The Jay Leno Show (TV pořad)

Talk-show / Komedie

USA, 2009, 95x60 min

Účinkují:

Jay Leno, Jerry Seinfeld, Michael Moore, Kanye West, Robin Williams, Halle Berry, Drew Barrymore, Mel Gibson, Rihanna, Helen Mirren, Jay-Z, Miley Cyrus, Cameron Diaz, Tom Cruise, Eric Clapton, Vince Vaughn, Jenna Fischer, Hugh Laurie, Bill Maher, Julia Louis-Dreyfus, Steve Carell, Chris Rock, John Cusack, Quentin Tarantino, Taylor Swift, Lady Gaga, Conan O'Brien, Mariah Carey, Kim Kardashian West, Kristen Stewart, Chris Cornell, Janice Dickinson, Diablo Cody, Brian Unger, Elon Gold, Dave Salmoni, Grace Holley, Larry The Cable Guy, Chelsea Handler, Kate Flannery, Rainn Wilson, Britney Spears, Michelle Obama, Olivia Lee, Kenton Duty, Hillary Clinton, Arianna Huffington, Emma Roberts, Brad Paisley, Ursula Mayes, Terrell Ransom Jr., Steve Byrne, Owen Benjamin, Kate Gosselin, Bob Harper, Rachael Ray, Martha Stewart, Liz Feldman, Joshua Rush, Mary Scheer, Tucker Albrizzi, Terry Bradshaw, LeBron James, Khloé Kardashian, Kourtney Kardashian, Kris Jenner, Caitlyn Jenner, David Hoffman, Andrea Bocelli, Richie Sambora, Soo Yeon Lee, Nick Hounslow, Alonzo Bodden, Chesley Sullenberger, Anderson Cooper, Florence Henderson, Brian Palermo, Katherine Von Till, Laird Macintosh, Tom Papa, Dan Ahdoot, James Zimbardi, Bruce Hornsby, Rod Stewart, Joe Howard, Robin McDonald, Sebastian Maniscalco, Hamish Blake, Ben Harper, Victoria Bruno, Maria Shriver, Jason Mraz, Jim Cashman, Marlowe Peyton, Joe Torre, Jessie Imundi, Jack LaLanne, Twista, Myron Mixon

Na talk show mě neužije. Jay Leno je trochu nudný a vše vytahují atraktivní hosté z široké umělecké oblasti.(19.12.2010)

Jay Leno neni takovej husťák jako Conan nebo Crag Ferguson, ale když má dobrý hosty, dá se na to dívat.(28.8.2013)

Som si istý, že pred 15 rokmi bol Jay Leno vtipný chlapík a jeho show mala úroveň. S jeho súčasnou "The Jay Leno Show" mám ale menší problém- kým robí Jay rozhovory s rôznymi osobnosťami, všetko je fajn, nič nie je silené. No úvodný monológ, ktorý by mal byť spŕškou výborných vtipov, je len zhlukom trápnych viet, ktoré nemohli byť vtipné ani pred 15 rokmi. Nie som si istý, či je chyba v Jayovi, alebo (čo je viac pravdepodobné) v jeho scenáristoch, no každopádne kvôli tomu trpí celá show.(12.9.2010)

• P. J. D.

Můj názor se moc nezměnil. Nesympatický protivný moderátor, často až trapné hlášky a vtípky tentokrát ještě podřadnější úrovně, než Partičky, jediné, co to zachraňuje je snad tým, který si ne a ne uvědomit, že Jay Leno není pro tohle místo ten pravý (chápu, že ho tam mají, když ho tolik lidí zbožňuje). Porovnám-li jej s jinými (Conan, Jimmy Kimmel, Letterman...) tak musím konstatovat, že zaostává. Lituji hosty, kteří tuhle show pozvedávají nahoru a drží ji nad vodou. Kdyby to právě oni nedrželi jaksi pohromadě, tak nevím, nevím. Zázrak, že něco takového vůbec mohla tak dlouho fungovat. Ale co se divím, je to Amerika. Za mě dvě hvězdičky.(2.3.2014)

Klobou dolu před tímhle sběratelem automobilů. Jezdí si ve svém Porsche a zpovídá každého, kdo mu přijde pod ruku. Oceňuju zejména jeho energičnost, se kterou se vypořádá v pohodě s každým sebetěžším tématem.(14.5.2012)