Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

Kopik

Čistě z hlediska tvorby tv nova konecne neco na co se i da divat. Prvni serie dle me byla vtipna, ale druha uz trochu ztraci. Nicmene s ohledem na ceskou produkci serialu je to vtipne a jedine, na co se z tvorby tv nova divam. ()

Chrysopras

Hodnocení po prvnim dílu: překvapivě jsem se docela pobavil - Ozzákova postava má slušnej náběh, Matonoha mi do toho pop singera taky docela sedl. A i po dalších shlédnutích je to tak na těch 50%. ()

Eldrick

Na místní poměry je to sice slušný, ale ve srovnání s americkou či britskou produkcí, je to naprosto nevtipná sračka. ()

kinderman

Na naléhání kolegy jsem zhlédl jeden díl (otřepaná záměna pornokazety s artovým filmem) a viděl něco zoufale nevtipného, co ve mně ovšem vyvolalo nostalgické vzpomínky: se S.Babčákovou jsem totiž chodil do třídy na ZŠ a pokud se pamatuju, už tenkrát vykřikovala, že bude herečkou, což jsme jí my (budoucí prezidenti a kosmonauti) samosebou nevěřili. A ve vedlejší učebně zatím hrál čáru "jakýsi gymnasta" Aleš Valenta. ()

Petroff

Po zhlédnutí asi 4 dílů z druhé serie jsem byl docela příjemně překvapen. Co, docela... VELMI příjemně překvapen. jen tak dál ! Jen houšť a větší kapky!! ()

Fanucci

Nebylo to tak tragické jak jsem čekal. Opět jde o potvrzení, že mít nízká pčekávání u české seriálové produkce se vyplácí. Jste potom příjemně překvapeni;-) 50% ()

Mickalle

Rozhodně má vzestupnou tendenci, ještě pár dílů a dám plnej počet. Všechny postavy si zatím drží svůj charakter a nevybočují a to se cení. Sem tam ňákej ten joke,kterej uvízne v hlavě na dlouho, tak proč né... :) ()

fmash odpad!

Já vím, že se to spoustě lidí líbí, a někteří mí známí mě označují za suchara, když na Comeback nadávám. Ale nemůžu si pomoct, mě je z toho na blití. Totální přehnanost, humor pro jedenáctileté děti, fóry ve stylu Příprava na GAG-Slibná pauza-GAG!!-Přestávka na pochvalu… No fuj. Uvědomuji si, že některým jiným seriálům podobný přístup toleruji, ale ne v případě, že jsou mi všechny jejich postavy krajně nesympatické. Možná, opakuji možná, kdyby to byla kreslená groteska, tak by Comeback zafungoval i na mě. Takhle na mě funguje jako červený hadr na býka. ()

dee-key

Po pár dílech musím říct, že je to silně průměrný seriál, spíš pod. Fakt je, že sem tam se objeví fakt dobrý fórek, ale na ten připadne tak pět špatných. Je v tom vidět, kde všude se tvůrci inspirovali, a zároveň je vidět, jak jim to zoufale nevyšlo. Že by to bylo čiré zlo, to nemůžu říct, ale dát tomu víc jak dvě, to bych si musel provést vasektomii. ()

Violeta

pod návalem momentálních čerstvejch dojmů .. holt když musim tak musim a poserte se. Tohle je Majdalenka a tohle Apolenka - s Veronikou :)))) taky za nepřekonatelnýho Karlouše, jehož cesty jsou nevyzpytatelný a on to dobře ví a hlavně za to, že to vůbec vzniklo. Ne že bych to sledovala pravidelně, ale i pár minut může bejt stoprocentních. A tyhle minuty mýho drahocennýho života rozhodně byly, kamarádi. ()

BoredSeal

Absurdní, šílené, vypilované. Konečně fungující zábavný porevoluční komediální seriál. Kromě toho posledního trapně sestřihovýho dílu se v prvních dvou sériích vysloveně nenašel ubohý díl. No tak, vy suchaři tady, přiznejte to - Nova vyprodukovala originální dobrej seriál, to už s těma vašima programovejma hodnoceníma "odpad" nesundáte. ()

Des2

Ve srovnání s ostatními sitcomy slabý průměr, ale v českých poměrech jsem i za tohle vděčná. Nicméně pořád si radši pustím posté Black Books. ()

Katarine

Nevím, co všichni máte. Comeback je náhodou na dnešní poměry celkem slušný a docela vtipný sitcom. Nejlepší postava je samozřejmě Ozzák (Martin Dejdar), ale velice silně mu konkuruje Lexa (Matouš Ruml). No ale každopádně nejvíc jsem se nasmála u dílu s Karlem Gottem. ()

iHyik

Některé díly jsou opravdu slabší, ale u některých dílů se musím smát jako kůň. A to je to český seriál. Moc povedené! ()

Pirabin

Svoje hodnocení zakládám na názoru, že televizní zábava udělala ohromný krok vpřed, od trapných Novot Petra Novotného, přes telenovely jako je Ordinace k seriálu, který se může měrit s průměrnými západními seriály. Netvrdím, že je vždy vtipný, netvrdím že vtipy jsou vždy originální, a herci vždy dobří, ale rozhodně je to něco jiného, než zatuchlý český rybníček. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý