Reklama

Reklama

Sebevražedný oddíl

  • USA Suicide Squad (více)
Trailer 1
USA, 2016, 123 min (Director's Cut: 134 min, Alternativní 111 min)

Je to dobrý pocit, být ten zlý... Dejte dohromady tým těch nejnebezpečnějších superzločinců na celém světě, kteří si právě kroutí své tresty, vyzbrojte je tím nejefektivnějším arzenálem, který má vláda k dispozici, a pošlete je porazit záhadnou nepřemožitelnou entitu. (Freeman Ent.)

Diskuze

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Lynth92

Lynth92 (hodnocení, recenze)

Merengues9

Nejsou to omalovánky od Marvelu, kde musí být milion barviček, tak na to lidi nadávaj. Stejně jako na MoS a BvS. "Je to až moc temné" ale z Dark Knighta jsou všichni udělaní a to je taky dost temné. Teď k Suicide Squad...mě se film líbil, hlavně první polovina, druhá už je taková klasika u komixovek (morální proslov, boj, happy end). Klidně by mi tam stačila jen Amanda Waller, Harley, Joker a Deadshot. Enchantress byla podle mě špatný záporák a vlastně tam ani nic moc nepředvedla. Hudba dobrá, střih přestřelek a bojů trošku zmatený, ale to je teď všude. Celkově to hodnotím pozitivně a velmi se těším až tyto postavy opět uvidím :)

filip289

filip289 (hodnocení, recenze)

Mimochodom, keď Batman vytiahol Harley z vody tak jej tam dával akože francúzáka? Alebo ako mám chápať tú scénu, keďže mi to moc neprišlo ako bežná resuscitácia...

na příspěvěk reagoval TwoFace, Yoshitsune

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Jen příště bych chtěl více, mnohem více Jokera. S Harley jsou úžasný pár :-)

Ps. Nechápu zdejší hodnocení. Z trailerů všichni stříkali a když je film našlapaný jako trailery tak je to taky špatně...

na příspěvěk reagoval woodsman, Lynth92, LizianShaw

Xspy

Xspy (hodnocení, recenze)

A nedá mi to - Ví někdo , kam se podělí vlajkonoši od Enchantress kteří byli na scéně před finální bitvou , ale nakonec se po soustředění děje na bratra čarodějky prostě že scény vypařili ???

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

biergof , biergof

Ok ok.. Dagger. ;]

Princ Perský jede po tom závěsu ve stylu Forgoten sand... 

a Batman mu vezme tu dýku... a on jede dál dolů bez té dýky, z tím divným výrazem. :)

 

Nj.. já si to taky užiju, už po páté si to pouštím i ty ostatní a nemůžu se nabažit.. :D

Ale prostě jsem moc všímaví a pak to ve mě hlodá... :)

Kdyby tu dýku někde třeba boužil.. FLASH? :D

Ale on mu jí jen šlohne.. takový divný. Jako by tam ta scéna ani neměla být. 

TwoFace

TwoFace (hodnocení, recenze)

LizianShaw

Pravda. Skrillexe jsem nikdy zrovna nemusel, ale tahle písnička se mi dost líbí. A to je to úplně mimo můj žánr :D

Ještě Heathens od Twenty One Pilots má taky klip, co teď běží každý den v TV.

Související novinky

James Gunn upřesňuje restart DC

James Gunn upřesňuje restart DC

15.07.2023

Ještě před premiérou Flashe režisér a nový šéf DC Studios James Gunn uvedl, že veškerá komiksová tvorba studia počínaje jeho snímkem Superman: Legacy bude jedno velké propojené univerzum. Již delší… (více)

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

07.05.2022

Poslední snímky režiséra Davida Ayera (Drsný časy, Králové ulice) nebyly přijímány vůbec dobře. Sypat se to začalo už Sabotáží z roku 2014, následovala komiksárna od DC Sebevražedný oddíl, který se… (více)

Viola Davis zpátky v roli Amandy Waller?

Viola Davis zpátky v roli Amandy Waller?

04.05.2022

Zatímco nové vedení studia Warner Bros. vymýšlí, co vlastně sakra dělat s jejich hraným DC portfoliem, respektive jak kupu nesourodých projektů usměrnit tak, aby z toho postupem času vzešlo druhé MCU… (více)

Willem Dafoe jako Joker?

Willem Dafoe jako Joker?

19.01.2022

Herec Willem Dafoe (Spider-Man: Bez domova, Maják, Vražda v Orient expresu) dlouhé roky poslouchá ze všech stran, že by byl perfektní volbou na postavu Jokera. Batmanův arcizáporák a jedna z… (více)

Reklama

Reklama