, Jake T. Austin, Jennifer Stone, Maria Canals-Barrera, David DeLuise, Ian Abercrombie, Octavia Spencer, Lucy Hale, Paulie Litt (více)

Série(4) / Epizody(106)

Seznamte se s Alex, Justinem a Maxem Russoovými. Jsou to docela normální, obyčejné děti, z New Yorku, až na jedno velké tajemství: jsou to kouzelničtí učni z Waverly! Připravte se na jejich kouzelnické kousky ve všech 21 epizodách slavného seriálu, který znáte z kanálu Disney Channel. Kompletní trojdisková série obohacená o okouzlujícími záběry ze zákulisí seriálu. (oficiální text distributora)

SallyZen odpad!

Taky umím kouzlit. "SIMSALABIM ODPADUS" .. Anoo, čarovná formule se povedla. Kouzelnící z Wawerly si za svojí trapnost a neoriginalitu vysloužili ode mě neuvěřitelně velký ODPAD. 0% ()

dubinak odpad!

Na jedno podívání dobré. Na sledování jednoho dílu za druhým je to ledatak pro desetileté děti nebo absolutní neznalce. :-) ()

KajusaK

Shlédla jsem pár filmů a mám z toho smíšené pocity. Selena Gomez ničí v podstatě celý seriál,ale jinak je to ucházející,takže 3* za vtípky,magii a Justina. ()

koala8

Docela v pohodě seriál :-) Nevím, kolik dětí to sleduje, ale když vidím Selenu, tak už to vypadá mnohem zajímavěji. Už jenom to, že jsem to nevypnul, když jsem v neděli odpoledne na to zase náhodou narazil, o něčem svědčí. Jinak samozřejmě dětský seriál o kouzelnících - sen každého mládežníka :-) ()

Kmotr76 odpad!

Kdyby to viděla Sněhurka a sedm trpaslíků, Lady a Tramp nebo Dumbo, asi by spáchali sebevraždu...Trapná a kýčovitá ztráta času a špatné herecké výkony. A to platí pro všechny hrané seriály na Disney channelu. ()

DeathTheKid

Jedna 1* za Davida Henrieho. Jeho grimasy jsou jediné co může seriál nabídnout. Stupidní hovadiny, které napadají nejmladšího syna, nebo mnou absolutně nenáviděná a herecky antitalentovanou Selenu Goméz + Harper (neznám pravé jméno), která je fakt supr tlusťounká a stejně herecky výtečná jako Selena. "Miluji" Dysney Channel. ()

Melios

....Everithing iz mop....what is sims?... ,alebo tak nejako som si to ako mladší spieval. Áno je pravda ,že seriál je dosť podpriemeený a jediná vec ,čo ho zachraňuje je Selena Gomez ,no ja kvôli nostalgii nie som schopný hodnotenie zhoršiť. Na to ,aby ste pochopili ,prečo mám ten seriál tak rád by ste museli vyrastať v dobe keď akurát zrušili Jetix ,nemecké kanály neboli preložené a v strednej európe nebolo nič iné len Disney Channel. ....Moje osobné Guilty Pleasure ,ktoré doteraz milujem. ()

Cracker

Disney channel opäť raz ukázal aký vie byť nudný a neinteligentný, zas a znova tu je ďalšia vymývareň mozgov pre malé deti. ()

Nons3nse

Tento seriál mám hrozne rád. Vždy keď je v Tv tak si ho nenechám ujsť . Alex, Justin a Max. Je tam veľa humoru a to sa mi páči . Alex je najlepšia : tie jej ironické poznámky proste nemajú chybu :-) Dúfam že ešte bude veľa častí. =) ()