Neporazitelný: Vykoupení

• Česko Neporazitelný 3: Vykoupení (více)
všechny plakáty
Trailer

Koloběh nelegálních vězeňských zápasů se roztáčí na plné obrátky! Nejlepší bojovníci z celého světa se scházejí ke konečnému souboji, který rozhodne o tom, kdo z nich získá svobodu. Uri Boyka, král ruských zápasníků, vstupuje do boje, aby se pomstil svému nepříteli… (oficiální text distributora)

Trailer

Le_Chuck

Díkes Isaac za rovnaký pocit ako keď som ako 13-ročný videl prvý krát Bloodsport. Nostalgická slza zmiešaná s marným čakaním na ultimátne arénové Bé (ktoré sem tam plátala ázijská produkcia), len umocňovala zimomriavky pri každom chroupnutí v Bojkovom kolene. Proste so mnou mávala schéma, choreografia, Bojka, Dolor, všetko. A Marko Zaror (pre mňa nový objav, akým bol svojho času Adkins) si kolumbijského sick-fuck magora dokonale vychutnal a ak bude štvorka tak mám tajný tip. Inač roztočiť také dlhé pahýly, to musí byť energia! A meno Larnell Stovall si zapisujem. 85% ()

Claw

BOŽE!! To je přímo RÁJ pro milovníky martial arts filmů!! I když jako film obsahem, je to NESKUTEČNÉ PEKLO!! Ač se jedná o klišoidní vězeňské drama se souboji v kleci a místním o hlavu než kdokoliv větším obrem a záporákem, Kolumbijcem závislým trošku na heráčku a vůbec takovým "ultimátním bojovníkem"... tak přes tyto zavedená klišé od dobrých ringových 80.tek - film ZAUJME. Prostě jsou v něm vidět prachy, má spád, dívá se na něj dobře i když se nebojuje, člověk je přilepený k obrazovce, Adkins skvěle hraje!!, musím říct, že úžasně zapracoval na svém herectví a hraje zde pro mne tolik oblíbený typ postavy "anti-hrdiny/neserte mě nebo vám všem nakopu prdel". Je drsný, moc toho sice nenamluví, ale když mluví, jde z něj neuvěřitelný respekt, je to pořád šmejd, ale postupem času se mění, a ne nijak nelogicky, nebo náhle, prostě všechno - scénář, vývoj postav, plyne naprosto uhlazeně, přirozeně, mírně nadupaně. Je zde pár dalších postav, které podávají také naprosto povedený výkon. Zejména musím pochválit Marka Zarora, který zde hraje neskutečně nepříjemného, "slizkého" magora, ze kterého jde jak strach, tak odpor... O ději dál se nebudu rozepisovat, jsou zde různé vztahy, kdo s kým co proti komu... nakonec hlavní je akce a té je jednak dost (víc než v prvním díle) a jednak je to tak UKRUTNEJ NÁŘEZ, že jsem si tohle nikdy nedokázal představit!!! Sakra to je přesně ono!!! Fighty se nesoustředí na zavedený způsob "já dám ránu - ty mě kopneš", ale je zde přehlídka nejrůznějších stylů, neskutečně efektních zákroků, protihmatů, protiúderů, wrestlingových brutalit, plus asi stovka těch nejneuvěřitelnějších salt ve vzduchu s kopem, nebo dvěma kopy... naznačení úderů a výpad zcela jinam, matení nepřítele, úhyby, spousta soubojů přechází na zem, všechno vypadá tak strašně kontaktně, že jsem měl pocit, že ty stříkance krve jsou snad skutečné!! Každý souboj je o něco lepší než ten předešlý. Souboj Lateef Crowder vs Adkins je neuvěřitelná exhibice martial arts, ze které člověk jen kroutí hlavou. Lateef poprvé v historii podle mě před obrazovkou/na plátně ukazuje, jak capoeira skutečně funguje a že se nesoustředí jen na salta, ale klidně se může odehrávat i na zemi, používají se v ní ruce, bloky a pak takové údery, že by to člověk ani nevymyslel!!! K tomu všemu navrch film doplňuje EXKLUZIVNÍ nakopávací, ale přitom i dojemná hudba... Člověka to úplně vtahuje do filmu, prostě nádhera!!! A pak přijde poslední souboj ADKINS vs ZAROR... a ten tomu prostě nasazuje KORUNU, ŽEZLO a ZLATÉ JABLKO s DIAMANTEM na vršku... To je prostě CHOREOGRAFIE, která nemá absolutně žádnou konkurenci a to, co tam ti dva předvádějí s minimem střihu, kontaktně... to opravdu s těží nachází konkurenci. První polovina patří Adkinsnovi, druhá Zarorovi a pak přijde ten zlom, kdy jsem litoval, že nemám PLENY, protože tak vyadrenalinovaný, vykopaný, vygradovaný a dojemný závěr souboje (třetí třetina kdy Adkinsna málem odpočítají mimo ring na parketách...), mi málem způsobil únik moče, a klidně se přiznám, i spoustu slz do očí... Je to sice klasika, klišé, ale je to tam tak, jak to mám v těchto filmech rád a nemá to konkurenci... Ještě nakonec zmíním, že choreografie soubojů je geniální a jako jedna z mála konkuruje Hongkongu a Thajsku. Všichni zápasníci ve filmu jsou dobří, Lateef Crowder je excelentní a Zaror neuvěřitelně dobrý a překvapivě všestranný... ale dovoluji si osobně a skromně tvrdit, že Adkins je ABSOLUTNĚ nejlepší, a to ještě o několik levelů než kdokoliv, koho z MA filmů znám, kromě Tonyho Jaa a Michael Jai Whitea - ale po tom, co jsem zde viděl, ho beru na stejnou úroveň. Ten chlap je tak neskutečně všestranný, že to snad není ani možné. Všem je zde mírně dopomoženo střihem (nějaký střih zde logicky být musí...), ale Adkinsnovi fakt minimálně. Je vidět, jak si ty souboje vyloženě užívá, všechno provádí s takovou nonšalancí, lehkostí, samozřejmostí... a přitom je tak strašně namakaný a vysvalený, že může běžný chlap jen závidět... Pro milovníky martial arts filmů POVINNOST, pro ostatní lidi ten film není, tak na něj nekoukejte. Bijou se tam do hlavy a teče tam krev, tak kdo to nemá rád, ať na to nekouká... /95% + FILM ROKU/ () (méně) (více)

Cappuccino

Je to prosté, prostučké, dejovo chudobné a priamočiare, ale pokiaľ čakáte od takéhoto typu filmov obrovskú duchaplnosť a scenáristickú bombu, tak ste príliš naivní. Bez ohľadu na vymenované zápory, Undisputed III je "mlátička" ako sa patrí. Bojové scény mi do tela dodávali potrebný adrenalín, každý jeden pohyb, kop, úder.. a to sa priznám, že podobné snímky zrovna dva krát nevyhľadávam. Holt na Boykove akrobačné scenérie si musíte nájsť tú správnu chvíľku, pretože sa jedná o čisto žánrovú záležitosť. Pokiaľ nemáte aspoň raz za čas chuť niekomu nakopať prdel a či jednoducho vybúriť energiu pomocou fyzickej aktivity, tak to ste tu asi trochu vedľa. P.S. Záver vyvolal nepatrný úsmev.) ()

Shit

Ringová mlátička jaká tu dlouho nebyla, sešla se tu fakt vrchní elita v čele s perfektním a extrémně namakaným Scottem Adkinsem, kterej se tu po nic moc Ninjovi rehabilitoval a masakruje soupeře stejně brutálně jako v minulým dílu a ty jeho kombinovaný super kopy jsou fakt něco neskutečnýho a navíc v záloze tu je i mistr Capoeiry Lateef. Prostě super bojovka, která sice neoplývá zrovna geniálním scénářem, jestli teda scénář nějakej vůbec byl, tu a tam jsem o tom zapochyboval, ale všechno ostatní už je tak jak se suší a patří, teda až na hlavního záporáka, už mi přijde trapný, jak pokaždý musí vybrat toho největší kašpárka ze všech, bylo tady asi 5 daleko drsnějších a lepších protivníku, ale člověk pak musí koukat na přihřátýho neohrabanýho kolumbijce... ()

Segrestor

Je to jako za mých mladých let. Ten film je opravdu jako vystřižený z osmdesátek. Tedy, alespoň soudě podle takové blbosti jako jsou desky se scénářem. Bitky, i když to jsou skutečně surové souboje na život a na smrt, jsou natočené skvěle. Díky tomu řádím film mezi mé akční TOP. Ale jak říkám, kašlete na příběh a pojďte společně skandovat: „Bojko! Bojko! Bojko!“ ()

• Film získal na ActionFeste ceny za najlepšiu réžiu a najlepšiu bojovú choreografiu za rok 2010. (m.a.t.o.)
  • Scott Adkins je v rámci série Neporaziteľný prvým hercom, ktorý si zopakoval svoju úlohu z predchádzajúcej časti. (m.a.t.o.)
  • Bojovú choreografiu mal na starosti Larnell Stovall. Zároveň bol aj režisérom druhého štábu. (m.a.t.o.)