Alcatraz

• USA Alcatraz
Akční / Mysteriózní / Thriller
USA, 2012, 9 h 19 min (Minutáž: 42–44 min)

Sarah Jones, Jorge Garcia, Jonny Coyne, Parminder Nagra, Sam Neill, Leon Rippy, Jason Butler Harner, Robert Forster, Samuel Patrick Chu, Greyston Holt (více)

Epizody(13)

21. března 1963 byl Alcatraz oficiálně uzavřen a všichni vězni byli odvezeni z ostrova. Tak alespoň zněla oficiální zpráva. Ve skutečnosti 302 vězňů zmizelo ze svých cel beze stopy, jako by se vypařili a dodnes o nich nikdo neslyšel. Vzhledem k tomu, že se pohřešovala banda hrdlořezů, nikdo se jejich zmizením nepotřeboval moc zabývat a vše bylo zameteno pod koberec jako jedna z mnoha nevysvětlitelných událostí. Celá věc upadla v zapomnění, až do chvíle, než o několik desítek let později, v dnešním San Francisku, jeden z vězňů nezačal zabíjet lidi. A vypadá tak jako by nezestárl ani o den. (3DD!3)

Ladull

Nejsem fanouškem těchhle "podřezávaček", kde se každou chvíli někdo vraždí. Už první díl mě ale tak neuvěřitelně vtáhl do děje, že jsem nemohla přestat přemýšlet, co bude příště. Mám ráda filmy a seriály, ve kterých se něco děje, nad kterýma se můžu zamyslet a kde je nějaká akce... a Alcatraz tohle všechno splnil a ještě to podložil občasnýma větama, u kterých jsem se musela zasmát. Každý díl diváka o něco posune a něco nového a důležitého se v něm dozví. Spokojená jsem byla aji se všemi herci, kteří odvedli dobrou práci. Jediné, co mě opravdu zklamalo byl konec, kterým bylo zahozeno všechno, na co jsme se všichni tak těšili - vyřešení záhady... ()

Steve661

Serál jehož prvních 5 epizod jsem doslava hltal. Jenže seriál je nalajnovaný jak podle pravítka. V každém dalším díle se objeví vězeň, většinou někoho zabije. Pak tým různých detektivů přijede na místo činu. Tam sbírají stopy atd...Jenže pak přiede blondýna v obřím teréňáku s komiksákem v patách a namístě mají vyřešeno. To, že tam je mraky dalších detektivů vůbec nehraje roli. Pak už ho jedou dopadnout. Což se pokaždé povede. Nechci působit jako šovinista, ale v jakém vesmíru žena s 55 kg přemůže drsného vraha z alcatrazu? A takhle to vypadá pokaždé, ať je vězeň nejlepší sniper nebo bláznivý nebezpečný psychopat. Tahle blondýna si s nima vždy poradí. Po pár dílech už vám to fakt leze na nervy. Seriál nedoporučuji je to opravdu nalajnovaná blbost, kde dobro vždy zvítězí NO MATTER WHAT . Když už to, ale chcete vidět tak první 3 epizody. ()

dr.who

Dobry napad, celkom vlazny rozbeh a potom uz len studeny vyvar.. Som z toho smutny a aj ked privieram vsetky oci je to naozaj podpriemerny serial.. Najviac mi vadi absolutna nerealistickoc realnych veci ako ////SPOILER: chlapik sa otoci, vytiahne bombu, prejdu asi 2 sekundy a hrdinka stoji, pozera a nestriela... alebo ako krasne sa na styl CSI dostanu k zvacseninam fotiek a tak dalej.../// ()

Mimi28

Skoda,malo to potencial a velky si myslim. Pilot velmi dobry a s prizmurenim oka aj dvoch by som mu dala aj styri hviezdy,ale potom to sklzlo do nudneho,priserne nudneho deja pri ktorom neni problem si pospat. Hlavna hrdinka je mierne nesympaticka,vsade bola,vsetko vie,od vsetkeho ma kluc a vyriesi to co iní nie,tej jej seredny pomocnik no wow,ten mal ostat tam kde bol- strateny,nikto by ho nehladal . Skoda skoda. ()

radek.896

Viděl jsem 2 díly, další si nechám ujít... je to furt stejné dokola. Vězeň někoho zavraží nebo něco jiného a pak jej chytí, další díl je stejný. Stejné=časem to unudí. ()

eewynka

Libi se mi ten napad. Ovsem po par dilech uz se to opakuje.. Objevi se jeden z 63,vrazdi.. Vysetrovani, chyti ho,resp.ho spis zastreli a konec.. Za pevni serii se nic moc nevyresilo,druha bohuzel nebude,coz je svym zpusobem skoda,zajimalo by me,jak by se to posunulo.. ()

Cabotin

Hodnotím po shlédnutí celku, ne po pilotním dílu |(což mi vždypříjde opravdu úsměvné). Leč konstatuji, že Alcatraz se nepovedl. Kriminální zápletky na hranici pitomosti, mysteriózno humpolácky rozmazané a protahované a 13. díl již působil téměř fraškovitě, neboť bylo nutno seriál ukončit bez naděje na další řady. 2 hvězdy jsou pro zajímavý herecký casting a výkony. ()

annacfd

Je pravda, že s narůstajícím počtem sérií by to nejspíš přerostlo ve věc typu CSI: Kriminálka Horácio. Ale podle mě těch pár epizodek, co přežilo, nebylo vůbec špatných. ()

Newark

Tenhle seriál by měl potenciál, ale bohužel od třetího dílu člověk zjistí, že se vše pohybuje dokolečka a nijak se to nerozvíjí dál. Je tam dramatická zápletka, na jejíž rozuzlení divák čeká, ta co by příběhu měla dodat spoustu zvratů. Ale scénáristé se snaží vyvrátit několik filmových klišé, což je dobře, ale rozuzlení se děje pomalu. Žádné velké zvraty tam nejsou. Takže jde především o hlavní děj a to je klasická kriminálka, která je jen místy zajímavá, ale jinak je to to samé díl co díl. ()

Singer, Abrams, Ayer rozjíždí nové TV seriály

Singer, Abrams, Ayer rozjíždí nové TV seriály