Prostřeno!

všechny plakáty
Reality-TV / Soutěžní
Česko, 2010, 50 min

Účinkují:

Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Ivanka Devátá, Yemi Akinyemi, Zbyněk Merunka, Ludmila Žemberyová, Martin Stropnický, Veronika Žilková (více)

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun! (TV Prima)

Sattiens odpad!

No je to úchvatné, nejen že se dozvíte jak něco uvařit, upéct, podusit nebo usmažit ale navíc se i dozvíte historii a zajímavosti města, ve kterém současní exoti, pardon, účasníci pořadu/soutěže bydlí. Asi si teď říkáte, že to je tak dokonalé, že to až není možné, že? Velký mýlka vážení. Čekají na vás totiž ještě 2 překvapení, přičemž prvním z nich je seznámení se s bytem hostitele a druhé, neméně zajímavé je sledování her jak pro chovance Jedličkova ústavu. Abych to shrnul, NEKOUKEJTE NA TO! ()

barlollipop

Kdysi se na tento pořad dalo i koukat. Už dávno to není o kulinářském umění. Co se zvýšila výhra, jde každý jen po penězích. Měly by se pořádat konkurzy na lidi, co se tam chtějí přihlásit, protože aby někdo dával každý den jen 1 bod kvůli tomu, aby vyhrál, byť ten druhý uvařil naprosto famózně, mi přijde jako ohavná lidská zvrhlost. Kdybych uměla perfektně vařit, přihlásila bych se - ale jen na začátku. Dnes už je to jen o nervy, kort u televize a co potom naživo. Je to škoda. Nebaví mě se koukat, jak se tam pořád všichni hádají. A přijde mi absurdní, že tam každý říká, jak se těšil na nějaký nový zážitek a na něco, co ještě nejedl, ale když to dostane pod nos a mistrovsky uvařený, tak řekne, že mu to nechutná a že to nejí. Když většinu věcí nejím, tak se tam nepřihlásím, nebo za to alespoň nestrhávám body ostatním. Je těžké trefit se do chuti každému. Měly by na to být pravidla... Jediný, co mě na tomto pořadu baví, jsou některé výroky ostatních typu: ,,A ten losos - to je vepřové nebo hovězí maso?" ()

Weany

Na tohle se dívám ráda, jednak jsou tam někdy zajímavé recepty a taky se vždycky dobře bavím, když se lidi vztekají, že hostům jídlo nechutnalo. ()

DandaPiper odpad!

Pořad kdysi začínal jako taková nevinná odpolední oddychovka pro ty, co se chtěli pobavit a možná naučit pár nových receptů, se kterýma se mohli vytáhnout před rodinou u nedělního oběda ...ale v co se to zvrtlo během posledních dvou let je prostě akorát podívaná k zblití. ()

Lula.cz

Tohle je jeden z mála pořadů v TV, které když na ně narazím, nevypnu rychlostí blesku, ale vydržím se dívat. Stupidita českého národa se zde opět ukazuje v plném světle. Nepochopím, že cizí lidi, které si tedy dobrovolně za přítomnosti kamer si dovolí slídit vám po bytě a komentovat nejen to, co uvaříte, ale i to, jak bydlíte. Poté se hosti odeberou k jídlu, kde se ksichtí nad vším, i kdyby jim to chutnalo, už jen z principu, že chtějí vyhrát. Sama bych se do toho nikdy nepřihlásila, protože moje rýpání v jídle dokáže odradit kdekoho, ale co má za význam se přihlašovat, když jste vegetarián, vegan atd. a nejíte půlku běžné stravy? Nechápu a nestačím se divit, když se tam pak nějaká pipina rozčiluje nad "domácími" knedlíky z obchodu. ()

Jirásek odpad!

Přehlídka dementů, kdy se každý snaží trumfnout toho druhého v tom, co nežere a proč. "Já nejím sýr, protože mě to nedělá dobře na žaludek." "Já nejím ořechy, protože mám na ně alergii." "Já nejím česnek, protože mi po něm jede z huby jak z pr*ele." Za chvíli tam uslyšíme třeba "Já nejím vůbec, bo by mě narostly dvě hlavy." Hovadina. ()

zzzzzjjjjj

Tohle není tolik o vaření jak jej jméno pořadu představuje.Jde o to, abyste poznali, co jsou lidi zač.Dají klidně 2 body, aby měli větší šanci vyhrát=trapas.Jako pořad je to celkem fajn, proto hodnotím 50%. ()

nattyxh

Návod na velkou sledovanost. Vezmeme 5 Čechů, jeden je vegetarián a má alergii na sůl, druhej má chuťové buňky a většinou všechno jídlo zkritizuje, další je postarší babička, která miluje českou kuchyni a cheesecake vyslovuje chyzekake, další člověk, kterej si přišel pro peníze a nakonec někdo kdo je tak nehorázně blbej, že si řikáte takhle blbý lidi ještě existujou? ()

strelenka odpad!

Bývávalo to DOBRÉ, nebo skoro... ale teď mne padesátiminutová jednohororka každý všední den přijde NEDOSTATEČNÁ. Nějak nevidím smysl tímto způsobem ztrácet čas a dívat se na lidi, kteří ztratili lidskost a chovají se jako podlá, kritická ale ovšem všežeroucí stvoření všeho, co zkritizují. ()

ESNYR

Parta nenormálních lidí, schopných vrazit bratrovi kudlu do zad kvůli pár stovkám, se sejde každý týden u "veselé" večeře, kde si navzájem pomlouvají příbory, ubrusy, tapety a styl bydlení (nejlepší jsou díl v panelácích kdy se 90% lidí vyjadřuje ve smyslu "tady bych bydlet nechtěl") Vaření jako takové není důležité, protože všechno je špatně a pokud je v dezertu o třešni míň tak se jedná o zločin. Hodnotím míru zábavnosti která se tímto pořadem táhne jak sopel, a baví mě sledovat jak si lidi jsou schopní podrážet nohy kvůli výhře. ()

Lucyl89motyl

Muzik skoncil v praci a vy jste se vrhla do kuchyne, aby mel veceri na stole jen co prijde domu. Prostreno je prijemna kulisa pri vareni. Pokud jsou tam normalni az nudni lide, tim prijemnejsi porad je. ()

ZHODNOTITEL

Postupně v tom hraje už celá republika. Pořad se spoustou blbců, kteří si touto týdenní reklamou škodí především sami sobě. Už by to možná chtělo něco nového, a ne pořád další a další pořady o vaření. Ve výsledku jsou mistři všichni a vařit neumí nikdo. ()

Lucia.T odpad!

Vždy si říkám, jestli v televizi může být ještě něco horšího než je .. (doplňte si dle libosti). No a pak je z obrazovky slyšet Vydra s Bouškovou a mně je na blití. Proč tohle pořád vysílají... Je mi stále záhadou... ()

petan416

Konečně nějaký slušný pořad pro všední podvečer! 1000x lepší jak 5proti5 a už kvůli skvělým hláškám (ať Bouškové, vydry nebo soutěžících) jasných 100% ()

Mrenka

jojo, další má nemocniční úchylárna, nicméně možná si to podržím i do zdravého stavu, mně to taky baví, moje majstrštyky sestávají s těstovin, takže se ráda podívám na to, jak vaří jiní a jak se to jiným zase nelíbí. no prostě prča! ()

mFranta odpad!

Po vynikajícím Ano, šéfe se Prima propadla až na samé dno. Džej bí hadr. Smíchejte pejska s kočičkou, hatláma patláma a scénu vaření z Byl jednou jeden král, řádně promíchejte a dostanete toto- skupinu několika exotů (jiné slovo se ani použít nedá), kteří se snaží oslnit ostatní "gastronomií". Jenže když vám ženská řekne "já strašně miluju italskou kuchyni" a o chvíli později prohlásí "Polévka minestrone? Co to je? To jsem nikdy neslyšela.", tak vám dojde, že je tu asi něco špatně. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj