Soukromé pasti

Česko, (2008–2011)

Zdena Studenková, Jan Budař, Martha Issová, Josef Polášek, Marek Daniel, Miroslav Etzler, Klára Issová, Roman Zach, Vilma Cibulková, Aňa Geislerová (více)

Série(2) / Epizody(16)

Ty nejhorší pasti si na sebe stražíme sami. Někdy s pomocí našich blízkých. A těm zase pomáháme my. Soukromé věci jsou složité a nikde se to neučí. Navíc býváme zmatení. Nemluvě o tom, že doba je rychlejší než my a všechno se mění – než si s něčím poradíme, je to jinak. (TV Nova)

alambert

Snad jen díl s Budařem a Voříškovou má u mě 4 hvězdy, a to ne, že byl ten příběh sám o sobě tak dobrý, ale Voříšková a Budař jsou prostě skvělí herci a posunuly tenhle díl kvalitativně někam úplně jinam... ()

misakurt

Ze seriálů určitě to lepší, co můžeme v televizi spatřit (a ke všemu na nově (!)), zaslouží si o hvězdičku navíc za to, že malinko vykukuje z řady. ()

pospech11

A to za díl tatínkova holčička protože ten mě složil Miroslav Etzler zahrál úplně skvěle až mi ho bylo líto, že tak hroznou roli musel vzít ()

dainio

Tak 1. díl se mi velmi pozdával...jak po stránce hereckých výkonů tak i po stránce dějové...myslím si, že konečně TV Nova vytvořila kvalitativní projekt, který může zdatně konkurovat i seriálům z české televize...vidím v tom velký potenciál a hlavně i příležitost pro celou naší hereckou plejádu. ()

salamandrr

Hodnotím pouze díl o šlapce, docela zajímavé téma a solidně natočené...zahráno to taky nebylo úplně špatně, ale něco tomu chybí, nemá to tak úplně šmrnc ()

martiňák

Za díl Tři do páru, jiný jsem neviděl. Zápletka je velmi jednoduchá, ale velmi přesvědčivě a působivě vyprávěná. Příběh stojí na výkonech třech hlavních představitelů, kteří jsou perfektní, tato trojice, byť jen z jedné epizody seriálu, je mnohem prokreslenější a skutečnější než obdobní hrdinové ve spoustě celovečerních filmů. Velmi realisticky a uvěřitelně působí dialogy i chování hlavních hrdinů, příjemné a zajímavé (i když ne příliš novátorské) jsou výstupy přímo na kameru, dodávají příběhu autentičnost. Ta je dalším plusem epizody, po dokoukání jsem měl pocit, že jsem příběh s hrdiny sám prožil a byl jsem celkem smutný z toho jak dopadl. Drobným mínusem jsou vedlejší postavy matky a psycholožky, které působí spíš jako karikatury a i fakt, že zřejmě kvůli seriálové stopáži a rozpočtu některé pasáže a pocity hrdinů nemohly být důkladněji rozpracovány a popsány. Přesto se jedná v rámci běžných televizních seriálů a inscenací o nevídaný úkaz, téměř na 5*. // Poznámka: S větším časovým odstupem jsem viděl ještě na DVD díl Fajn brigáda - podstatně slabší kousek o studentce, která si zcela dobrovolně vydělává jako prostitutka, ale přitom se kvůli tomu cítí nesmírně ublížená. Velmi zvláštní, maximálně za 2*, ale hodnocení seriálu měnit nebudu - je za díl Tři do páru./// Komentář k dalším seriálům z roku 2008, co jsem v ČSFD hodnotil: Comeback - viděl jsem pár epizod, mohly by být zábavnější, ale přesto mě svým způsobem bavily a seriál mi je sympatický. /// Kriminálka Anděl - rovněž jsem viděl jen pár epizod, zpracování je naprosto neoriginální, okopírované z amerických kriminálek, příběhy velmi jednoduché, přesto epizody také působily sympaticky, a to díky dobrým hercům a (tomu neoriginálnímu, ale) příjemně koukatelnému a celkem působivému zpracování a hudbě. ()

ex.it

Některé díly byly sice slabší, ale mě se to líbilo. Konečně Nova vytvořila něco, na co se dá dívat. ()

karinakari

Jeden z nejlepších českých televizních projektů (ne-li nejlepší). Světe div se, z produkce TV Nova. Konečně něco smysluplného, žádná stupidita á la Ordinace v růžové zahradě. Jsem ráda, že se projevil vkus českého diváka a projekt byl velice úspěšný, tak úspěšný, že se dotáčely nové díly, a že Česká televize má v plánu natočit velmi podobný projekt. Každý z jednotlivých příběhů obsahuje neskutečně silný příběh a každý si vybere, který se ho dotkne více či méně. Ty nejlepší: Tatínkova holčička (když si vybavím Eztlera dělá se mi blivno), Jiná láska (téma v těchto zemích velice potřebné), Něžný vetřelec (jako obvykle úžasná Táňa), Malý terorista. Z nových dílů mi naprosto sebral dech díl s názvem V síti. ()

cinemaboy7

Konečně něco normálního a skvěle obsazeného. Když koukám,kdo tam bude ještě hrát, myslím že je naco se těšit. A i když scénář je pravda jednoduchý, herci zachránili co mohli. Snad to bude i kvalitou příběhů narůstat. Ale nato, že to dělala Nova, tak chválím. ()

gemi

Tato série je pro mě velmi příjemným překvapením. Reflektuje aktuální společenská témata a vždy ukáže obě strany mince - žádné hollywoodské happyendy, ale tvrdá životní realita. Díl "tatínkova holčička", o nevlastním otci prznícím dospívající dcerku, mě naprosto dostal. Úplně jsem se chvěl vztekem, protože toto se v reálném životě děje až moc často. Mám zcela jasno, jaký trest by měl za takovou zrůdnost následovat; vytržení penisu by mohlo být dostačující. Je škoda, že se takto kvalitní cyklus utápí kdesi v polovině týdne, zatímco nedělní prime time okupuje plytká Ordinace. Důvod? TV Nova. ()

hlína

Zajímavé, někdy divné příběhy, ale můžu říct že mě docela baví a rád se na ně podívám. Mimo jiné dobré herecké i režisérské obsazení. Asi jedna z nejkvalitnějších věcí, která kdy vznikla pod hlavičkou naší úžasné extrémistické TV Nova.... ()

MilesTeg

Riskantní interview a Malý terorista potěšily, Tatínkova holčička vyděsila. Zbytek kolísavý, ovšem celkově na televizi sakra dobré. ()

nwx

Témata kvalitní, ale provedením (scénář+herci) nechtěně komické. Navíc, nestačím se divit, jak hnusný obraz může mít moderní seriál. Celé je to jakoby v mlze, neostré, šedé. Asi natočeno velice velice levně. Také podkresová hudba je hnusná. Nekoukatelné, neposlouchatelné. ()

Noir Film Festival slaví 5. narozeniny

Noir Film Festival slaví 5. narozeniny