Rathalos

Kevin James je moj oblubeny herec a v tejto sportovej komedii bol super,k tomu vsetkemu este sexica Salma Hayek,mne sa to pacilo...:-) ()

Filec

Okej, takže predtým než som si pustil tento film som si prečítal pár komentárov a mal som strach. Nikdy som sa ku komentárom ostatných nevyjadroval ale musím keďže niektoré sú úplne z cesty. Morbídne a nechutné vtipy? KDE??? Rád by som si ich pozrel!! Zbytočne odrádzate ľudí od príjemnej pohodovej komédie takže nasrať,či sa už ozaj neviete baviť a nerastú vám cikule? A čo keď je to plné klišé? Veď napokon ktorý film nieje? Just dávam 5* lebo ľudia sú zaujatý Adamom Sandlerom ktorý tam ani nebol. F.CK DEREK!!! A prosím ak ste zaujatý nehodnoťte filmy, alebo ich vôbec nepozerajte. PEACE! ()

BOURQUE

V každej škole by sme potrebovali aspoň jedného takého učiteľa, akým je K. James. Jeho oddanosť k priateľstvu a k dobrej veci (zachrániť hudbu, bez ktorej sa nedá žiť) by malo byť príkladom aj pre ostatných. Musím sa priznať, že v poslednej dobe si tento talentovaný komik začína podávať vyrovnané výkony, na rozdiel od jeho kolegu A. Sandlera. PS: S. Hayek je stále prekrásna! Osobné hodnotenie: 73% (***) ()

P.J.2

Tuctová komedie o looserovi který ke štěstí a lásce přišel, v hlavní roli velice sympatický Kevin James, kterému jsem fandil od začátku do konce a jen díky němu jsem se bavil :-) ()

hEROic

necekal bych, ze tento film doukam, natoz ze me bude bavit... ale stalo se :) nejen, ze jsem se parkrat opravdu zasmal, ale navic se na nektery souboje dalo i koukat... necelych 65% ()

Olík

Na první pohled určitě ne špatný nápad udělat z doté doby seriálové hvězdy hvězdu filmovou se zdá nedopadl tak úplně podle původních představ. Kevin James je bezesporu sympaťák s tím, že je to možná jenom vina špatné práce scénáristů, ale přece jenom mu více sluší role pikru provařenějších kolegů. A když se k tomu přidá snadno předvídatelná story o všechny Goliáše přemovším Davidovy nic nepomůže ani bohem obdařená mcbp Salma Hayek nebo s houslovým klíčem a počáteční senilitou bojující Henry Winkler. Na druhou stranu se nedá říct, že by Profesor v ringu jako poobědová oddechovka nefungoval a také je třeba ocenit jak na sobě Kevim James kvůli roli zapracoval. ()

Wallis3

No jo, no. Emerikáni a jejich americký sny. Zasmál jsem se dvakrát:poprvé, když se poblil s chválou na rtech a podruhé té trapnosti, když to vyhrál. Fakt vyhrál, v zápase s profi rekem, aneb kterak učitel biologie dětičkám štěstí přinesl... ()

dakarin

... úvod filmu zaujal - trochu unavený (vyhořelý) učitel, dost těžkej pohodář, byl velmi zdařile načrtnut a když se omylem stal na poradě učitelů školy morálním hlasem, ochráncem utiskovaných a svědomím sboru, bylo zaděláno na slušnou komedii - tedy zaděláno bylo dobře, doděláno ovšem docela do prázdna, ale k tomu už hovoří ostatní komentáře dostatečně ... ()

Yancl

Ano..ano..na tenhle typ snímku mé filmové ucho slyší velmi dobře. Čekal jsem uťaplou komedii s obtloustlým K. Jamesem a místo toho jsem dostal vydařený kousek z prostředí UFC, s kopou známých bojovníků a výrazně hubenějším komikem v hlavní roli. Kolik podobných filmů je na scéně ? Opravdu jen hrstka. O to více potěší, když je film natočen kvalitním způsobem a bojové sekvence jsou znázorněny působivě a reálně. A i když je v hloubi cítit komediální klišé, film jako celek se vydařil na výbornou .. super fighty, super hudba, reálné UFC ikony, Joe Rogan, sexy S. Hayek a parádní K. James. [80%] ()

ortoncz

Průměrný film o odvaze , odhodlání a vytrvalosti. Film mě přijde spíše jako propagace UFC , než cokoli jiného. Ale ujde to. 60% ()

Hpatrik

Kevin James se opravdu vytáhl, protože to co předvádí v ringu je neskutečná paráda! Zápasy mají i díky dynamické kameře neuvěřitelný drive, a je radost se na to dívat. Navíc je to i docela vtipné, u některých gagů jsem nemohl. Dobře, je to pohádka, ale o to přece nejde - já jsem se bavil výborně a při závěrečném souboji nadšeně fandil. Lepší ****. ()

cerbygerby

Kevin James mě v tomto filmu velmi překvapil, vůbec jsem nečekal, že ty scény z ringu budou koukatelný... ale myslím že to zvládl až překvapivě dobře. A poslední zápas byl fakt '' masakr'' V celku tedy docela překvapení, takže hodnotím 4* a 70% ()

Torgal

A máme tu ďalší príbeh "from zero to hero", opäť vo svojej archetypálnej forme a bez akýchkoľvek prekvapení. Špekatý Kevin James sa z pochybných dôvodov vrhá proti pästiam skúsených borcov a rovnako nepochopiteľne sa z apatického ignoranta mení na cituplného frajera. Tento film je len zbierka klišé, humoru je menej ako som čakal, ale aspoň tie bitky sú podané celkom napínavým spôsobom. 5-/10 ()

ludva10

Ač dějově blbina, tak jako komedie slušně koukatelné. Jamesovi role podle mne sedla, moc se mě líbil. A Salma Hayek je ve svém věku stále kočka. ()