TOP STAR magazín

Zuzana Fialová

Kamera:

Martin Hes

Účinkují:

David Gránský, Mahulena Bočanová, Gabriela Partyšová, Iva Kubelková, Bohumil Klepl, Karel Gott, Jan Saudek, Martin Zounar, Jiří Pomeje, Jiří Krampol (více)

Společenský magazín o lidech a jejich příbězích jenž hýbou společností. Nový zábavný společenský magazín, který diváka týden co týden provede příběhy, ve kterých hlavní úlohu hrají lidé, o nichž se právě hovoří. (oficiální text distributora)

ZACKOVAXENIE odpad!

Pořad pro lidi, kteří mají úplně jiné hodnoty..... večírky, párty, skandály apod.. Pořad, který je naprosto mimo realitu.. Načančané, růžové až se mi zvedá kufr.. ()

Havala odpad!

Je třeba pečlivě vybírat na co se dívat a co přeskakovat, tato slátanina je ještě horší než reklamní blok. Tam se alespoň pobavím u Airbank reklam :-)) - Vy jste méně a kratší dobu... ()

knihovna odpad!

Jeden týpek tady píše, že nesnáší vše, co začíná na TOP. Tak vyhraněný nejsem, například topinky, topení, nebo topol mi vůbec nevadi. Ovšem Topmagazín mi vadí velmi. ()

gotham odpad!

Tak tuhletu bídu s nouzí jsem viděl všehovšudy snad dvakrát, a to ještě napůl oka i ucha, ale bohatě stačilo. Naprosto příšerná drbárna o pseudohvězdičkách tzv. showbusinessu. 0% ()

Snapphanar odpad!

Tak tento pořad mi přijde jako takový "bratránek" bulváru Blesk. Alespoň že tady ho posílají ke dnu a necpou do něj prachy. Lidi, proberte se.... ()

Mikakel odpad!

Jelikož se na to dívá moje matka, tak jsem x dílů "musel" také vidět.. No prostě, slušně řečeno: SHIT kterej jen dělá z komára velblouda a motá se slavnejm lidem do soukromí... Kdo jaký má prsa,kdo skym,jak,proč,kolik má na účtě,kde má dluhy,jaký má Agáta bradavky,barvu téček, atd atd atd.... Zbytečný pořad dle mého... Plus nesnáším Hanychovou jen díky tomuto pořadu!... ()

t.b.kat odpad!

Dejte do názvu Top a Star a ono to bude cool lovátka. Aneb jak se z národa dělá cool dementi, kteří se budou chovat jako cool kreténi. Ty vole slyšela si to, to bylo cool, sem šla do obchodu a byla tam trendy mikina, tak jsem si ji koupila a cítím se happy. Bože smiluj se nad tímto národem. Odpad - PS: omlouvám se za výrazy. ()

kubilov

Mihuhlena Bočanová je mi velmi nesympatická dáma, která svou přítomností naprosto odrovnává už tak pochybnou kvalitu tohoto publicistického celebritního TV pořadu, bez kterého bych se snad i obešel. Jako u VIP zpráv jen jedna * za vtipnou trapnost. ()

Sattiens odpad!

Moje upřímné, tisíceré díky letí vzdušnou čarou přímo k vylízané Ivě Kubelkové, která mi připomněla, že jsem tuhle TOP SRAČKU ještě nehodnotil. Dalších komentářů se radši zdržím. ODPAD!!! ()