Neporazitelný: Vykoupení

Undisputed III: Redemption

Neporaziteľný: Vykúpenie

Akční / Krimi / Drama / Sportovní

USA, 2010, 96 min

Už z předchozího filmu vím, že Boyka je tvrďák a že v téhle sérii nemůžeme čekat nic víc než zatraceně skvělou choreografii soubojů. A tohle vše splňuje i tento třetí díl. Opět - příběh by se dal shrnout do jedné jednoduché věty, ale koho to sere, když jsou zde parádní souboje a ještě lepší protivníci (capoerista mi udělal radost). Prostě a jednoduše - kdo v tomhle nebude hledat sofistikované drama s vypilovanými postavami a zaměří se jen na bojové sekvence, ten nebude zklamán. 90 %.(2.6.2011)

Pre nadšenca akčných filmov nie je nič lepšie ako odreagovať sa po neuspešnej skúške z matematiky práve takýmto filmom. Ultimátny nárez, krásny béčkový príbeh, ktorý tvorcovia podávajú s takou ľahkosťou akoby boli priekopníkmi tejto filmovej kategórie. Ak sa ešte niekedy budem cítiť pri podobnom filme tak, akoby som prvýkrát pozeral Karate Tiger s Van Dammeom, tak to bude takmer stopercentne ten Florentinov. Fighty sú dokonalé, priam na metál, a choreografovia by si mali dať patentovať každú scénu, pretože toľko originality a nápaditosti som v jednom filme dávno nevidel. Štýl kamery veľmi osobitý, ale kameraman a režisér presne vedeli čo robia a práve prostredníctvom kamery je divák pri akčných scénach stále viac a viac vo vytržení. Jednoducho - malý vianočný darček pre každého, kto tento film netrpezlivo očakával. 80%.(2.6.2010)

Po skvělé dvojce jsem nemohl odolat a urychleně stáhnul i Vykoupení. Co jsem ale neviděl, Boyka je nejen klaďas, ale zároveň věří v Boha, pomáhá druhým a k tomu všemu stačilo pár týdnů utírat hovna vyplesknuté na podlahu díky mizernému ruskému odpadnímu potrubí. Charakter postavy účelově předelán pro potřeby pokračování bez Whitea, ale proč ne? Skott Adkins je skvěle vypadající a vytrénovaný mačo, který by mohl trhat koule všem dnešním pseudotvrďákům, kteří se nás ve svých trapných filmech snaží přesvědčit o tom, že jsou akční. Neporazitelný: Vykoupení je na chlup stejně technicky zvládnutý film a dokonce má téměř identickou zápletu jako dvojka, ale souboje, hmm ty jsou prostě geniální. Florentine je režisér čistě béčkový a je to vidět v každém záběru, ale když příjde na akci a souboje, nemá konkurenci! 83%(16.7.2011)

Scott Adkins tentoraz ako klaďas, indisponovaný zranenou nohou (Michael Jay White bol sakra tvrďas) vymäkol a bratríčkuje sa s druhým černochom. Táto kopa priteplených žvástov medzi nimi ma na tom štvala najviac. Čo sa zobrazenia súbojov týka UIII kráča v šľapajách UII čo je dobre i keď samozrejme už také prekvapenie to nie je.(24.5.2010)

Oproti dvojce trošku slabší ale pořád jsou tu k vidění dobré fight souboje, které je hlavně potřeba nebrat moc vážně, k realitě mají hodně daleko. Boyka by se svojí nohou těžko mohl v ringu či v dole něco dělat a tak mi takovéto pokračování spíše připadá jako narychlo uvařená kaše, která svému potenciálu hází klacky pod nohy.(28.5.2010)

• - Slovo "fuck" zazní ve filmu 95x. (Kuny27)

• - Boyka (Scott Adkins) má tréninkové boty od adidas, avšak jeho kalhoty mají 4 proužky. (Kuny27)

• - Film nadväzuje na nezvyčajný trend série Neporaziteľný - robiť zo záporáka z predošlej časti novú hlavnú postavu. (m.a.t.o.)