Snídaně

Česko, 1994, 181 min

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

Johan Mádr (moderátor), Ondřej Havel (moderátor), Milan Peroutka ml. (moderátor), Nikola Čechová (moderátor), Kristina Kloubková (moderátor) (více)

Snídaně s Novou je televizní pořad TV Nova, Snídaně je vysílaná od počátku vysílání TV Nova. Snídaně se vysílá každý všední den od 5:55 do 9:00, dříve byla vysílaná již od 5:00. Během ranního vysílání probíhají rozhovory, každou půlhodinu se vysílá zpravodajský blok, po něm přehled tisku a dopravní servis. Před sedmou hodinou se vysílá Pohádka pro děti doprovázená soutěží o hračky. Kromě moderátorů do vysílání zasahují i moderátoři u internetu. Nechybí informace o počasí. (oficiální text distributora)

Peytl odpad!

Žít v této dekádě, dekádě čínského kokota a albínského hnusoty , být týnejdžr a jmenovat se Tomáš, pak lezu kanálem a spřádám pomstu těmto dvěma kreaturám, vypadlým z líhně všech budoucích hvězd, voe, z internetových šprťouchlat. To už dnes nejsou castingy? Nebo je v porotě buzna, která za kníratou felaci flákne na obrazovku něco tak hnusného, tristního a nevtipně odporného? Ke zbytku pořadu se raději nebudu vyjadřovat, neb bych byl považován za neurvalce nejhrubšího zrna, což by jistě nesmírně ranilo mou vnímavou duši...zabijte ty zmrdy, prosím. A teď všichni: ZA - BÍT, ZA - BÍT, ZA- BÍT, ZA - BÍT !!!!!!!! ()

kingik odpad!

Pochybuji, že si tohle může ráno pustit normální člověk než jde třeba do práce. To si radši pustím nějaký hudební kanál než poslouchat už do rána kdo kde natáhl brka, kde se stala vážná nehoda apod. Absence zajímavých moderátorů, také postrádám hudbu a když se zde něco objeví je to klip z roku raz dva. ()

Anderton

Obsahovo presne to isté, čo na Markíze, lenže bez akéhokoľvek rozpočtu. Všetko sa odohráva v jednej miestnosti a máte pritom pocit, že ste v deväťdesiatych rokoch. Na Markíze je aspoň polovica kecov vedená v exteriéri. Tak maximálne ako podmaz k zjedeniu jednej praženice. ()

swamp

Jako školou povinné dítě jsem koukal na některé šílené pohádky (Oggy a škodíci apod.), zjišťoval jaké bude ten den počasí a občas i nějaké to téma zaujalo. Ovšem v současnosti na to nemám čas - a co jsem stačil vypozorovat - kvalita šla rapidně dolů. ()

Chrustyn

Pamatuju si, že to vždy mělo zpříjemnit den při vstávání ale mě to naopak rozhodilo natolik, že jsem do školy/práce šel docela rád. Hlavně, že jsem byl pryč od těch pitvořících šašků, kterých je Nova plná. ()

SOLOM.

Taky jsem se na to díval především ve školním věku. Zprávy, sport a hudební klip a potom hurá na bus. Poslední dobou jsem to zapl jen když jsem byl na nemocenské a to jen na chvíli. Od té doby co mám doma internet si raději pospím, hudbu si pustím na youtube a sportovní výsledky si tam taky najdu. ()

prome

Na základní škole jsem u toho vstával a pokaždé jsem se těšil na animák a sportovní zprávy. Bez toho bych snad ani nešel do školy. Nevím, jak to vypadá teď, ale třeba Tom a Jerry po ránu neměl chybu. ()

Borrtex

Pořad, který dělá přesně to co má dělat. Má to být taková ta kulisa při klasických ranních činnostech, kdy se chystáte do práce, snídáte, oblékáte atd. Nemá za úkol vás nějak zabavit a zaujmout, je to spíš taková ta ranní klasika, kdy se dozvíte jaké budete mít počasí, jestli jsou na silnici nějaké dopravní komplikace atd. 60% ()

Ajinka126 odpad!

To, že je Nova trapná už dávno víme.. Ale velmi iritující pro mě je, že chtějí, aby ta ranní show odsýpala a šla rychle. A tím, že si tam pozvou 100 hostů a každému věnuji 1 minutu, je trapný. Dělá se to v jiných televizích, ale tady na Nově, jim vážně nevěnují snad ani 5 minut...? :-D ()